dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 24
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 471

Temat: nasza Karmen

  1. #61

    Domyślnie

    musiała dużo myć
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  2. #62

    Domyślnie

    Cholerrra, w takim razie zabieram się ostro za mycie podłóg, może trening 2 x dziennie by ukształtował ładnie co nieco?
    Ale nieee, ja zbyt leniwa jestem....

    Wracając do POWAŻNYCH TEMATÓW:


    Ash,


    przecudniasty ten jasny wiatrołap; zakochałam się w czarno-białych podłogach!!!


    Po raz kolejny wrzucasz zdjęcia ogromnych zegarów, coś czuję, że bardzo taki chcesz!
    I bardzo dobrze, bo są klimatyczne i stylowe.....

  3. #63
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar angelnight
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Twój dom ....................mmm marzenie. Przy Twoim domu mój wydaje się taki malusieńki.
    Cudny rozkład domu, wspaniałe przestrzenie, garderoby, schody uff bosko.
    Na pewno będzie ślicznie.
    Dobrze że idzie zima, będziesz miała dużo czasu na przemyślenie wszystkich pomieszczeń.
    Powodzenia

  4. #64

    Domyślnie

    Cześć, koleżanki! Witaj angelnight ( jakoś cały czas kojarzysz mi się z Night Wish). Dziękować, dziękować Duży czy mały- ważne, żeby miał duszę. Rozkład wybraliśmy taki, bo na dole urządziliśmy senioratkę dla moich Seniorów. Mają sypialnię, łazienkę i pokoik z aneksem kuchennym. Centrum domu i pięterko są tylko nasze.
    Anja, wielki zegar już tyka w mojej głowie
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 28-09-2010 o 07:53
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  5. #65

    Domyślnie

    Przychodzę z rewizytą , to ja się rozpisuję na temat tralek , a tu widzę takie piękności........Barierka piekna i dól cały......Będę podglądać.......Wielki zegar też od dawna siedzi mi w głowie

  6. #66

    Domyślnie

    Witaj w moich niskich progach coś jest na rzeczy z tymi zegarami...
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  7. #67

    Domyślnie

    Myślałam, że mam czas na przeprowadzkę i na wymyślanie wnętrz. Oj, coś mi się wydaje, że trzeba będzie zbierać się nieco szybciej...
    Teraz intensywnie szukam pomysłu na sypialnię dwojga dorosłych... pokoje dzieciaki już mniej więcej wiem, jak mają wygladać.
    Dziewczyny, czy któraś wie, gdzie można kupić ładne fotele z szarej wikliny? Potrzebuję do dziecięcego pokoju.
    No i wielkie wyzwanie: oświetlenie w otwartej, dwupoziomowej prestrzeni. Przyznam się, że mam cykora.
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  8. #68
    ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.237
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Patrząc na Twoje wnętrza chyba jednak na powstrzymam się od połączenia ciemnej podłogi w salonie z jasnymi płytkami.A tak nie chciałam byc niewolnikiem ciemnej podłogi i jasnych fug. Jeżeli możesz zdradzic to jaki to tej parkiet na Twojej podłodze oraz jakie płytki. Czy płytki przed położeniem musiałaś impregnować.

  9. #69

    Domyślnie

    Witaj bdan Płytki to Fanal Iridium i Iridium Gris. W necie nie zwróciłabym na nie uwagi, wygladają nijako. Ale w realu wygladają ślicznie. Kiedy pada na nie światło widać delikatnie połyskujące drobinki. Deski drewniane ciemne to jesion barwiony na koniak a jasne to jesion naturalny. Płytek nie impregnowaliśmy.
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  10. #70

    Domyślnie

    Zabieramy sie do wybierania kominka. I znów: ja wolę proste, małż... powiedzmy, ze bardziej stylowe.

    Na razie wygrywa kominek o tym kształcie, ale z piaskowca. Mam wątpliwości: chyba trochę zbyt ozdobny.


    mnie bardziej podobają się takie
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 28-09-2010 o 17:16
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  11. #71
    ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.237
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo. W sprawie kominka ja stawiam na Twój wzór.

  12. #72

    Domyślnie

    A proszę bardzo I dzięki. Muszę jeszcze ponegocjować z małżem. Różnica w cenie przemawia na korzyść "Ludwika" - ok. 2 tys. ...
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 29-09-2010 o 08:20
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  13. #73

    Domyślnie

    ależ zegar znalazłam! To jakis loft na Brooklynie
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 29-09-2010 o 08:30
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  14. #74

    Domyślnie

    Bardzo fajny dom, projekt to zawsze mi się podobał ale działkę mam za małą.Super klimaty w nim zagoszczą.Też muszę myśleć o ciemnej kuchni będę podglądać jest pięknie

  15. #75

    Domyślnie

    no no no, zegar fenomenalny......

  16. #76

    Domyślnie

    "Wybierz 2 pani' nr 2 , nr 2 chodzi o kominek piękniutki i z klasą...... a z zegarem to teraz poszalałaś CUDNY ( niestety w marzeniach pozostanie , albo zrobimy rozpierduchę w ścianie i będzie ). Ja chyba nie będę podglądać tych wszystkich inspiracji bo mnie zaraz i jak tu mieć jeden dom ??????? Ale zegar .........

  17. #77

    Domyślnie

    Witaj, jo@nno! No kuchnie to będę długo "mielić" Jak Ci się ciemne podobają koniecznie zajrzyj do Juszczakówki- dla mnie jedna z najfajniejszych na FM
    ale się cieszę, że się zegar spodobał!
    A z kominkiem nie da rady: jak męża kocham, tak mentalnie nie dam rady przełknąć takich ozdobników. Na pewno nie zgodzi się na biały, ale może jakiś szary marmur przejdzie... Kasiorkowa ma fajny i E&S ( one zresztą wszystko mają fajne)



    Dzięki za uwagi, Juszczakówka
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  18. #78
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar E&S
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    149

    Domyślnie

    wpadłam z rewizytą, już się miałam zabrać do chwalenia wnętrz i co widzę? mój kominek we własnej kominkowej osobie i komentarz jak miód na serce.. dzięki Ash, twoje wnętrza też się zapowiadają cudownie, zwłaszcza te reprezentacyjne schody będą jego ozdobą.. a inspiracje, które wklejasz jak najbardziej w moim klimacie, zwłaszcza pierwszy przedpokój jest dokładnie taki jaki planuję u siebie (no może bez tej zasłonki na dole).. dobrze, że posłałaś na drzewo panią konsultantkę, masz wyczucie i tym się kieruj!
    Marzenia do spełnienia! :-]

    Dziennik Selene II
    Komentarze

  19. #79

    Domyślnie

    witaj E&S w moich niskich progach. I dziękuję za miłe słowa :)
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 29-09-2010 o 10:44
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  20. #80

    Domyślnie

    oooo i co ja tu czytam , aż się zaczerwieniłam...... miło mi bardzo i dziękuję. Na forum same białe i jakże piękne kuchnie panują a ja tu z ciemną wyskakuję, fajnie, że komuś się podoba ( te białe....też mi się bardzo podobają ). Kominek E&S jeden z ładniejszych.......

Strona 4 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony