dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie GAZETA Z FORUM - już w kioskach z numerem 11 "Muratora"

    Drodzy,
    wielkie wydarzenie w życiu forum! Gorąco zapraszamy do lektury „Gazety z forum”. Papierowe wydanie zostało dołączone do numeru 11 „Muratora”. W gazecie publikujemy wybrane „Dzienniki budowy”, znajdziecie dużo informacji o strukturze i życiu naszej społeczności; być może także o Was! „Gazeta z forum” ma się dobrze czytać. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej pracy z autorami dzienników, udało nam się to osiągnąć.
    A teraz prosimy, sprawdźcie nas - czytajcie gazetę o Was i dla Was.
    Miłej lektury!
    Redakcja

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Z wielką przyjemnością sięgnę po ową lekturę
    Forum na papierze - coś nowatorskiego - trzeba to sprawdzić

    ciekawe kiedy konkurencja to "podchwyci"

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba, rewelacja! Czyta to się i ogląda z wielką przyjemnością. Myślę, że to niezła gratka dla wszystkich forumowiczów - a przecież jest ich trochę - więc następne wydanie powinno być duuuuużo grubsze Albo w ogóle być oddzielnym wydawnictwem, kwartalnikiem powiedzmy Brawo! I proszę o więcej....

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar eLTeeS
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    okolice Dębicy
    Posty
    292
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Dodatek super Nawet nasz dom się tam pojawił chociaż wkradł się mały błąd, bo domu nie budujemy w Dębicy, a w jego okolicy, a dokładniej w Brzeźnicy

    Pozdrawiam i już się nie mogę doczekać kolejnego dodatku

  5. #5

    Domyślnie

    Ja od wczoraj spotkałam poza Tobą eLTees już dwie osoby (bo akurat te dwie subskrybuję, aż boję się myśleć co z resztą...), których historie również zawierają błędy. Trochę to jednak nieprofesjonalne - mój entuzjazm gazetowy jakoś przygasł

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Czy po ostatnich zmianach struktury forum aż tak spadła frekwencja, że reklamę forum trzeba do gazety dokładać? Bo cały ten dodatek jest zrobiony w formie reklamy (kto dba o błedy w reklamówce?).
    A nawiasem mówiąc - czy Edzia jeszcze bywa? Jakoś dawno jej nie widziałam. Jak i wielu osób wspomnianych w wymienionym dodatku

  7. #7
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Nie masz racji EZS. Forum jest tak wielką skarbnicą doświadczeń ludzkich, że aż prosiła się taka gazeta. I stało się. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was ciekawa lektura, miła pamiątka dla wielu. Pozdrawiamy

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Zgadzam się z redakcją,ze forum jest wielką skarbnicą wiedzy.Nam bardzo pomogło w i nadal pomaga w budowaniu, wykańczaniu domu itd.Dlatego ja pisząc dziennik dokładam wiele uwagi do tego co piszę i pokazuję.I tak chyba robią wszyscy piszący.
    Natomiast,muszę to stwierdzić ze smutkiem,że redakcja tego nie zrobiła. Pomijam formę wydania...ale właśnie błędy...Mój dom i ja jesteśmy na mapie Polski-co mnie bardzo cieszy ale.....w miejscu budowy wpisano....Kraków?!!! Nie wiem skad redakcja to wzięła? Ani mój profil,ani moje wpisy nie sugerują Krakowa. Jeżeli to było potrzebne można było dopytać budującego.A może....brakowało budujących z południa Polski, więc na zasadzie uzupełnienia wpisano mnie? (ja to bardziej południowy-zachód)
    I jaką ja mogę mieć pamiątke(dla potomnych) jak przy moim domku widnieje inny adres niż mieszkam...wnuki zgłupieją
    I zeby było jasne- nie mam nic do KrakowaUwielbiam to miasto

    W moim,zyciu i pracy rzetelność,dokładność ta bardzo ważne sprawy.

    Pozdrawiam Redakcję

  9. #9
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze, chodziło nam o przybliżoną lokalizację budowy na mapie Polski, a nie podawanie miejscowości, bo te są często małe i nieznane. A poza tym nie każdy Forumowicz chciałby podawać, gdzie jest prowadzona budowa. Przepraszamy za to nieporozumienie.

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    ...zgadza się, ale dane powinny byc bardziej dokładne.W moim przypadku jest to opolszczyzna, do Krakowa jest....ponad 200 km.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Czy po ostatnich zmianach struktury forum aż tak spadła frekwencja, że reklamę forum trzeba do gazety dokładać? Bo cały ten dodatek jest zrobiony w formie reklamy (kto dba o błedy w reklamówce?).
    A nawiasem mówiąc - czy Edzia jeszcze bywa? Jakoś dawno jej nie widziałam. Jak i wielu osób wspomnianych w wymienionym dodatku
    EZS - bywam na forum może teraz trochę mniej, bo moja sytuacja życiowa się zmieniła i czas nie pozwala na bywanie tyle ile bym chciała. W mniejszym stopniu też pełnię role o której napisane w dodatku, bo mniej osob tego potrzebuje.
    Inne osoby też bywają - nie widać ich bo się moze mniej udzielają.

    Podzielam zdanie poprzedników - dodatek super mimo drobnych nieścisłości.
    Jest to fajna pamiatka uwięczająca niełatwe dzieło jakim jest budowa.

    pozdrawiam

    Edzia

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    ja także z przyjemnością zobaczyłam naszą Diunkę na mapie Polski :)

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA Zobacz post
    EZS - bywam na forum może teraz trochę mniej, bo moja sytuacja życiowa się zmieniła i czas nie pozwala na bywanie tyle ile bym chciała. W mniejszym stopniu też pełnię role o której napisane w dodatku, bo mniej osob tego potrzebuje.
    Inne osoby też bywają - nie widać ich bo się moze mniej udzielają.

    Podzielam zdanie poprzedników - dodatek super mimo drobnych nieścisłości.
    Jest to fajna pamiatka uwięczająca niełatwe dzieło jakim jest budowa.


    pozdrawiam

    Edzia
    Fajnie, że bywasz, szkoda, że mniej.
    Stąd mój post - dodatek uświadomił mi, ilu ciekawych ludzi tu bywało i już nie bywa.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony