dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Lightbulb Wnętrze mieszkania- porady


    Jestem tu dziś po raz pierwszy i szukam porady jak urządzić swoje nowe mieszkanie.Może macie jakieś ciekawe pomysły na wystrój M3 53m2.Zdjęcie postaram się wkleić.Mam szafę narożną,ławę owalną i komodę(kolor dzika wiśnia -mahoń),którą muszę mieć w tym mieszkaniu poza tym dowolność pomysłów.W pokoju dziecka łóżko piętrowe,szafa,biurko i bieliźniarka(kolor niebiesko-sosnowy) muszą tam być a nie wiem jak ustawić aby wyglądało młodzieżowo.Kuchnia nie ruszona bo wszystko muszę dokupić więc dowolność pomysłów.Łazienka -mam pralkę i grzejnik na ścianie poza tym wolna powierzchnia.Powiedzcie mi jak by to urządzić aby wyglądało to estetycznie nowocześnie ,ale bez przesady i funkcjonalnie.Czekam na ciekawe pomysły Dzięki.Pozdrawiam S

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Joki
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja polecam zajrzeć do najnowszego katalogu Ikei ;D

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mm06

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    5

    Domyślnie drzwi wejściowe

    Witam, mam problem z dźwiękami dochodzącymi z klatki schodowej. proszę o podpowiedź jak można wygłuszyć drzwi wejściowe do mieszkania, słyszałem że są jakieś maty które przybija się na drzwi. czy ktoś słyszał o takich matach i gdzie tego szukać?

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    treble

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    5

    Domyślnie

    Mysle, ze samymi matami bedzie ciezko wygluszyc odglosy z klatki. Po pierwsze wygluszysz same drzwi a co z oscieznica, progiem? Przez nie, oczywiscie jak sa zle zamontowane, przedostaje sie do mieszkania rowniez duzo dzwiekow. No i poza tym pozstaja wzgkledy estetyczne tzn. jak taka mata bedzie prezentowac sie na drzwiach?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony