dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 34
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 674
  1. #401
    ELITA FORUM (min. 1000)
    aka-jonek

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    1.039
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    252

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gogdi
    Jeśli to ten Domus z Opola, to ja właśnie u nich kupowałam
    Mój najbliższy Domus w Katowicach i mam nadzieję, że mają te piękności .
    aka

  2. #402

    Domyślnie

    U nas na ścianie ostateczne będzie płyta taka jak blat tylko dużo cieńsza (parę mm). Po drodze były brane jeszcze pod uwagę: tapeta, stal szczotkowana i szkło. Ale poza estetyką liczyła się praktyczność więc wygrała płyta. Muszę tylko kolor wybrać. Czy taki jak blat (beż) czy ciemnobrązowy jak dolne szafki (góra będzie biała). Ja chciałam beż, małż woli brąz. Nie ma jak na razie jednomyślności . Dobrze, że mamy jeszcze 3 tygodnie na decyzję.

  3. #403
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał JULAAA
    witam witam!!!

    ja tez zastanawiam sie nad tym co położyć na ściany w kuchni i bardzo podoba mi sie pomysł szkła. czy posiadacie moze jakieś zdjęcia z takimi ścianami szklanymi?

    mnie sie bardzo podoba taka kuchnia
    Bardzo fajne rozwiązanie - sama miałam tak mieć
    Tu jest dużo przykładów:
    http://forum.muratordom.pl/szklo-zam...ni,t113700.htm

  4. #404
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie Co na ścianę w mojej kuchni?? Poradżcie!!!

    Witam, kuchnia przyjdzie lada dzień a my nie mamy niczego wybranego na ściane! Myślałam kaflach 60X60 białych w polerze ale nie wiem czy to dobry pomysł...wrzucam zdjecia projektu moze cos komus wpadnie do głowy i podpowie
    Szafki biały lakier, blat grafit, szafka wisząca czarne szkło. Podłoga jasny popiel.



  5. #405

    Domyślnie

    może szyba biała?

    ja u siebie mam taką:

  6. #406
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    No tak szyba bylaby ok ale wiadomo ze byc moze bede chciala cos przyktecic na tej scianie np jakis reling na reczniki badz listwe na noze i pojawi sie problem....

  7. #407

    Domyślnie

    anamurek - a mogłabyś podać orientacyjny koszt takiej szyby. bo mi się marzy... może być na pw

  8. #408

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulasiek
    anamurek - a mogłabyś podać orientacyjny koszt takiej szyby. bo mi się marzy... może być na pw
    niestety nie mam pojęcia - w cenie kuchni miałam

  9. #409
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar saraha
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    470
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Kurcze ja się też zastanawiałam nad szkłem, szczególnie na ścianą za kuchenką, jak myślicie, jak to się będzie sprawdzać? I jakie to musi być szkło, żeby było dobre?

  10. #410

    Domyślnie

    Witam, ja również borykam sie z wyborem płytek. Moje szafki sa w kolorze waniliowym a płytki jakie?

  11. #411
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar saraha
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    470
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja płytki chyba wybrałam. Koloru ścian jeszcze nie znam, ale kuchnia będzie częściowo akacja, a częściowo Samoa Teak (fronty BRW, choć całość robiona w Bergmannie). Blaty i podłoga mają być ciemne, grafitowe, niejednolite. Do tego trochę mlecznego szkła w szafkach. Płytki wybrałam Opirus (taka pseudomozaika) krem z Opoczna z listwą silver coś tam. Ciągle jednak nie mam pewności, czy to dobry wybór.

  12. #412

    Domyślnie

    Saraha, a drogie maja kuchnie?
    Ja ciagle nie moge sie zdecydowac, jaka wybrac.
    Koncepcja zmienia mi sie co kilka godzin.
    Raz chce czarna, raz wenge z jasminem, teraz znowu biala.

  13. #413
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar saraha
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    470
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że ceny porównywalne do BRW. Tzn. może w efekcie wychodzi nieco drożej, ale to dlatego, że to studio daje o wiele większe możliwości. W BRW słyszłam co chwilę "tego nie możemy, tego wymiaru nie mamy, do tej serii nie ma takiej szafki, ten blat nie ma takie wykończenia, innych blatów nie mamy, tego nie robimy, musi być tak a nie inaczej itd". W Bergmanie można WSZYSTKO. W efekcie kuchnia wychodzi drożej, bo trzeba zapłacić za dodatkowe zaślepki, łączenia i inne bajery, ale mnie to bardziej odpowiada. Poza tym wybór frontów i blatów ogromny. Zobaczymy, jaki będzie efekt końcowy. Już się nie mogę doczekać, obym się nie zawiodła!

    A co do wyborów... Mogę Ci tylko poradzić, żebyś była cierpliwa i dała sobie czas. Ja na początku też chciałam zupełnie inną kuchnię, a potem to był długi proces wybierania, dobierania, zastanawiania się, oglądania... Wielu zmian. W efekcie wyszło coś, co mi się bardzo podoba. Z Tobą pewnie też tak będzie.

  14. #414
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    hm....wszystko ok ale czy któs moze mi odpowiedziec na zadane pytanie?? Co do wyborów to faktycznie z czasem wybory ulegaja zmianie Moja kuccnia miala bycwenge a stanłęło na białym lakierze

  15. #415

    Domyślnie

    iwett - ja bym dała coś w popielu, pod kolor podłogi... albo stal

  16. #416
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Myslałam o stali ale gdzie cos takiego dostane???

  17. #417
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar saraha
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    470
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwett27
    hm....wszystko ok ale czy któs moze mi odpowiedziec na zadane pytanie?? Co do wyborów to faktycznie z czasem wybory ulegaja zmianie Moja kuccnia miala bycwenge a stanłęło na białym lakierze
    A czyli nie tylko ja tak mam Ja też byłam zakochana w wenge, a w efekcie zrezygnowałam O stali nad kuchenką tez myślę, ale jak to się będzie czyścić? Czy ktoś ma to już może i użytkuje?

  18. #418

    Domyślnie

    Osobiście wole cieplejsze wnetrza, Twoja kuchnia wydaje mi sie zbyt chłodna... Jednak jeśli nie miałabym innego wyboru, dałabym na ścianę to co jest na podłodze, ewentualnie tylko w większym formacie.

    Ja mam na ścianie to z czego mam zrobiony blat

  19. #419
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar majolik
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał beti555
    Osobiście wole cieplejsze wnetrza, Twoja kuchnia wydaje mi sie zbyt chłodna... Jednak jeśli nie miałabym innego wyboru, dałabym na ścianę to co jest na podłodze, ewentualnie tylko w większym formacie.

    Ja mam na ścianie to z czego mam zrobiony blat
    Też dałabym na ścianie coś bardzo zbliżonego do podłogi, w dużym formacie.

    Zrobienie ściany z tego samego materiału co blat uważam generalnie za świetny pomysł, bo nie ma dylematu, jaki dobrać kolor. Ale jest to rozwiązanie dość kosztowne. Po drugie, w przypadku ciemnego blatu, a ten wygląda na dość ciemny, może dać efekt nieco przytłaczający.

  20. #420
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Chciałam dac to co blat ale ma on strukture taka lekka z wrabkami i bałam sie ze na scianie bedzie kiepski do utrzymania w czystosci...mysle ze dam ten sam kolor co podłoga ale w formacie 60x60 i w połysku bo takie własnie mam do salonu i sporo zostanie Kuchnia nie ejst chłodna na tym projekcie ejst bez kolorów W sumie bedzie minimalistyczna ale ocieple ja kolorem sciany i dodatkami. Poza tym lubie takie surowe klimaty

Strona 21 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony