dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy kupujesz i czytasz "Muratora"?

Głosujących
110. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    49 44,55%
  • NIE

    61 55,45%
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 42
  1. #21

    Domyślnie

    A może by tak ktoś z szanownej redakcji zainteresował się problemem w tym poście, bardzo związanym z tym dlaczego Murator, kiedyś wiodące pismo na rynku jest.... mało interesujący.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...Jestem-w-szoku!
    Kocham to co zbudowałem.
    Ciężko było, ale dziś wiem że mam to o czym marzyłem.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    kupuję wydania tematyczne
    czasem to ogólne - powiedzmy raz na 3-4 msc. Nawet nie dlatego, ze mało interesujące, ale nie ma czasu czytać

  3. #23
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał qwazar Zobacz post
    A może by tak ktoś z szanownej redakcji zainteresował się problemem w tym poście, bardzo związanym z tym dlaczego Murator, kiedyś wiodące pismo na rynku jest.... mało interesujący.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...Jestem-w-szoku!
    Wyciąga Pan sprawę sprzed 6 lat. Na drugiej stronie tego tematu jest nasze wyjaśnienie i przeprosiny autora tematu, który Pan tu powołuje. Dziękujemy za "życzliwość".

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Wyciąga Pan sprawę sprzed 6 lat. Na drugiej stronie tego tematu jest nasze wyjaśnienie i przeprosiny autora tematu, który Pan tu powołuje. Dziękujemy za "życzliwość".
    Bardzo przepraszam za MOJE niedopatrzenie daty postów !!!
    Zwracam honor w 200%.


    Nie jestem osobą z typu "życzliwy", raczej staram się być życzliwym w pozytywnym tego sowa znaczeniu.
    Murator uratował mi skórę wiele razy, ale raczej jako forum i jego użytkownicy niż czasopismo.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez qwazar ; 04-11-2010 o 20:11 Powód: poprawa
    Kocham to co zbudowałem.
    Ciężko było, ale dziś wiem że mam to o czym marzyłem.

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jarett
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1.005
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Nie chce żeby redakcja potraktowała to jako kryptoreklamę a raczej jako wskazówkę.
    Kupiłem listopadowy numer Ładnego Domu. Rzadko ich do tej pory czytałem ale chyba zacznę - to było najlepiej wydane 7zł w tym miesiącu.
    Widać, że przy zmianie layoutu zmienili też jakieś wytyczne redakcyjne. Bardzo mocno podkreślają, że piszą dla nich eksperci, często piszą co ile kosztuje, starają się obiektywnie liczyć opłacalność różnych rozwiązań. W Muratorze mi tego brakuje. W Muratorze ciągle jest tylko jakieś ogólnikowe pitu-pitu czym się różni kocioł tradycyjny od kondensacyjnego i panel zwykły od wielowarstwowego. A ludzi tak naprawdę najbardziej interesuje jak najkorzystniej wydać pieniądze przeznaczone na budowę domu.

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    selma_mistrz

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Włodawa
    Posty
    8

    Domyślnie

    ja nie kupuje ale czytam chetnie jak mi sie pod reke podwinie.

  7. #27

    Domyślnie

    Prenumeruję od 2006 roku i wlasnie kończę prenumeratę. Murator jest coraz cieńszy, dla przykladu nr 9 z 2008r miał 304 stony, własnie dostałam grudniowy nr i stron jest 176!
    Równolegle prenumeruję Ładny Dom i z tej prenumeraty nie zrezygnuję. Nie twierdzę że całkiem odwracam sie od Muratora, ale będe przeglądać w kiosku nowe numery i kupię tylko to co mnie będzie interesować.

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    kupuję, bo się uzależniłam. Tak jak od Ładnego Domu czy Budujemy Dom. Przyznaję jednak rację Jarettowi i Magdzie34, że w Ładnym Domie jest więcej przydatnych informacji. Np. w ostatnim wydaniu grudniowym każdy prawie artykuł był mi przydatny. W Muratorze było ich mniej. Poza tym, jak już jest ciekawy temat, to zdarza się, że nie omawia wszystkiego. Tak np. było z grudniowym artykułem o orynnowaniu przy dachu bezokapowym. Bardzo liczyłam na ten artykuł, bo mamy taki dach i pytania, niektóre bez odpowiedzi, jak to porządnie i ładnie zrobić. W artykule podano, że jest kilka rozwiązań, ale szczegółowo rozrysowano tylko niektóre z nich. Niestety bez tego, które będzie u nas.

  9. #29

    Domyślnie

    Ja również kupowałam i przestałam. Zdecydowanie wolę informacje z Forum. Znajdę tu wszystko, co mnie interesuje i mogę bazować na doświadczeniach innych.

    Pozdrowionka.

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandra M05a Zobacz post
    Ja również kupowałam i przestałam. Zdecydowanie wolę informacje z Forum. Znajdę tu wszystko, co mnie interesuje i mogę bazować na doświadczeniach innych.

    Pozdrowionka.
    Nie pisz tak bo zamkną to forum jako darmową konkurencję pisma
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  11. #31

    Domyślnie

    kupowałem dobrych 10 lat temu, teraz nie kupuję, korzystam z forum.

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klasykswim

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Opoczno
    Kod pocztowy
    26-300
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam,

    jestem dziś pierwszy raz na forum MURATORA. Uważam, że MURATOR to najlepsza gazeta o budownictwie czy remontach w domu. Kupuję od roku i jestem zadowolony, że wreszcie znalazłem coś dla siebie. Dzięki wam będę pisał pracę magisterską na temat "Syndromu chorego domu". Liczę na wasze wsparcie! Forumowicze! Macie rację pisząc, że tematy artykułów się z roku na rok powtarzają, ale proszę zauważyć, że MURATOR co pewien czas ukazuje np: tzn. "nowe budownictwo". Wystarczy spojrzeć na styczniowy numer, gdzie jest choćby artykuł pt: "Murowanie na ciepło". Gdybyśmy cofnęli się 5 lat wstecz nie było tego typu technologii. MURATOR zbiera to w całość i jest cały czas na bieżąco.

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    m4rekkk

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    wrocław -> jarocin
    Posty
    28

    Domyślnie

    ja w sumie nie prowadze teraz budowy wiec kupuje od czasu do czasu jak mnie wena najdzie... albo jak jest szczególnie ciekawy numer

  14. #34

    Domyślnie

    Nie mogę przestać . Budowa z grubsza skończona, a ja ciągle kupuję. Nałóg chyba.

  15. #35

    Domyślnie

    obecnie nie, kilka lat temu kupowalam sporadycznie
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  16. #36

    Domyślnie

    co jeszcze warto kupowac oprocz 'ladnego domu' i 'muratora'?

  17. #37
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    Tak - kupuję !

    Ostatni numer Muratora jak dla mnie wydany !

    Córka - parę lat temu - dzięki Muratorowi - wiedziała
    jak przypilnować wykonawców , przy budowie domu !

  18. #38
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    s9 pat

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-905
    Posty
    298

    Domyślnie

    Niekupuje ALe szanuje

  19. #39

    Domyślnie

    Ja kupuję od 6 lat. Czytam,doradzam, podpowiadam znajomym. Jestem w trakcie budowy domu. Czasami mówią, że mogłabym być kierownikiem budowy.....

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oresund
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Kod pocztowy
    53-000
    Posty
    553

    Domyślnie

    Murator dziś to przereklamowane pompy ciepła - ekonomicznie zupełnie nieuzasadnione,
    za mało się koncentrujecie na tym ile wyprodukowanie i import z Niemiec kosztuje środowiska,
    ile jest w tym "deutschland uber alles" a piszecie bajki że kolektor to oszczędność,
    pomijając koszty ekologiczne i polityczne jego produkcji.
    Wałkowanie na okrągło tych samych tematów jak ściany działowe....

    Zdecydowanie za rzadko alternatywne sposoby budowania - jakby rozkwit technologi straw-bali w świecie zachodnim.
    Może coś dodacie w nucie "channel4 - grand design"?

    Bardzo dobre wydawnictwo, dzis po 15 latach - to "dom dostępny 98",
    dlaczego oddeszliście od tego cyklu?

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony