dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie dary do oddania potrzebującym

    Po powodzi w Sandomierzu zbieraliśmy dary dla powodzian, które miały zostać odebrane przez osoby zajmujące się na miejscu zbiórkami i przekazane dla osób potrzebujących. Niestety z niewiadomych względów do tej pory rzeczy te nie zostały odebrane. Nie wnikam dlaczego. Jedyne co mogę napisać to to, że po tej "akcji" odechciało mi się uczestniczenia w takich zbiórkach. Teraz wiem, że należy po prostu wpłacić kasę na konto, a zbiórki rzeczowe robić dla potrzebujących, którzy są obok nas, a nie ileś kilometrów dalej. Problem w tym, że rzeczy te leżą u moich rodziców na poddaszu, a oni potrzebują ten pokój, bo chcą zrobić remont. Nie mam zbytnio czasu zająć się "dystrybucją" tych rzeczy koło siebie i poszukiwaniem tu na miejscu osób potrzebujących. Mogłabym przekazać dary do Caritasu czy PCK ,ale jakoś nie mam do nich zaufania. Jeśli ktoś z Was wie coś o osobach potrzebujących i może przewieźć rzeczy z okolic Torunia to proszę o kontakt. Jest mnóstwo rzeczy dla dzieci: ubrania, zabawki, wózki, książki. Ubrania dla dorosłych, pościele, kołdry, koce...nie wiem co jeszcze, bo nie segregowałam tych paczek...

  2. #2

    Domyślnie

    Agnieszkakusi
    przykro mi, że tak się to skończyło Tym bardziej, ze pamiętam-śledząc wątek Kachny28-że z niezwykłym zaangażowaniem zajęłaś się tą zbiórką (wyciąganie rzeczy z komisu itd)
    Rozumiem Twoje rozgoryczernie. Wiem też ile pracy kosztuje zebranie takiej ilości darów.... Szkoda....
    Na szczęście moj transport nie zawiódł-olek.k
    Z tego co widzę błagalnie wołają o pomoc ludzie z Wilkowa na lubelszczyźnie.
    Może spróbuj skontaktować się z aniewiem79 -ma swój wątek z prośbą o pomoc- może coś razem uda Wam się ustalić w sprawie transportu.
    Może jakiś duży przewoźnik mógłby WAM to przewieźć (PKS, Sindbad etc.)
    Życzę Powodzenia!

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    rozmawiałam z sołtysem z sąsiedniej wsi, który organizował zbiórkę dla ludzi z okolic Płocka. Być może tam uda się te dary wysłać. Nie wiem...zobaczymy....
    Rozgoryczenie? Tak...i ostra nauczka na przyszłość...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony