dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 17
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 331

Temat: rasa psa

  1. #1

    Domyślnie rasa psa

    Proszę o opinię- kogoś kto ma psy ;rasa HUSKY i owczarek niemiecki- czy nadają się do pilnowania domu , jakie są z nimi problemy,
    Czy gdybym zdecydowała się na te dwie rasy to czy mogą to być dwie suki- czy lepiej pies i suka - ponoć pies niszczy drzewa( kompletnie nie znam się na psach ,ale muszę się zdecydować na porządnego stróża bo mieszkam pod lasem)

  2. #2

    Domyślnie Re: rasa psa

    Cytat Napisał duduś
    Proszę o opinię- kogoś kto ma psy ;rasa HUSKY i owczarek niemiecki- czy nadają się do pilnowania domu , jakie są z nimi problemy,
    Czy gdybym zdecydowała się na te dwie rasy to czy mogą to być dwie suki- czy lepiej pies i suka - ponoć pies niszczy drzewa( kompletnie nie znam się na psach ,ale muszę się zdecydować na porządnego stróża bo mieszkam pod lasem)
    Huski odpada zupełnie jako stróż.
    Owczarek może być--ale nigdy nie dwie suki.
    Ja mam czarnego teriera rosyjskiego i uważam że nie ma od tej rasy nic lepszego-po prostu rewelacja.Ale to jest moje zdanie--choć potwierdzone też przez innych.
    Do pilnowania domu kup parę -nie koniecznie tej samej rasy.
    Życie jest pełne niespodzianek!!

  3. #3

    Domyślnie

    dlaczego nie dwie suki

  4. #4

    Domyślnie

    bo się będą gryzły--tak jak dwie kobiety
    Życie jest pełne niespodzianek!!

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Najlepiej kup sobie dwa psy do domu w srodku a na zewnatrz alarm.
    Pies na zewnatrz nic Ci nie da. Wlasnie mojej kolezance w czasie ferii
    otruli noca dwa psy. Umieraly w strasznych cierpieniach.
    Ja mam dwa amstafy i sa to idealne psy do pilnowania
    domu, ale nie na zewnatrz. Problem jest taki , ze nie masz
    doswiadczenia jezeli chodzi o psy i trodno bedzie Ci cos doradzic,
    a z tego co piszesz chcesz miec takie psy przy ktorych bedziesz
    czula sie bezpiecznie. Chociaz jak ja kupilam pierwszego psa
    tez nie mialam doswiadczenia z ta rasa , ale dalam sobie
    swietnie rade i jak dla mnie nie ma lepszej rasy.
    Jak bedziesz chciala cos wiecej wiedziec to pytaj.
    bonnie

  6. #6

    Domyślnie

    Nie bardzo się zgadzam z twoim stwierdzeniem-no ale cóż każdy ma swoje zdanie
    Co do amstafa to pod jakim względem są one takie rewelacyjne?Nie twierdzę że są złe ale wybitnych cech do przebywania w domu nie moge się dopatrzyć-chyba że masz na myśli modę na psy tego typu wśród pewnych grup społecznych aczkolwiek przemijającą szybciej niż nastała.
    Napisz proszę ile domu skonsumowały te amstafy--tylko szczerze proszę.
    Życie jest pełne niespodzianek!!

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Husky - to piękny pies. Lecz jako "dozorca" ma wadę - nie szczeka.
    Co do dwóch suk. To mam dobermankę i wilczycę. Lubią się ze soba bawić. O gryzieniu na serio mowy nie ma.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Wowka-nie jest to regułą ale jest to częste zjawisko-jak w życiu

  9. #9

    Domyślnie

    wylogowało mnie
    Są takie sytuacje że suki żyją ze sobą latami i nagle jedna druga potrafi zagryźć--nie pogryść.A wsród par się tego nie spotyka.
    Życie jest pełne niespodzianek!!

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Wśrod par? gryźć sie moze nie będą, ale z dostarczaniem szczeniakow napewno nie będzie problemow No chyba, ze jeden to będzie wilczur a drugi jamnik.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Pamietam jak podczas sprawy Kwaśniewski contra Życie (dot. wakacje ze szpiegiem Ałganowem) przed sądem zeznawała matka ministra Kalisza. Mniejsza o czym mówiła ale hitem dnia była jej wypowiedź skierowana do Wysokiego Sądu - Bo wysoki Sadzie Dwie suki pod jednym dachem być nie mogą .....

  12. #12

    Domyślnie

    A ja chciałabym się poznać Wasze zdanie na temat doga niemieckiego,bardzo proszę.

    A może był wątek o dogach ?
    pozdr.
    cele budzą szacunek

  13. #13

    Domyślnie

    A po co ci dog niemiecki???
    Moim zdaniem nic szczególnego--jest sporo ciekawszych ras
    Życie jest pełne niespodzianek!!

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    A ja i tak mam z głowy. Nieważne jaka rasa mi się podoba i jaką chciałabym miec i tak od zawsze mam w domu znalezione na ulicy kundle, których już nikt nie chce!

    Więc nie mam złudzeń, że w naszym nowym domu też się jakiś przybłąka, którego nie sposób będzie wyrzucić.
    Taka już moja karma życiowa (nie mylić z karmą suchą)
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    Weyn.rob zgadzac sie ze mna nie musisz.To jest moje zdanie i moje doswiadczenie.Zadna jak napisales ,,grupa spoleczna" nie jestem.A amstafa mam juz 10 lat i chyba tak juz zostanie.Kupilismy ta rase nie dlatego , ze byla moda [zreszta ciagle jest tzw.moda na jakies psy],
    tylko dlatego,ze wiele dobrego dowiedzialam sie o tej rasie i spelniala moje oczekiwania.Nadmienie Ci,ze kiedy kupilismy pierwszego psa moja corka miala 6 lat.Po trzech latach dokupilismy suczke.Nie wiem skad masz takie informacje,ze amstafy konsumuja domy.Moje nie zniszczyly nic.Ale wydaje mi sie,ze kazdemu szczeniakowi moze sie cos takiego przydazyc,gdy sam zostaje w domu.I cos Ci powiem,nie krytykuj
    mojej rasy, bo kazdy ma prawo wyboru psa, dla mnie moje psy sa najwspanialsze na swiecie tak jak zapewne Twoj pies jest najwspanialszy dla Ciebie.Acha i chcialam Ci jeszcze powiedziec,ze amstafy maja bardzo
    dobrze rozwiniety zmysl pilnowania i naprawde wiedza same jak w danej sytuacji maja sie zachowac,nie trzeba ich tego uczyc.

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    To na gorze to bylam ja bonnie.Nie zalogowalo mnie.
    bonnie

  17. #17

    Domyślnie

    bonnie a czy nie zauważyłaś że weyn.rob lubi wszystkie psy pod warunkiem, że są to CTR

    pozdrawiam ....
    właścicielka stafika

  18. #18

    Domyślnie

    Nie wiem skąd taka opinia-uważam że jest wiele wspaniałych ras-także i staffordy itp.Nigdy nie twierdziłem że tylko CTR!!!Sam będę kupował w kwietniu red nose'a.To co napisałem odnosi się do tematu pilnowania posesji i przebywania w domu,a nie danej rasy ogólnie-z wyjątkiem doga niem.Tak więc wasze oburzenie i ironiczne uwagi są zupełnie nie na miejscu.
    A co do do CTR-a to poczytajcie drogie panie w jakim celu był stworzony i do czego wykorzystywany-a napewno nie znajdziecie tego w przypadku amstafów!!!!I o to mi chodziło a nie o dyskwalifikowanie rasy ze względu na moje "widzi mi się".
    Proszę mnie wyprowadzić z błędu jeżeli sie mylę-tylko mądrymi argumentami i faktami a nie subiektywnymi pełnymi osobistych emocji opiniami.
    Pozdrawiam
    Życie jest pełne niespodzianek!!

  19. #19
    Guest

    Domyślnie

    Weyn.rob moja wypowiedz na temat amstafow tez dotyczyla pilnowania domu. I wyraznie napisalam,ze psy te nie nadaja sie na zewnatrz domu tylko w srodku.Maja krotka siersc.Nie rozumiem co masz na mysli piszac,ze amstaf nie nadaje sie do przebywania w domu.Ja uwazam,ze wrecz przeciwnie sa do tego stworzone.Bardzo dobrze pilnuja domu jak i nas samych.Wiem to z wlasnego doswiadczenia.I nie chodzi tu o to zeby udowadniac i porownywac ,ktore rasy sa lepsze czy gorsze,moja czy Twoja.Tak jak wspominalam wczesniej,dla kazdego jego wlasny pies jest najwspanialszy.Zreszta co tu porownywac,kazda rasa i kazdy pies jest inny i nie mozna wszystkich ras psow sprowadzac do rasy CTR.A jesli chodzi o CTR to wiem jakie sa to psy,moja siostra miala suczke przez wiele lat.I nie uwazam, zebym Ciebie urazila lub skrytykowala Twojego
    psa, nie mam takiego zwyczaju bo kazdy ma prawo miec takiego psa jakiego chce i mu sie podoba. A temat jest RASA PSA i mialam prawo
    podzielic sie swoimi doswiadczeniami.

  20. #20
    Guest

    Domyślnie

    Oczywiscie znowu mnie wylogowalo.
    Weyn.rob mysle, ze dalsza nasza dyskusja nie ma sensu , bo tak mozna
    bez konca ... Lepiej zakonczyc ten temat i naprawde doradzic cos Dudusiowi. Wiem jak to jest mieszkac w domu i jeszcze pod lasem.
    Miedzy innymi dlatego zdecydowalam sie na amstafy.
    Pozdrawiam.
    bonnie

Strona 1 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony