dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 148 z 148
Pokaż wyniki od 2.941 do 2.946 z 2946
  1. #2941

    Domyślnie

    No piękna rodzinka

  2. #2942

  3. #2943
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    No bezczelna !!!! Se przyjedź babo zobaczyć, daleko masz ??
    A zapraszam, bo pomalowałam kuchnię na ciemno szaro (ja u Sonii w pokoju). Ładnie się meble białe wyeksponowały .
    ps. wyrosły mi czosnki ozdobne koło rozplenicy
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  4. #2944

    Domyślnie

    Witaj Przejrzałam dziennik i naprawde masz bardzo piekny dom Mam pytanie o drzwi te całe szklane skąd są ?

  5. #2945

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Jako że moi fachowcy ze schodami sobie nie poradzili - to mam różnie: 10-13 cm


    Nie ma co się oszukiwać: skóra wygląda najładniej. Dlatego w 99% sofy w Agacie są w skórach. Ale wszystko ma swoje plusy i minusy.
    My zdecydowaliśmy się na matriał z kilku powodów, ale ten jeden, ostateczny to ... naciągnięta skóra.
    Jak byliśmy w Agacie to widzieliśmy Playa z Galii w skórze. Nie wiem ile on tam stał i ile osób na nim zasiadało ale jedo jest pewne: skóra była tragicznie naciągnięta. Wyglądało to fatalnie. Nie przypuszczałam, że takie rzeczy się z nią mogą stać. Jak jest nowa to przyznaję - cudo. A potem ...
    Carabou widziałąm na żywo u jakiegoś polskiego producenta chyba z Dobrodzienia. Białe. Przeszło rok użytkowane. Biel stałą się lekko ecru, ale nie było widać brudu. Równomiernie się pewnie brudziła. Pani szmatką tylko ją ścierała. Nie było żadnych paprochów ani tym bardziej takich znaków po przejechaniu ręką (tego się najbardziej boję). Jednak przekonał mnie ten matriał.
    A co do Katalii ... jak masz gdzieś w pobliży De Velde to radzę wstąpić i wypytać o promocje (mają co tydzień). Tam są dwa narożniki bardzo zbliżone do Katalii (Gran Via i Navia) ... i cenowo wyjdą ta samo jak nie taniej. A jednak De Velde to De Velde.
    Zamawiam pod koniec miesiąca, do 3 tygodni ma być gotowy. Wezmę ciemniejszy szary. Oczywiście się pochwalę
    Czy narożniki/wypoczynki De velde są jakościowo lepsze od tych z Agaty?
    BEWA

  6. #2946

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Srebrny jest piękny:

    Tylko cena ponad 5 stów
    inne:


    Piękny!
    BEWA

Strona 148 z 148

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony