Bardzo bardzo dziękuję za odpowiedź. Uwagi cenne! My narazie chcemy kupić samą wannę z panelem przednim / nie do zabudowy/ - parawan do prysznica kupimy w przyszłości.
Ale bardzo słusznie mówisz o tym, żeby zwrócić uwagę na kran, bo przy składaniu może ocierać
My planujemy kupić baterię nawannową 3 otworową - prawdopodobnie, ale też nie wiem jaki kształt i jakiej firmy.
Wiem o tym, że należy zwrócić uwage na długość kranu, bo może zdarzyć się tak, że będzie zbyt krótki i wtedy woda będzie lała się na wannę zamiast do wanny.
Odnośnie mycia to zgadza się , wanna jest duża i przez to wymaga troche wysiłku przy jej myciu, my chcemy 150/105. Ale jest taka ładna ,że trudno z niej zrezygnowac na rzecz innej.
Jescze zapytam, czy użytkując tę wannę uważacie, że umiejscowienie kranu jest OK, czy lepiej byłoby z boku - na środku lub bliżej zagłówka.
My mamy mozliwość zmiany umiejscowienia kranu. Pói co mamy z boku, ale tez się zastanawiałam nad tym czy nie przenieść tego kranu na krótszy bok / obok siedziska/ - tak jak u Was. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam