dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 11
Pokaż wyniki od 201 do 207 z 207
  1. #201
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marakeszm

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-181
    Posty
    1

    Domyślnie

    Podpinam się pod temat; właśnie nosze się z zamiarem zakupu kabiny prysznicowej; kolega polecał Ravaka, a po przeczytaniu Twojego postu nieco zwątpiłem. Czy rzeczywiście jest aż tak zle? Słyszałem o nich wiele dobrych opinii.

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Witam
    Wprawdzie nie mam tej wanny o która pytasz ale zdecydowałem sie nią i juz pod nia hydraulik wykonał mi podłączenia, jednak obejrzałem ja w sklepie i jakoś mi mniej pasowała niz w katalogu.
    Osobiście mam wrażenie ze jest zbyt wąska w środkowej częsci, napisałem ze to tylko wrażenie bo nie używałem a jedynie mierzyłem.
    W tych samych wymiarach i bardzo podobna kszłatem a jednak szersze w środkowej części jest wanna Cersanitu-Adria. My jednak zdecydujemy sie na adrie.
    Odświeżam starą rozmowę ale co tam, i na jaką wannę się zdecydowaliście? My planujemy kupić właśnie Adrię, jednak wciąż się zastanawiamy. Adria się sprawuje/sprawowała?

  3. #203
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Aleksandra Nowak

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Pruszków
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    1

    Domyślnie

    witajcie, a ja kupiłam w Ravaku wannę, kabinę i brodzik i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o opinie negatywne to ile ludzi tyle opinii. Ja jestem bardzo zadowolona od sprzedawców w sklepie aż po montaż w domu.

  4. #204
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jerzy Z

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-003
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam, też mam Ravaka. Zupełnienie 5 lat temu nieznana mi firma. Ale zaryzykowałem wówczas i obkupiłem się u nich. Szczerze to trochę się obawiałem ale lubię ryzyko. Do dzisiejszego dnia ani jednej usterki kupiłem cały komplet wanna, prysznic z brodzikiem. Super . Szczerze Polecam.

  5. #205

    Domyślnie

    ten Ravak to jakaś wypasiona firma, mają fajne produkty a jakie referencję ?? Wow polecam

  6. #206

    Domyślnie

    Od ładnych już kilku miesięcy używamy wanny Ravak Be Happy w wersji 170cm. Generalnie OK, choć w czyszczeniu poprzednia wanna w innym mieszkaniu (też Ravak) była o niebo lepsza. Be Happy wymaga dużej ilości szorowania i dość łatwo zostają na niej jakieś syfy które widać. No i woda nie zlatuje moim zdaniem w optymalnym tempie (nie, nie jest to kwestia drożności syfonu ).

    Przyszedł czas na dokupienie zestawu prysznicowego i parawanu nawannowego - tutaj teoretycznie idealnie pasuje Ravak VS3 w wersji 130cm. Czy ktoś używa? Może ktoś ma jakieś spostrzeżenie co do stabilności - bo tego się obawiam najbardziej, te trzy składane elementy mnie lekko przerażają, Inne parawany Ravaka nie są optymalne dl naszej wanny, bo są za krótkie.
    Tip: zestaw prysznicowy wraz z deszczownicą będzie zamontowany na ścianie na dłuższym boku wanny w odległości 60cm od jej krawędzi. Tak, aby wiercenie wypadło na fudze

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161107_130815.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	372384

  7. #207

    Domyślnie

    Witam wszystkich!
    Mocno rozważam zakup wanny Ravaka, dlatego też postanowiłem zreanimować temat...
    Doradźcie proszę, bo znalazłem w salonie materiał reklamowy Ravaka z wannami gdzie zawsze ta firma kojarzyła mi się raczej z droższymi wannami bo wiem, że to akurat nie Chińczyk, a tu miłe zaskoczenie bo ceny są całkiem OK.
    Bardzo mocno rozważamy zakup, dlatego też pytanie.... Macie? Używacie? Polecacie ich wanny?
    Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Strona 11 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony