dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 11
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 207
  1. #21

    Domyślnie

    ja chyba mam taką ... ściana musi być równa ale bez przesady ... pomiędzy bocznymi szybkami a ścianą jest taka specjalna uszczelka, która się sama reguluje do nierówności. Tą uszczelkę do ściany przymocowywujesz dołączonym do zestawu montażowego silikonem ...

    Ale co do samego montażu to trzeba się trochę pobawić Efekt jest jednak bardzo pozytywny ...

    pozdrawiam
    /Roland

  2. #22

    Domyślnie

    Mam takową zakupioną, ale jescze nie zamontowaną, więć truidno mi powiedzieć, ale sprzedawca tylko wposmniał , że trzeba pożadnie zamontować, no ale bez przesady, sam miał zamontowaną na wystawie i to nieźle, więc ja nei widze większego problemu. Ale warto raczej porozmawiac na ten temat z osobą, ktora montuje a nie sprzedaje.

  3. #23

    Domyślnie Kabina

    Witam
    Owszem kabina jest trudna do zamontowania ale jak juz prace zostaną ukończone można byc dumnym z zakupu.

    Pozdrawiam
    Marek
    Regulamin forum!

  4. #24

    Domyślnie Re: Kabina

    Cytat Napisał lw73
    Witam
    Owszem kabina jest trudna do zamontowania ale jak juz prace zostaną ukończone można byc dumnym z zakupu.

    Jeśli jeszcze nie kupiliście to zapraszam www.cersmikaplus.com.pl

    Pozdrawiam
    Marek
    mam pytanko, czy ta kabina ma uszczelke magnetyczna??? widzialam ja dzis na wystawie i szczerze mowiac wygladala zle...drzwi byly wyzej nad brodzikiem i nie domykaly sie, nie bylo niczego co by te dzrwi przyciagaly, co sie czyje w innych kabinach...jak to jest? i czy konieczny jest brodzik firmy ravak czy mozna inny zakupic??

  5. #25

    Domyślnie kabina

    Witam
    Jeśli chodzi o obsadzenie kabiny w danym sklepie to najprawdopodobniej nikt nie zwracał uwagi na jakosc ustawienia. Wprawdzie seria GLASSLINE jest zaprojektowana przede wszystkim dla brodzików klasy GALAXY,
    produkowanych przez firmę RAVAK, ale z powodzeniem można ją zamontować na brodzikach
    pozostałych producentów, jeśli tylko brodziki są kompatybilne kształtem i rozmiarami. Kabiny
    mogą być również osadzone na wymurowanej i wykafelkowanej podstawie, ewentualnie
    bezpośrednio na kafelkach łazienki, co stwarza możliwość bezbarierowego dostępu. Drzwi i kabiny
    prysznicowe mogą być montowane wyłącznie przy ścianach łazienki. Metalowe elementy mocujące,
    zawiasy i uchwyty są w wykonaniu chrom.
    Pozdrawiam
    Marek
    Regulamin forum!

  6. #26

    Domyślnie Re: Kabina

    Cytat Napisał gosiashek
    Cytat Napisał lw73
    Witam
    Owszem kabina jest trudna do zamontowania ale jak juz prace zostaną ukończone można byc dumnym z zakupu.

    Jeśli jeszcze nie kupiliście to zapraszam www.cersmikaplus.com.pl

    Pozdrawiam
    Marek
    mam pytanko, czy ta kabina ma uszczelke magnetyczna??? widzialam ja dzis na wystawie i szczerze mowiac wygladala zle...drzwi byly wyzej nad brodzikiem i nie domykaly sie, nie bylo niczego co by te dzrwi przyciagaly, co sie czyje w innych kabinach...jak to jest? i czy konieczny jest brodzik firmy ravak czy mozna inny zakupic??
    Tak - jest uszczelka magnetyczna z boku ... od dołu jest specjalny ociekacz ... Jeżeli jest poprawnie osadzona i wyregulowana to wygląda naprawdę dobrze

    pozdrawiam
    /Roland

  7. #27

    Domyślnie Brodzik RAVAK - Crystal 90.

    Kupiłem nowe, na przecenie /~90,00 zł za jeden/ dwa takie brodziki.
    Cena wydała mi się super atrakcyjna /przy cenach podobnych brodzików na poziomie ~300,0 zł/.
    Czy ktoś ma takie?

    Te co mam nie mają żadnych żadnych nóg montażowych /pewnie też dlatego były przecenione/.
    Nie do końca wiem jak je zamontować.

    Może coś poradzicie???

    D.

  8. #28

    Domyślnie

    Moze osadz go na ceglach. No na czyms trzeba go wesprzec, a potem obuduj.

  9. #29

    Domyślnie brodzik

    Proste
    Ten brodzik jest już nie produkowany .
    Pozdrawiam
    Regulamin forum!

  10. #30

    Domyślnie wanna ROSA firmy RAVAK- kto ma i korzysta???

    witam,
    z powodu nieprzemyslanej decyzji architekta ( stroniacego od mycia lub posiadacza prywatnego basenu ) nasza lazienka ma kosmiczne wymiary 140 szerokosc i 277 dlugosc ( WC wliczone w metraz).
    po 2 miesiecznych poszukiwaniach wanny ( sama kabina prysznicowa jakos nie wystarczy, lubimy kapiele w piance + winko ) wybralismy wanne ROSA firmy RAVAK. ( 140cm*105cm)
    czy ktos ma, uzytkuje i potrafi nas przekonac ze warto...dodam ze nie widzielismy jej w sklepie, wylacznie w katalogu, totez zdjecia forumowiczow mile widziane... zakup bedzie w okolicach grudnia dopiero. jeszcze mozna zmienic zdanie (przylacza sie przesunie najwyzej)
    link do wanny na stronie producenta:
    http://www.ravak.pl/?page=rosa&oznac=rosa

    dziekuje wszystkim
    Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci KIM jesteś.

  11. #31

    Domyślnie Rosa I

    Witam
    Jestem pewien ze dokonaliście bardzo dobrego wyboru!
    Sprzedaje ten towar i wiem ze klienci są zadowoleni, poza tym jest bardzo dobrze dopasowana "anatomicznie"
    Pozdrawiam
    Marek



    www.lazienki-lux.com.pl
    Regulamin forum!

  12. #32

    Domyślnie

    Posiadamy dokładnie taką wannę i użytkujemy ponad rok. Super sprawa, wygodnie, tyle że aby zafundowac sobie piękną kąpiel trzeba mnóstwo wody.
    _____________________________
    Mantra

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Nie użytkuję, ale jak wybierałam wannę to miał być albo Ravak albo poolspa. I wybraliśmy poolspę. Ale my mamy naprawdę dużą łazienkę na górze.

  14. #34

    Domyślnie

    Od niedawna mam Rosę w mieszkaniu. Długiej piankowej kąpieli jeszcze w niej nie brałam ale myć się w niej myjemy.
    Razem z wanną kupiliśmy ściankę prysznicową, która jak narazie jeszcze nie jest w pełni wykorzystywana z powodu niezasilikowanych obrzeży wanny i ścianki. Muszę się w końcu za to zabrać.
    Jedyne z czym był problem to montaż wanny. Kupiliśmy ją razem z panelem przednim i moja ekipa montująca (mąż i znajomy) nie doczytała instrukcji i podpórki ustawiła tak jakby wanna miałaby być zabudowana na stałe płytkami. Ale poszło to do poprawy i teraz wszystko jest dobrze.
    Polecam!
    Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asyenna
    Od niedawna mam Rosę w mieszkaniu. Długiej piankowej kąpieli jeszcze w niej nie brałam ale myć się w niej myjemy.
    Razem z wanną kupiliśmy ściankę prysznicową, która jak narazie jeszcze nie jest w pełni wykorzystywana z powodu niezasilikowanych obrzeży wanny i ścianki. Muszę się w końcu za to zabrać.
    Jedyne z czym był problem to montaż wanny. Kupiliśmy ją razem z panelem przednim i moja ekipa montująca (mąż i znajomy) nie doczytała instrukcji i podpórki ustawiła tak jakby wanna miałaby być zabudowana na stałe płytkami. Ale poszło to do poprawy i teraz wszystko jest dobrze.
    Polecam!
    serdeczne dzieki, moze jakies fotki?? ja tez zamierzam zamontowac ten parawan na prysznic.... wizualizacje mile widziane dzieki raz jeszcze, ps jaka kolorystyka lazienki?
    Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci KIM jesteś.

  16. #36

    Domyślnie

    Chętnie wrzuciłabym jakieś zdjęcia ale nie dysponuję w tej chwili żadnym lepszym aparatem. Mąż ma całkiem niezły aparat w komórce, ale jakoże jesteśmy świeżo co po przeprowadzce nie wiem gdzie wsadziłam kabelek do komputera. Jeżeli znajdę go to wrzucę kilka zdjęc.
    A co do kolorystyki to mamy płytki Osaka Blue z Paradyża http://paradyz.com.pl/?s=24&a=7&collID=125&scID=183 w wersji z kwiatowymi wstawkami.
    Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asyenna
    Chętnie wrzuciłabym jakieś zdjęcia ale nie dysponuję w tej chwili żadnym lepszym aparatem. Mąż ma całkiem niezły aparat w komórce, ale jakoże jesteśmy świeżo co po przeprowadzce nie wiem gdzie wsadziłam kabelek do komputera. Jeżeli znajdę go to wrzucę kilka zdjęc.
    A co do kolorystyki to mamy płytki Osaka Blue z Paradyża http://paradyz.com.pl/?s=24&a=7&collID=125&scID=183 w wersji z kwiatowymi wstawkami.

    CIEKAWE....INTERESUJE MNIE JAK TO WYGLADA W PRAKTYCE...POZA TYM NASZ METRAZ NIE POZWALA NA TAKIE SZALENSTWA....CO DO PLYTEK TO JESZCZE NIE WIEM, ALE RACZEJ KOLORY PIASKOWE DO POMARANCZY, MOZE COS Z ZIELONYM...
    Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci KIM jesteś.

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    My mamy Rosę Ravaka . Użytkujemy ją prawie 2 lata .
    Sprawdza się doskonale , jest wygodna , łatwa w utrzymaniu czystości .
    Zdjęcia kiedyś wkleiłam w projektach - topik Libra II .
    Jutro wyjeżdżam ale po powrocie postaram się zrobić jakieś nowe fotki i wkleić je tutaj .
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Mam od prawie roku. Ładna, duża ale... jeśli macie szmbo to sobie darujcie - trzeba kosmicznych ilości wody, żeby się zanurzyć. I czasu, żeby tę kąpiel przygotować.
    Teraz żałuję, że nie mam zwykłej prostokątnej.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał abromba
    Mam od prawie roku. Ładna, duża ale... jeśli macie szmbo to sobie darujcie - trzeba kosmicznych ilości wody, żeby się zanurzyć. I czasu, żeby tę kąpiel przygotować.
    Teraz żałuję, że nie mam zwykłej prostokątnej.
    witam, dzieki, jakos sie powtarza opinia ze duzo wody schodzi,,,,mieszkanie bedzie w bloku wiec szambo nie problem, a chodzilo o wybranie wanny ktora bedzie sluzyc bardziej jak prysznic...bo sam prysznic to za malo .... dzieki
    Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci KIM jesteś.

Strona 2 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony