dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 47
Pokaż wyniki od 921 do 929 z 929
  1. #921

    Domyślnie

    Cytat Napisał naberia Zobacz post
    Przytulnie
    Dzięki wiem, że szłu nie ma ot spokojny pokój gościnny. choć chciałabym aby moja sypialnia miała takie gabaryty!
    jeszcze kiedyś odstawi się jakieś siedzisko typu fotel i będzie....
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  2. #922
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Pokój spory. Też bym taki chciała! I bardzo przyjemny, może przez to słoneczko, które tam zagląda...
    Fotel by się przydał. I nie wiem czemu, ale widziałabym tam jakieś lustro albo toaletkę...
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  3. #923

    Domyślnie

    Kochani - przedświąteczne pozdrowienia


    Ostatnimi czasy zajmuję się dość aktywnie ogródkiem.... może dom nie jest skonczony na tip-top ale nadszedł czas zieleni parę rzeczy już kwitnie
















    Macham wiosennie!
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  4. #924

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Czy mogłabym prosić o namiar (firmę i model) na narożnik (ten dla murzyńskiej rodziny ) ?
    A tak przy okazji - zrobiliscie cudo z tego domku .

  5. #925

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agatorek Zobacz post
    Witam serdecznie,

    Czy mogłabym prosić o namiar (firmę i model) na narożnik (ten dla murzyńskiej rodziny ) ?
    A tak przy okazji - zrobiliscie cudo z tego domku .

    Witam u mnie Aga.
    już nie zaglądam tak często do tego wątku stąd opóźnienie. Kanapę kupiliśmy w Belgii więc nie wiem jaka będzie jej polska nazwa. Kupiliśmy w dużym salonie gdzie mieli też meble które są dostępne w Polsce[pewnie produkowane w tej samej fabryce]. W sumie nawet producenta tej naszej kanapy nie znam, ale to z takich składanych jest więc można sobie coś podobnego zbudować. WYmiary ma chyba 2.9m na 3.5m czy jakoś tak. Z fajnych rzeczy to jest bardzo szeroka i dobrze się na niej leniuchuje, ma podnoszone oparcia na głowę więc jak trzeba to można i dla głowy mieć wsparcie. Materiał taki przeplatany też jest fajny. Kanapa się nie rozkłada, ale po zdjęciu poduszek jest w miarę sensowna powierzchnia - nie raz zdarzyło się nam usnąć.



    Dzięki za pochwałę domku, na pewno jest sporo osób na forum które mogłyby zrobić go jeszcze dużo fajniejszego , ale póki co dla nas jest ok
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  6. #926

    Domyślnie

    dziękuję za odpowiedź . Spróbuję coś podobnego znaleźć .
    Miłej majówki

  7. #927
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar belgijska pralinka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    bialystok
    Kod pocztowy
    19-556
    Posty
    618

    Domyślnie

    nicol bardzo przyjemny Ci wyszedl ten pokoik ,a tulipany piekne,moze mi zdradzisz nazwe sklepu z kanapami ,chetnie bym tam zajrzala

  8. #928

    Domyślnie

    Pralinka dopiero teraz zauważyłam pytanie o kanapę [niezbyt często bywam na FM], kupowaliśmy ją w www.debameubelen.be, gdzieś we Flandrii.
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  9. #929

    Domyślnie

    Chciałam Wszystkim odwiedzającym, doradzającym, podpowiadającym podziękować za wszystko
    Dom jest wykończony, małe zmiany jakieś tam pewnie będą potrzebne. pewnie pojawię się czasem w kilku wątkach, żeby zajrzeć do kilku osób, ale swój wątek zamykam.

    Ściskam Was kochani, wszystkiego dobrego!!
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

Strona 47 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony