dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 46 z 47
Pokaż wyniki od 901 do 920 z 929
  1. #901

    Domyślnie

    zobaczcie co sie buduje u nas..... a czekałam tyle ze hoho!!!




    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  2. #902

    Domyślnie

    Cytat Napisał nicol21 Zobacz post
    Luby się spisał i popracował w domu, efekt: założone kinkiety, powieszone lustro [naprędce zanabyte rano], zatem można było ustawić i puf potem luby spisał się dalej i 2 obrazy w salonie są zawieszone. a potem jeszce chłopina wziął się za kinkiety w sypialni, ale to już pokaże jutro.




    witam, bardzo ładne wnętrza, no i oczywiście kot
    można wiedzieć skąd jest ta pufka?

  3. #903

    Domyślnie

    Cytat Napisał leelee Zobacz post
    witam, bardzo ładne wnętrza, no i oczywiście kot
    można wiedzieć skąd jest ta pufka?
    Witam u mnie i dzieki. Pufe kupilam tutaj http://www.domartstyl.eu/sklep/ ale poprosilam o dodatkowe przeszycia siedliska - przeszycia sa na kazdej powierzchni. Pufka jest lekka mimo tego iz wyglada na bardzo masywna. Wykonanie bardzo dobre takze szczerze moge polecic.
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  4. #904

    Domyślnie

    Dziękuję za namiary. Chyba skorzystam z tego sklepu.
    Jak wybierałaś materiał? Zamawiałaś próbki czy tylko na podstawie zdjęć? Jaki materiał wybrałaś?
    Byłabym wdzięczna za pomoc

  5. #905

    Domyślnie

    Cytat Napisał leelee Zobacz post
    Dziękuję za namiary. Chyba skorzystam z tego sklepu.
    Jak wybierałaś materiał? Zamawiałaś próbki czy tylko na podstawie zdjęć? Jaki materiał wybrałaś?
    Byłabym wdzięczna za pomoc
    Material zamawialam na podstawie zdjec z ich strony, byl to chyba Hugo 5. Mi sie material podoba, taki szaro-bezowy, choc chyba bardziej pod beze podchodzi..
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  6. #906

    Domyślnie

    Cytat Napisał nicol21 Zobacz post
    Pomożecie? Chciałabym troszkę zorganizować pokój gościnny/sypialnię gościnną u moich rodziców. Na chwilę obecną ściany są pomalowane na kolory: kawowy aromat (1 ściana) i jesień lniana na pozostałych ścianach. Na podłodze są położone panele - Dąb Dublin. Pokój ma wymiary 5x4,5m. ściana ciemniejsza ma szerokość 4,5m. Okno ma ok 2.5m szerokości i jest na ścianie o długości 5m. Jedyny niuans to komin tuż obok drzwi [po lewej stronie]. Ale komin jest też swietnym zródłem ciepła
    Budżet jest ograniczony.
    Z jednej strony widziałabym tam łóżko z metalową ramą, jakieś jasne, lekkie firany [romantico! ], jakąś szafę, komodę i szafki nocne. Z drugiej strony wyjaje mi się, że takie melatowe łóżko nie będzie aż takie praktyczne i może lepiej kupić coś co ma skrzynię na pościel, z jakimś fajnym zagłówkiem.... i pytanie- - czy jasne czy ciemne kolory? Pomieszczenie ma ekspozycję południową.












    tak coraz bardziej sie zatanawiam nad tymi mebelkami. Z jednej strony to metalowe lozko chodzi mi po glowie, z drugiej mama moze sie za ta glowe wlasnie zlapac
    Z rozsadnych cenowo i chyba ok mebli wyszlo na meble BRW raflo w kolorze jasnym - czyli orzech salev.
    Mysle zeby kupic: lozko, szafe 3D, 2 stoliki nocne, komode z 2 drzwiami+ szuflady oraz poleczke nad komode [to ostatnie....moze!] wiem, ze to typowy komplet...ale, budget dosc ograniczony. Sypialnia bedzie goscinna, m.in. jak my do rodzicow zajrzymy

    Niemniej jednak te firany romantico mi sie bardzo marza.... mam nadzieje, ze Ola sie dowie co to za material jest i bede mogla uszyc
    Jeszcze sie zatanawiam nad firanka w tunelu, ale kurcze nei wiem jak takie cos uszyc.

    Bedzie sztampowo moze, ale powinno byc ok.
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  7. #907

    Domyślnie

    wiesz co - skoro to jest pokój dla gości wpadających od czasów, to czy potrzebujesz aż tyle mebli?
    łóżko, szafa garderobiana - wiadomo, podobnie stoliki nocne. ale czy komoda to mus? jeśli rodzice nie korzystaliby z tego pokoju, to co by w nim mieli przechowywać,,.
    nie wiem, na jak długo wy do rodziców jeździcie (czy ewentualnie jeżdżą same dzieciury np. na tygodniowe wakacje), ale jak jedziemy do teściów to na max 3-7 dni i zazwyczaj nawet nie rozkładamy ciuchów do szaf tylko rozkładamy sobie walizeczkę i ciach (chyba że jakieś super-gnioty). a jakbyśmy mieli się w pełni rozpakować, to potrzebowałabym 3-4 półek i kilku wieszaków (w szafie 3d przypuszczalnie jest słupek z półkami i sporo miejsca na wiszące).
    zamiast takiej pełnej komody wolałabym toaletkę czy biurko, aby mieć gdzie położyć takie rzeczy jak torebka, laptop czy na luzie zrobić make up (bo jeśli np. gościnny nie ma swojej osobnej łazienki, to 2 gości może uczynić poranny zator w tej rodzinnej)

    (meble wyglądaj okej, choć nie lubię tego koloru. nie lubię, bo nie umiem go do niczego dopasować)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  8. #908

    Domyślnie

    Duśku - dobrze prawisz!
    jedynie co to ten pokój jest duży... wiesz, 22m2 [ehhh chciałabym mieć taka sypialnie!] i bez szafy będzie pusto, plus jak kiedyś by ewent ktoś pobyć ciut dłużej to szafa się przyda.
    komoda - to taka wstępna opcja, żeby służyć jako półka, ewent podstawka pod tv, ale też myślałam żeby kupić lusterko tam kiedyś na ścianę [nie koniecznie z tej samej serii].
    I jakieś siedzisko tudzież ławeczka na odładanie ubrań na noc, etc.
    Szału nie będzie, ale fajnie będzie też coś tam wstawić Ale w sumie toaletka też fajna opcja pomyślę....
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  9. #909
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar belgijska pralinka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    bialystok
    Kod pocztowy
    19-556
    Posty
    618

    Domyślnie

    nicol widze ze znalazlas stolarza chyba jakis konkretny bo poleczki pod schodami bardzo fajny pomysla Twoje metry Ci nie wystarczaja ,tylko 2 osobki w takim domku jak ja obecnie mam i mieszka nas 5

  10. #910

    Domyślnie

    Szafy sa od ubieglego czwartku... tadammmmm!!!!
    Siafa


    siafki na buty



    wiem, wiem... listwa jest jeszcze do zalozenia, ale pracuje nad lubym....

    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  11. #911
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar belgijska pralinka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    bialystok
    Kod pocztowy
    19-556
    Posty
    618

    Domyślnie

    oj tam listwa super zagospodarowany Kacik Ci wyszedl ,to juz tylko ogrod i koniec ?

  12. #912

    Domyślnie

    w zasadzie jeszcze " tylko ogrod", ale tutaj trzeba bedzie przejsc masakre upraszania lubego.... reszta juz w zasadzie skonczona, choc male rzeczy jeszcze sa, np. maly pokoj zupelnie nie urzadzony, sluzacy za prasowalnie
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  13. #913
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar belgijska pralinka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    bialystok
    Kod pocztowy
    19-556
    Posty
    618

    Domyślnie

    jak ja Ci zazdroszcze tego wolnego pokoikuprzy moich dzieciach to nie mozliwe

  14. #914

    Domyślnie

    Cytat Napisał belgijska pralinka Zobacz post
    jak ja Ci zazdroszcze tego wolnego pokoikuprzy moich dzieciach to nie mozliwe
    spoko, u nas jest tylko 3 pokoje...w tym jeden malutki. wiec tymczasowoe jest tylko pokojem od deski
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  15. #915

    Domyślnie

    Mama zrobiła mnie w trąbe!!! bo ja tutaj wybrałam beże/brązy do pokoju gośćinnego, bo pomyślałam, że mama może nie do końca być przekonana do szarości....a potem co? zrobili malowanie w innym pokoju i co? i piękną szarość zapodali!!! ehhhhhhhhhhhh a mogłam i w gościnnym dać piękną szarość..... meble już są, ale młode nie dają zdjęć ładnej jakości więc nie mam co wkleić.

    Teraz przydał by mi się namiar na tkaninę na firany, aby były takie " lejące się", bo chcę żeby się po podłodze walały!
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  16. #916
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    No proszę, to masz nowoczesną mamę. A tak w nią nie wierzyłaś
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  17. #917

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    a meble wybrali te, co pokazywałaś?
    one mają ciepły odcień, więc szare tło musi ładnie je "wyciągać"
    zong jest taki.... meble [te z brw co pokazałam wcześniej] są w pokoju który jest pomalowany w te beże/brązy. a na szary zdecydowała się młoda w pokoju obok.... najchętniej bym gościnny przemalowała na szaro, ale nie będę mamie kazać malować od nowa...... tymbardziej, że ja nie jestem na miejscu.... dam im parę miesięcy i pogadam o tym szarym. bo zaiste byłoby ładnie!
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  18. #918

    Domyślnie

    Cytat Napisał naberia Zobacz post
    No proszę, to masz nowoczesną mamę. A tak w nią nie wierzyłaś
    tak... tylko nie konsekwentną.... tak wymyśliła położenie płytek w ganku że nawet moje młode się załamały... co gorsza... ojciec już je przykleił....
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  19. #919

    Domyślnie

    tak się prezentuje pokój gościnny u rodziców, jeszcze jakieś rozsądne firnaki, zasłony oraz oświetlenie i dla gości będzie w sam raz





    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  20. #920
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Przytulnie
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

Strona 46 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony