dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie KOŁO CZY CERSANIT ?

    Jak jest róznica pomiędzy tymi dwoma firmami oprócz ceny i oczywiście stylistyki. Czy spotkaliście sie może z jakimiś usterkami w trakcie użytkowania wyrobów z tych firm. Czy np. nie żółkną , nie rysują się itp.

    Czy dołożyć więcej i kupić KOŁO ? Czy może wybrać nizszą cenę a jakość ta sama?

    Paty.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie Re: KOŁO CZY CERSANIT ?

    Nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytania. Mieszkam natomiast blisko Koła a mój dobry znajomy jest tam informatykiem kupuję wszystko z Koła przez niego i mam 30% taniej
    Pozdrawiam

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO
    KOŁO

  4. #4

    Domyślnie Re: KOŁO CZY CERSANIT ?

    Cytat Napisał Anonymous
    Nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytania. Mieszkam natomiast blisko Koła a mój dobry znajomy jest tam informatykiem kupuję wszystko z Koła przez niego i mam 30% taniej
    Pozdrawiam
    To byłem ja tylko się zapomniałem zalogować

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Chodziło mi o odpowiedzi na konkretne pytania.
    Jakie macie doświadczenie jeżeli chodzi o kibelki, umywalki z tych dwóch firm?

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Uzytkuję cersanit czwarty rok, serię eko 2000, nie mam uwag poza jedną. Miałem awarię , zaczęła cieknąć woda ze spłuczki (do muszli - nie na zewnątrz) musiałem wymienić cały mechanizm ze środka wymienilem sam , koszt zakupu części ..chyba ok 30 zł w salonie firmowym wyjasnili mi ze to był element którego obecnie nie stosują (teraz stosują od innego dostawcy). Do jakości ceramiki - nie mam uwag, no może nie wszystkim się podobac bo jest bardziej biała niż inne.
    Uzupełniam: gdy kupowalem ceramike różnica w cenie była dużo większ na korzyśc cersanitu bo dopiero wchodził na rynek, teraz chyba ma już niezłą pozycję i opinię , nie wiem jak z cenami.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja wybrałem Cersanit właśnie ze względu na biel, która w wyrobach Koła nie jest tak czysta. Chociaż z kolei wannę akrylową mam z Koła bo bardziej mi się wzór podobał. To wszystko użytkuję dopiero od kilku miesięcy i jest ok.

  9. #9

    Domyślnie

    Najważniejsze jest czy chlapie jak spada. Zaznaczam że chodzi o te bez półki.

  10. #10

    Domyślnie

    Doradzam posiedzieć sobie na kibelku. Ja kupiłem koło i deska jaką mi zaproponowali jest do d.., ale do d. się nie nadaje. Jest niewygodna, bo jest półokrągła.

  11. #11

    Domyślnie

    a moze ktos ma wyrobiona opinie o Ego/Kolo?
    co do koloru i wzoru zawsze mozna dyskutowac bez konca. ale jak z trwaloscia tego koloru i funkcjonalnoscia ?

  12. #12

    Domyślnie

    Ja zawsze zachwalam podwieszany kibelek impuls koło i deskę do tego modelu, która jest zamocowana na wcisk w takie specjalne uchwyty. Mozna ją zdjąć bez żadnego odkręcania i umyć np w wannie.

  13. #13

    Domyślnie

    obie firmy są podobne może cersanitu są lekko bielsze??

  14. #14

    Domyślnie

    Pytanie jest proste ja wybrałem Cersanit. Użytkuję ponad rok i nie mam problemów. w sumie 2 umywalki dwa kompakty WC. A tak naprawdę wygląd bardziej mi się podoba wyrobów Cersanitu.
    Pozdrawiam
    TCzarek

    "Internet ułatwia czynienie bliźniemu, co mu niemiłe."
    Stanisław Lem

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    obydwaj producenci tej samej klasy (dobrzy).

    bierz to, co bardziej ci sie podoba i na co cie stac

    ja wole kolo, bo ma ciekawsza i bardziej zroznicowaną stylistyke (od oryginalnego i wizualnie lekkiego impulsa po solidny aplauz, no i teraz ciekawe ego)

  16. #16

    Domyślnie

    Na Prawdę przy wyborze kierowałbym się jedynie stylistyką.
    Nie ma w zasadzie, żadnych równic pomiedzy tymi producentami każdy z nich produkuje i sprzedaje swoją ceramikę na rynku krajowym i zagranicznym.
    Farbyka Cersanitu w Krasnymstawie, należy do grona (tylko 10 na świecie), które produkują więcej niż 2'500'000 sztuk rocznie.
    Kolor zawsze bielszy w Cersanicie.
    Seriws i ceny części zamiennych na podobnym poziomie.
    Tylko stylistyka.

  17. #17

    Domyślnie jedna

    to jedna cholera.KROPKA
    andrzejj_

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Jestem po wstępnym wyborze i zdecyduję sie chyba na kompakty i bidet z Cersanitu z serii METEOR. Faktycznie Cersanit jest bielszy od Koła.
    Z Koła wybrałam tylko umywalkę z serii Aplauz z półpostumentem. Jest też różnica cenowa i po dokładnym zsumowaniu dosyć duża.

    Dzięki za wszystkie sugestie.
    Pozdrawaiam Paty.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony