dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szymczyk

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Cały kraj
    Posty
    4

    Domyślnie

    mam u siebie wąż długości 9m który jest uciążliwy podczas przemieszczenia się po schodach np. na strych.
    Żałuje że gniazda są za daleko od siebie oddalone ponieważ 6m waży zdecydowanie mniej oraz ma mniejsze gabaryty.

  2. #22

    Domyślnie

    jest kilka opini na ten tema niektórzy twierdzą że po to robią instalacjie żeby nie przepinać odkurzacza co chwile tylko żeby za jednym razem poodkurzać jak najwięcej napewo przemieszczanie się z rurą ułatwi pokrowiec na wąż
    Cytat Napisał szymczyk Zobacz post
    mam u siebie wąż długości 9m który jest uciążliwy podczas przemieszczenia się po schodach np. na strych.
    Żałuje że gniazda są za daleko od siebie oddalone ponieważ 6m waży zdecydowanie mniej oraz ma mniejsze gabaryty.
    prowadzimy sprzdaz i montaz jedenostek centralnych oraz systemow cetralnego odkurzacza jak masz jakies pytania to pisz pozdrawiam Łukasz

  3. #23

    Domyślnie

    na dole 1 gniazdo, na górze 2, wąż 9 metrowy, wnoszenie po schodach jest lekko upierdliwe, ale bez przesady - nie ciagnę 9m rozciagniętych, tylko zwijam tego węża. Mnie osobiście 6metrowy by wkurzał, za często musiałabym go przepinać. Pewnie docelowo kupię jeszcze jednego węża i zostawię go u góry. Ale to za jaaaakiś czas
    w aloesie - już mieszkam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony