dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 108 z 108
Pokaż wyniki od 2.141 do 2.150 z 2150
  1. #2141

    Domyślnie

    Moje signum w łazience faktycznie troszeczkę wpadają w beż, jeśli używa się jeszcze oświetlenia o ciepłej barwie to bardziej to widać. Natomiast mam także signum we wnęce kominka z innego sklepu i one są zdecydowanie szare. Wniosek taki że zależy na jaka partie się trafi. W utrzymaniu są rewelacyjne, nic na nich nie widać.

  2. #2142
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Podejrzewam że to właśnie kwestia oświetlenia. We wnęce pewnie mało światła więc bardziej widać oryginalny odcień.

  3. #2143

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Podejrzewam że to właśnie kwestia oświetlenia. We wnęce pewnie mało światła więc bardziej widać oryginalny odcień.
    raczej nie. u mnie przy swietlle naturanym( okno) jak i z żarówki nie wpadaja w beż.

  4. #2144

    Domyślnie

    U mnie też jest sporawe okno i tylko wieczorem zapalam światło a mimo wszystko jednak troszeczkę na tych jaśniejszych przetarciach są takie beżowe. Wczoraj przyszła koleżanka i powiedziała " jakie masz ładne brązowe płytki" ale było to przy zapalonym świetle.

  5. #2145
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    arkit

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    8
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie szarość

    Cytat Napisał leaat Zobacz post
    -nie masz racji ani drzwi, ani listwy sie nie zleją, raczej będą sie bardziej odznaczac na tle bialej sciany, niz jakiegokolwiek innego koloru (chyba, ze dopasujesz kolor wg RAL, co i tak biorac pod uwage roznice materialu nie wyjdzie idealnie), zeby bylo bardziej nieciekawie, drzwi beda wygladaly jak brudne lub zolte, wzglednie sine...-i to juz powinien byc argument dla meza, mysle
    -schody bukowe? dlaczego nie parapety rowniez? lepsze bukowe, niz debowe (taniej, praktyczniej)-zrob takie jak masz trepy (why not?)
    ...im wiecej bedziesz mieszac kolorow drewna (masz juz panele w kolorze dąb, schody buk) i odcieni bieli (drzwi, sciany, listwy) tym wieksze prawdopodobienstwo, ze narobisz sobie misz-maszu , ktory niestety bedziesz ogladac i zauwazac glownie Ty
    uwazaj z szarym, jest piekny, ale lubi namieszac...kupujesz szary, a po malowaniu okazuje sie, ze jest zielony, niebieski lub fioletowy...tak, tak
    nie wierz w gotowce, lepszy efekt uzyskasz kupujac z mieszalnika, wez pod uwage rowniez ile masz swiatla w pomieszczeniu. Szary jest piękny! Jestes na dobrej drodze! Idź w to!
    to może ja od siebie coś jeszcze dodam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kabina 022.jpg
Wyświetleń:	1577
Rozmiar:	73,1 KB
ID:	263981   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kabina 021.jpg
Wyświetleń:	1529
Rozmiar:	54,1 KB
ID:	263982  

  6. #2146
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magda912

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-260
    Posty
    46

    Domyślnie

    Wiem, że to wątek z gotowymi realizacjami, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a ten wątek jest bardzo popularny i ktoś może mi doradzi( proszę nie wściekać się za zasmiecanie).
    Czy udało się komuś zrobić ładne, szare drewniane schody? Bo mi dzisiaj przywieźli zamówione i się załamałam, są granaowe.
    A wybierałam kolor RAL 7016, czyli takie same jak mam okna z Oknoplastu. Ale o ile okna są antracytowe, to schody wyszły paskudnie, sztucznie granatowe.
    Stolarz zrobił nam 3 próbki, wybralismy tę, ale okazało się, ze co innego mała próbka, a co innego wielki stopień.
    Proszę o pomoc, stolarz każe nam jutro coś zdecydować, a my jesteśmy załamani, że będą paskudne schody.

  7. #2147
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Jesli zdarzy sie tak, ze nie bedziecie mogli ich zwrocic a podejrzewam, ze tak bedzie jedyny ratunek by zagrac wokol nich kolorem. Calkiem inaczej beda wygladaly w towarzystwie snieznobialych scian, kremow czy szarosci. Jak juz beda zalozone wyslij mi zdjecia a porobie wizualki roznych kolorow scian. Moze tapety jesli bedzies miala takie zyczenie. Barwy oddzialuja na siebie nawzajem. Nie zalamuj sie

  8. #2148
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Ojej, na moim monitorze RAL 7016 jest szarogranatowy

  9. #2149

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Barwy oddzialuja na siebie nawzajem. Nie zalamuj sie
    Dokładnie. A ten kolor jest piękny! Mam również podobne okna, ale schody to większa powierzchnia. Kilka inspiracji, choć niełatwo znaleźć coś dokładnie z antracytem.








    Magda912 pokaż te swoje - czekamy
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  10. #2150
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magda912

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-260
    Posty
    46

    Domyślnie

    O matko, ale ze mnie sierota!!!
    Byłam pewna, że zadałam to pytanie w wątku "Wnętrza w szarościach" i byłam zdziwiona, że nie ma tego mojego pytania, ale myślałam, że moderator je wywalił, bo umieściłam w złym watku. A ono było tutaj

    Piekne te schody, co zamiesciłyście. Ale mi wszyscy wyperswadowali takie ciemne schody, że będą wiecznie usłane kurzem i kotami i że zamęczę się ich wycieraniem. A że balustrada będzie szklana i dodatkowo mam czarną kuchnię, to z bólem serca, ale z wygraną rozsądku odpuściłam sobie ciemne schody i mamy jasno-szare, dobrane do koloru kafli na dole i paneli na górze. Efekt jest lepszy niż oczekiwałam. Oczywiście, że nie są tak piękne, jak te ze zdjęcia, ale ja jestem dość pedantyczna i mogłabym tego nie przezyć. W czwartek mają kończyć schody, jak je obrobią itd, to cyknę fotkę i wrzucę.
    Dziękuje za wszystkie porady, pozdrawiam.

Strona 108 z 108

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony