dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 33
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 659
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Mruczka, widze ze mam cos wspolnego nie tylko z Mruczkiem ale i z jego ojcem. Podejrzane, moze ja z ich rodziny i nie wiem . Nie dosc ze latam z miotla i sprzatam to do tego wyklocam sie z chlopakami o kazdy milimetr, niech mi tylko coś sie skrzywi to zaraz mi kłuje w suwmiarskie oko. Wczoraj o mało nie doszło do rekoczynów o roznice na belce

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Witamy Mruczki i nasz ulubiony Dziennik Budowy - idziecie jak burza.
    Dzięki za zdjęcia i prosimy o jeszcze.


    Cytat Napisał enterman Zobacz post
    Jakiś czas temu znalazłem dość ciekawą technologię - thermomur.
    My też zamierzamy budować w tej technologii.

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Ewerolka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    166
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pięknie Wam domek rośnie . Ja też nie chciałam mieć kuchni otwartej na salon (nie lubię jak mi się ktoś na ręce patrzy, a poza tym jak coś robię w kuchni to jest tam istny armagedon). W sumie do tej pory całkiem nieźle dogadywałam się z mężem właściwie odnośnie wszystkich elementów naszego domu. Do czasu.... planowania elektryki a dokładnie ilości gniazdek. Ale niech mu będzie jak coś to pozakrywam je kwiatkami

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Domek rośnie.

    Pozdrawiam.

  5. #45
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Myometis
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    696
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Ewerolka: dokładnie tak samo jest u mnie, mogę robić najprostsze potrawy a i tak kuchnia wygląda potem jak Waterloo, tłumaczę się że jak artysta maluje to też co chwilę rąk z farby nie wyciera i też nie chcę by ktoś oglądał te moje kulinarne walki.
    MusiSieUdać: ja tam mówię ojcu że budowa to nie klocki lego nie musi wszystko być idealnie
    Pusia&Kssawery: witajcie w mruczkowych progach
    Zbigniew: dawno cie nie było, witam ponownie

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Usmiałam sie z ostatniego posta reklamowego U nas wieszaja, wieszaja - nie zrywamy i nie zwracamy uwagi.
    Czasem na podpałke się przydaje, bo to łatwopalne Na przykład młody se kiełbase moze upiec

  7. #47

    Domyślnie

    Wpis o wszechobecnej reklamie rewelacyjny.
    Ładne macie tempo prac, pozazdrościć(pozytywnie ). Ja też z tych, co to każde wbicie łopaty cieszy, SAM SZEF jak mnie widzi, że już nadciągam z aparatem to tylko głową kręci. Jak już będziemy z Głównym Inwestorem kawę na naszym tarasie popijać to będą foty do wspominania.

    Pozdrawiam

  8. #48
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zdecydowanie u Ciebie dzieje się więcej, ciekawiej, weselej niż na forum naszego M...
    narazie z braku zdecydowanych postępów (byle do soboty) zdecydowałam, że chwilowo czytywać tylko będę nasz wątek i się nie udzielać (czyt. wciągać się w poważne, zagmatwane i pompatyczne dyskusje...)
    w dalszym ciągu Mruczkowy Dziennik dla mnie jest hiciorem na Muratorze!
    Pozdrowionka!

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosja Zobacz post
    zdecydowanie u Ciebie dzieje się więcej, ciekawiej, weselej niż na forum naszego M...
    narazie z braku zdecydowanych postępów (byle do soboty) zdecydowałam, że chwilowo czytywać tylko będę nasz wątek i się nie udzielać (czyt. wciągać się w poważne, zagmatwane i pompatyczne dyskusje...)
    w dalszym ciągu Mruczkowy Dziennik dla mnie jest hiciorem na Muratorze!
    Pozdrowionka!
    gosja podpisuję się pod Twoimi słowami - tylko nasz wątek, zero pompatycznych dyskusji i Mruczkowy Dziennik nr 1!!!!
    (piszę "nasz" bo czytałam go cichcem od momentu powstania)

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Myometis
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    696
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    ekhm.... no i Mruczkowe lico zasnuło się rumieńcem jak miło Jesteście najlepszą motywacją do pisania

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myometis Zobacz post
    ekhm.... no i Mruczkowe lico zasnuło się rumieńcem jak miło Jesteście najlepszą motywacją do pisania
    z tego to można wydać kapitalne felietony lub coś w rodzaju poważnego poradnika na wesoło.
    Twoje poczucie humoru i podejście do tematu takie swojskie rodzinne mi i bliskie, bo u nas podobne hasła lecą co chwilę

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myometis Zobacz post
    w domciu będzie zainstalowany pies rasy wiadomej, jedynej słusznej, co, kiedy się już pojawi, doprowadzi Mruczkę do orgazmicznego szczęścia, wszak marzeniem jest jej niesłychanym od czasów pacholęcych.
    Proszę powiedz jakiej rasy, bo ja zapalona psiara i kociara jestem, posiadamy dość pokaźny zwierzyniec w domku

  13. #53
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Proszę powiedz jakiej rasy, bo ja zapalona psiara i kociara jestem, posiadamy dość pokaźny zwierzyniec w domku
    u mnie też wyczekiwanie na psa, ma być już w listopadzie-będzie się socjalizował najpierw w bloku...do niego dojdzie kot...
    pies to akita amerykańska a kot birmański (burmski)

    http://inferno-noche.pl/index.php?op...d=21&Itemid=65

    czekamy jak na dzieci

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosja Zobacz post
    u mnie też wyczekiwanie na psa, - pies to akita amerykańska
    http://inferno-noche.pl/index.php?op...d=21&Itemid=65
    Piękny piesio.

    A to widzę więcej zoo-pasjonatów
    Powiem wam, że dom bez psa to pomyłka.
    Poczucie bezpieczeństwa jakie daje choćby najmniejszy hauken nie jest porównywalne do żadnych alarmów itp.
    My mamy 3 - owczarka niemieckiego, ratlerka i suczkę z mezaliansu dalmatynki z wilkiem.

    Cytat Napisał gosja Zobacz post
    ..do niego dojdzie kot... - kot birmański (burmski)
    Święty kot Birmański i kot burmański to dwie inne rasy - często mylone.
    Obie piękne.
    My od kilku lat bawimy się w koty rasowe - ja kocham jedną rasę i choć podobają mnie się wszystkie koty, to dla mnie istnieją tylko persy.
    Posiadamy takie 3 - kremowego, niebieskiego i kotkę szylkretkę - które wystawiamy ze sporymi sukcesami.

    Ale mieszkają z nami również dwa koty dachowe.

    Dom bez zwierząt jest pusty.

  15. #55
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Piękny piesio.

    A to widzę więcej zoo-pasjonatów
    Powiem wam, że dom bez psa to pomyłka.
    Poczucie bezpieczeństwa jakie daje choćby najmniejszy hauken nie jest porównywalne do żadnych alarmów itp.
    My mamy 3 - owczarka niemieckiego, ratlerka i suczkę z mezaliansu dalmatynki z wilkiem.



    Święty kot Birmański i kot burmański to dwie inne rasy - często mylone.
    Obie piękne.
    My od kilku lat bawimy się w koty rasowe - ja kocham jedną rasę i choć podobają mnie się wszystkie koty, to dla mnie istnieją tylko persy.
    Posiadamy takie 3 - kremowego, niebieskiego i kotkę szylkretkę - które wystawiamy ze sporymi sukcesami.

    Ale mieszkają z nami również dwa koty dachowe.

    Dom bez zwierząt jest pusty.
    małżonek kiedyś układał psy, mieliśmy zawsze psiaki- ja owczarki niemieckie on francuskiego (briarda)
    ale od kilku dobrych lat nie mamy żadnego psa, więc teraz, kiedy coś zaczyna się dziać z budową wrócił pomysł na przyjaciela.
    Hodowla wybrana, czekamy na narodziny
    tak, prawda z tymi kotami- tak naprawdę chodziło mi o burmskiego, ale też zauważyłam, że ludzie mylą te dwie rasy.
    jak się już akita zadomowi to następnym psem będzie corgi uwielbiam te psy, są niesamowite

    dobra, dobra, aleśmy Myometis zmieniły temat w dzienniku- sorki

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Myometis
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    696
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Myometis jako zoolog z wykształcenia i zamiłowania - zezwala na zmiany tematu w tym kierunku
    o psie będzie w kolejnej notce.... promise

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    W kwestii M131.
    Jak ja uwielbiam ten wątek.
    Tyle zdjęć
    Przyznam się, że czytanie planów i szkiców nie leży w moje naturze, dopiero jak fizycznie zobaczę zdjęcia to wiem o co chodzi i nawet w lot łapię.
    Pogoda ma być jeszcze trochę "psia", ale przecież całe lato przed Wami.
    Z niecierpliwością czekam na dalsze relacje (z naciskiem na foto).

    W kwestii zoologicznej.
    Mruczka Kochana - wlałaś właśnie balsam na mą wątpiącą w społeczeństwo polskie duszę.
    Chodzi mi o kwestię rodowodów, o prawdę rasowy = rodowodowy. Świadomość społeczeństwa w tym temacie jest porażająca.
    Sam wybór rasy - popieram, zresztą tak jak w kotach, sporo psich ras jest bliskich memu sercu, "Lessie" też.
    Trzymam kciuki za szczęśliwe dopsienie w odpowiednim czasie.
    Przemycę moje futrzaste na szczęście: http://images27.fotosik.pl/68/50fd1f4cf2b1a1cb.jpg

  18. #58
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Myometis
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    696
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    fajny ten "mezalians dalmatynki z wilkiem", ewidentnie po mamusi ma pół łapy a takiego niemca jak wy ma mój mąż w domu rodzinnym
    a jeśli chodzi o społeczeństwo to chyba nie jestem dobrym miernikiem, bo się do tego społeczeństwa nie bardzo poczuwam, wszak szkolona kierunkowo jestem, biolog z krwi i kości, więc te zagadnienia dla innych abstrakcyjne są mi znane, poza tym jako zoolog inaczej niż większość ludzi traktuję zwierzęta, dla kogoś rodowód jest fanaberią, dla mnie potwierdzeniem genotypu. Sama wątpię w to społeczeństwo, sama edukuję w kwestii "nie, nie każda suka musi" itp. Ale to igła w stogu siana jest.
    A jeśli chodzi o wnerw pogodowy to niby lato przed nami, ale ja wciąż nie wiem kiedy mam wziąć urlop, bo się wszystko przeciąga , sami rozumiecie, nie mogę poczynić planów wakacyjnych.
    No alee cóż, czekamy i jesteśmy dobrej myśli

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    My idziemy na żywioł.
    Właśnie ostatnie godziny pracy - i urlopik.
    Co ma być to będzie - lecimy z remontem garażu, żeby było gdzie zamieszkać jak rozbierzemy dom.

    A ten święty od deszczu to nie wiem jak ma na imię, ale czytałam ("Lato leśnych ludzi"), że to głuchy anioł deszczu.
    Pan Bóg mówi do anioła "idź gdzie proszą" a anioł usłyszał "idź gdzie koszą" i teraz jak tylko zaczynają się żniwa, sianokosy i inne zbiory leje jak z cebra.

  20. #60
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Myometis
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    696
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    niech sobie idzie już ten anioł bo mój dom jak gąbka i stoi po kostki w błocie starczy tego deszczu no. A święty od pogody to chyba Ekspedyt

Strona 3 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony