dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 187
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 3727
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Mi też bardzo przypadły do gustu wieszaczki w łazience!
    A sama również mam mieszkanie w wielkiej płycie, dlatego z wielkim zainteresowaniem śledzę Twój wątek
    U nas co prawda pewne kroki już poczynione i remont raczej w fazie końcowej, więc na pewne zmiany nie ma już szans, ale mam nadzieję, że i tak będzie nam się miło mieszkać

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gusia77

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam Kochana!!!
    Serdecznie Ci dziękuję za namiary na sprzedawcę Niestety na chwilę obecną nie wystawia on żadnych aukcji, będę zatem bacznie go obserwować
    Z niecierpliwością czekam na zdjęcia z sypialni no i oczywiście na pełną metamorfozę Twojej salonowej witrynki Może mogłabyś zrobić z bliska zdjęcie tapety z jej środka, bardzo mnie ciekawi jak się to prezentuje
    Co do gałeczek myślę że te które zaproponowała Ci Betib świetnie by się wkomponowały
    Sama mam w dużym pokoju taką witrynkę z Ikei w kolorze brązowym i strasznie mnie korci żeby ją pomalować na biało ale nie potrafię się odważyć
    Ale jak się u Was naoglądam to może w końcu nabiorę ODWAGI!!!
    Pozdrawiam Cie serdecznie

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Piękne wnętrza stworzyłaś w mieszkaniu. Miło popatrzeć i wpaść do Ciebie z wirtualną wizytą Czuć klimat.

  4. #44
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    mycha. witam i bardzo Ci dziękuję

    mojanio witam, witam zaglądaj do mnie kiedy tylko chcesz Wieszaczki dostałam w prezencie ale wiem, że były kupione tu http://produkty.almi-decor.com/catal...kol=&kod=22618

    pysiaczek z pewnością stworzysz fajne wnętrza i mam nadzieję, że pochwalisz się na forum napisałam wiadomość na priva

    gusia77 wiesz wydaje mi się, że spokojnie możesz zadzwonić do tej firmy i zamówić u nich. Ja przez allegro kupiłam dzban a miskę już zamówilam przez tel. Ostatnio widziałam w jednym ze sklepów w moim mieście właśnie ten zestaw na takim metalowym stojaku ( chyba jest na ich stronie) za bagatela 400 zł. Ja zapłaciłam 60 Więc naprawdę warto Sypialnia jest nieciekawa....przede wszystkim jest mała....ma tylko 12m2...miesci się w niej łóżko, biurko (niestety) i regał z książkami na całej ścianie. A marzy mi się sypiania w której można postawić wygodny fotel, łóżko z szafkami nocnymi itd Ale jest co jest
    Wiesz z przerabianiem mojej witryny też się jakoś ociągam Mojemu Mężowi nie podoba się ten pomysł, ale chyba i tak dokończę co już zaczęłam
    Środek wykleiłam taką tapetą samoprzylepną, kupiłam ją w castoramie. Myśle, że efekt bedzie widoczny, jak całość będzie przemalowana.
    Tak wygląda z bliska


    Dorfi Dziękuję i zapraszam częściej

    Dzisiaj wstąpiłam do sklepu 'wszystko za 5 zl' i kupiłam domiczkę i zielone kule doniczkę potraktowałam białą farbą, bo była złota i wyszło takie coś...całość za 10 zł
    Ostatnio edytowane przez kasia_sw ; 22-11-2010 o 21:17

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    malaga:)

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    4

    Domyślnie

    Kasiu jestem oczarowana twoim mieszkaniem, jego wyjątkowością, klimatem jaki w nim panuje, kolorami i tą masą cudownych drobiazgów które wypełniają przestrzeń. Jak widzę potrafisz małym kosztem stworzyć śliczne rzeczy. Gratuluję i będę tu często zaglądać. Koniecznie dokończ pracę nad witrynką, będzie wyglądać pięknie. Jakiej farby użyłaś do pomalowania doniczki albo witryny ?

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Fantastycznie ,że zdecydowałaś się na założenie galerii.Już wcześniej podziwiałam te cudowne ,stworzone przez Ciebie,wnętrza.Widać ,ze masz romantyczna duszę ,od razu sie to czuje.Miło się u Ciebie przesiaduje.Bardzo spodobała mi się ta misa z dzbanem >powiedz mi ,czy ten zestaw jest biały ,czy ecru i jaki jest rozmiar całości?Rzeczywiście cena jest zadziwiająco niska.Pozdrawiam i gratuluję wyczucia smaku....

  7. #47
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    malaga witam serdecznie widzę, że mieszkasz niedaleko moich rodzinnych stron Tęskni mi się za Małopolską Co do wystroju mojego mieszkania, to faktycznie staram się robic coś z niczego, bo nie sztuką jest kupić piekną ale drogą rzecz. Wiele rzeczy maluję białą, matową farbą w sprayu np doniczkę z ostatniej fotki. Witrynę będę malować farbą akrylową.

    Beauty dziękuję za miłe słowa Co do dzbana z misą, to są one w kolorze ecru ale u mnie stoją na białej komodzie i jest ok. Misa ma średnicę 33 cm a dzban ma 31 cm wysokości. Są naprawdę fajnie wykonane.

  8. #48
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    malaga:)

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    4

    Domyślnie

    no proszę jaki ten świat mały
    wiesz ja posiadam metalowe krzesło, dostałam dawno temu w prezecie, i jest naprawdę ładne tylko że czarne i tak myślałam żeby pomalować go na biało i z jakąś fajną poduchą będzie wyglądało ok w przedpokoju, jak myślisz pomalować go akrylową ?

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Mnie za to korci pomalowanie gliny nieszkliwionej Taiką lub Silverem z linii Decor Tikkurili, myślicie że się to uda???

  10. #50
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gusia77

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    21

    Domyślnie

    Kasiu tak właśnie zrobiłam co prawda nie zadzwoniłam ale wysłałam e-maila i już wszystko załatwione :) Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za namiary
    Przekabaciłam męża i to będzie mój mikołajkowy prezent :) już nie mogę się doczekać jak postawie go sobie w łazience
    Tapeta wygląda ekstra i myślę że jak już całą witrynkę przemalujesz to efekt będzie zaskakujący :)
    Co do tanich sklepów o których wspomniałaś bardzo je lubię a w szczególności ten "wszystko po 2 zł" :)
    Mam z niego już kilka niezły dodatków które po niewielkiej metamorfozie wyglądają całkiem,całkiem
    Twoja doniczka z kulą prezentuje się super....miałaś szczęście że dorwałaś tą kule takich jeszcze u siebie nie spotkałam
    Czekam na kolejne fotki które poprawiają mi nastrój i mobilizują do działania
    Pozdrawiam

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    malaga wiesz zależy jak wygląda to krzesło. Ja mam białe, metalowe krzesła na balkonie, ale nie wiem czy chciałabym takie w mieszkaniu. Wklej fotkę tego krzesła to coś pomyślimy Co do farby to teoretycznie akrylowe, nie wiem czy wszystkie, nadają się do metalu, ale zależy jaki metal musisz pomalować. Ja używam z Tikkurili i na niej pisze, że metal można malować. Jak odnawiałam nogi od maszyny, to kupiłam farbę typową do metalu, ale nie pamiętam jaką.

    joliska myśle, że pomalowanie nieszkliwionej gliny nie powinno sprawić kłopotów. Nie znam tej farby o której mówisz wiec trudno mi się wypowiadać.

    gusia77 jestem pewna, że będziesz zadowolona z tego zestawu, bo jest uroczy Oj ja bardzo lubię zaglądać do takich sklepów i do second handów Ostatnio kupiłam śliczne tkaniny i laniany obrus za grosze. Jutro wstawię fotkę, bo tkaniny są ręcznie wyszywane i muszę się pochwalić
    Ostatnio edytowane przez kasia_sw ; 23-11-2010 o 22:42

  12. #52
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gusia77

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    21

    Domyślnie

    No to czekam na fotki
    Ja też uwielbiam buszować po second handach oj i to bardzo. A zdobycze już nie mieszczą się w moim regale
    Szkoda tylko że nie mam maszyny i przede wszystkim żałuję że nie umiem szyć bo pomysłów w głowie tysiące
    Dobrej nocki Ci życzę
    Ps.widzę że Ty też jesteś nocny marek

  13. #53
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Oj jestem nocny marek....od dziecka
    Ja maszynę posiadam, nawet szyc trochę potrafię ale czasu jakoś brak grrr.....
    Dzisiaj też zmykam ale jutro postaram się pokazać moje zdobycze
    Miłej nocki

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_sw Zobacz post
    malaga

    Beauty dziękuję za miłe słowa Co do dzbana z misą, to są one w kolorze ecru ale u mnie stoją na białej komodzie i jest ok. Misa ma średnicę 33 cm a dzban ma 31 cm wysokości. Są naprawdę fajnie wykonane.
    Dziekuję Ci bardzo .Wysłałam zamówienie i też nie mogę się doczekać jak gusia.Mnie bardzo zależało na ecru ,bo doskonale będzie pasował do mojej szkliwionej boazerii w łazience.Wcześniej widziałam na allegro takie zestawy ,ale dzbany nie były takie kształtne i nie tak wysokie ,a cena....szkoda gadać.

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Kasiu dzięki za cynk bo oczywiście znowu nie zobaczyłam u góry napisu, że mam wiadomość
    Jak tylko nasze mieszkanie będzie już skończone w takim stopniu żeby dało się to pokazać to wkleję zdjęcia

    Przez to forum nabieram ochoty na przemalowywanie różnych rzeczy

  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    malaga:)

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    4

    Domyślnie

    Kasiu wielkie dzięki za cenne rady, zdjęcia nie mogę wkleić bo jestem w trakcie zmiany aparatu (sprzedałam już stary a nowego jeszcze nie kupiłam) ale spróbuję pomalować to krzesło a jak mi się nie spodoba to wyląduje w piwnicy albo wiosną w ogrodzie. Jeszcze raz wielkie dzięki a ty działaj z tą witrynką, strasznie jestem ciekawa efektu końcowego.

  17. #57
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gusia77

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    21

    Domyślnie

    Kasiu znów goszczę u Ciebie bo dzień bez odwiedzin Twojego "m" to dzień stracony
    Właśnie doczytałam że mamy taki sam kolor w pokoju też mam tego duluxa i noszę się z zamiarem na wiosnę go zmienić
    Mam jeszcze pytanko te listwy przypodłogowe to gdzie można nabyć? Są drewniane czy laminowane?
    Ładnie się prezentują
    Ach pytań miałabym całe mnóstwo ale tak troszkę się krępuję
    Pozdrawiam i jak zawsze czekam na nowe fotki

  18. #58
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Cześć Dziewczynki Bardzo się cieszę, że do mnie zaglądacie Ja też mam swoje ulubione domy na forum i podglądam z przyjemnością

    Beauty ceny niektórych rzeczy czasami zwalają z nóg, ale allegro często miło zaskakuje

    pysiaczek mam nadzieję, że pochwalisz się wnętrzami....jak masz tylko ochotę coś przemalować, to to rób To tylko rzeczy a naprawdę takie zmiany bardzo cieszą. Zacznij od drobnych przedmiotów. Ja mam tekie świeczniki z ikei...maja chyba z10 lat....na początku były granatowe, pózniej czekoladowe teraz są białe

    malaga jak nie pomalujesz to się nie przekonasz a powiedz z jakiego metalu jest to krzeslo? kute czy pokryte jakąś powłoką? bo można je jeszcze dac do malowania proszkowego, ale to troche kosztuje. Ja mam takie krzesła na balkonie i one są właśnie malowane proszkowo, ale takie juz kupiłam.


    gusia77 zaglądaj do mnie kiedy chcesz i pytaj o co chcesz odpowiem w miarę możliwości nie krępuj się
    listwy kupowałam tu i to są dokładnie te, które ja mam http://allegro.pl/listwy-przypodlogo...320134329.html
    Sami je montowaliśmy, co nie było wcale takie proste bo w moim mieszkaniu trudno o kąty proste Jak znajdę nazwę kleju do nich to jeszcze napiszę.

    A to tkaniny o których wspominałam...nie wiem co z nimi zrobić....na początku myślałam o zawieszeniu ich w kuchni w oknie, teraz myśle, zeby uszyć z nich poduszki ....
    Może Wy macie jakieś pomyśły ?
    Tkanina jest dość gruba, mięsista, śnieznobiała a wzory ręcznie robione krzyżykami.

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Kasiu pewnie i ja skorzystam z linka do listw bo akurat u nas niedługo na nie przyjdzie pora a są tańsze niż te co wcześniej wypatrzyliśmy
    Montować też będziemy sami, a o kąty proste i w ogóle proste ściany to u nas również trudno (choć po remoncie są pogładzone, to pewnie choć trochę prostsze są )

    Jeśli chodzi o ten materiał to na pewno pięknie się prezentuje na żywo Jeśli jest jednak bardzo gruby i mięsisty to nie wiem czy na okno się nada, tzn.zależy jak jasną masz kuchnię Poduszki wydają mi się dobrym wyborem

  20. #60

    Domyślnie

    Właśnie , czy te listwy da się przykleić i trzymają się lekko krzywej ściany, czy musi być to idealnie równiutka ściana?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

Strona 3 z 187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony