dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 89
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek131
    Nie odpowiedziałaś jednak droga Praefo jak konkretnie naprawiono błedy.Jak naprawiono strop i co ze ścianami?Czy te dziury pęknięcia ,wystające druty zabezpieczono zachlapując to zaprawą?
    I pytanie drugie - czy przypadek forumowiczki o której piszemy był jedyny?
    Też mnie interesuje.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał M K Zobacz post
    Gdzie była kontrola jakości czy kierownik produkcji,kto nadzorował montaż tych felernych, elementów konstrukcyjnych?
    kierownik byl,ale....................w promocji
    Firma Pref-Bud - nasz partner - przygotował specjalną ofertę promocyjną dla wszystkich klientów. Za darmo otrzymasz GRATISOWY PAKIET STARTOWY o wartości 6 tysięcy złotych. Co wchodzi w skład tego pakietu?

    1. wybrany, katalogowy projekt budowlany,
    2. wykonanie badań geotechnicznych gruntu,
    3. obsługa projektowa w zakresie:
    - wykonania projektu zagospodarowania działki,
    - wykonanie projektu konstrukcyjnego płyty i ścian,
    - adaptację budynku do warunków gruntowych i szkód górniczych,
    - w razie zapotrzebowania projekt szamba i projekt zjazdu na działkę,
    4. wykonanie kosztorysu realizacji danego projektu,
    5. konsultacja kierownika budowy.
    Ostatnio edytowane przez prawdziwy.anika ; 15-11-2010 o 00:33

  3. #23

    Domyślnie

    Ja osobiście, gdybym był Praefą, przestałbym zakładać kolejne tematy, bo nieźle się można pogrążyć. Tak tylko mówię

  4. #24

    Domyślnie

    juz to pisalem, ich technologia pozostawia wiele do zyczenia!
    dosypia troche tego troche tamtego, raz dadza barwnik raz nie, widac odeszliscie od tego bo ludzie sie zastanawiali skad ten kolor!

    wykwintne ksztalty nic tu nie zmienia!

    i jak zescie wzmocnili strop, napiszecie konkretnie?!?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gustaw Fijak Zobacz post
    jraz dadza barwnik raz nie, widac odeszliscie od tego bo ludzie sie zastanawiali skad ten kolor!
    Już odpowiedzieliśmy na pytanie innego Internauty, skąd różnica w kolorze ścian.

  6. #26

    Domyślnie

    Nadal,mimo tego ,że ja pytałem trzy razy i kto inny również pytał nie odpowiedzieliście
    -czy sposób naprawy tych dziur w ścianach i wystających pordzewiałych drutów polegał na zachlapaniu tego zaprawą ??
    -jak konkretnie naprawiono strop??
    -czy przypadek Zuzanos był jedyny??

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek131 Zobacz post
    Nadal,mimo tego ,że ja pytałem trzy razy i kto inny również pytał nie odpowiedzieliście
    -czy sposób naprawy tych dziur w ścianach i wystających pordzewiałych drutów polegał na zachlapaniu tego zaprawą ??
    -jak konkretnie naprawiono strop??
    Tomku,
    odpowiedzieliśmy już na te pytania. A przypominamy jeszcze raz, że inwestorka - po naprawach - nic nie zakwestionowała. Czyli zaakceptowała naszą naprawę.

    Cytat Napisał tomek131 Zobacz post
    -czy przypadek Zuzanos był jedyny??
    Na tej budowie - jak już pisaliśmy - nawarstwiła się wyjątkowa liczba naszych błędów. Innej takiej nie pamiętamy.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Cytat Napisał Praefa Zobacz post
    To miał na myśli, że nasi projektanci jeszcze raz wszystko przeliczyli i zastosowaliśmy odpowiednie wzmocnienia. Tynk był tylko po to, aby zniwelować pewną różnicę "w poziomie", która powstała i którą po prostu było widać. Strop - po poprawkach - spełnia wszelkie wymogi budowlane.
    Cytat Napisał Praefa Zobacz post
    Tomku,
    odpowiedzieliśmy już na te pytania. A przypominamy jeszcze raz, że inwestorka - po naprawach - nic nie zakwestionowała.
    Inwestorka moze i zakceptowała, ale ponieważ jesteśmy na forum budowlanym myśle ze nie tylko mnie interesuje dokladniejszy opis wzmocnienia stropu w warunkach budowy. Tu można wrzucać schamty ludzie tu wiedzą co to zbrojenie i potrafią czytać rysunki, może więc jakieś konkrety na temat sposobu naprawy. Konkrety poproszę a nie lanie wody. Jeseśmy w dziale WYMIANA DOŚWIADCZEŃ.

  9. #29

    Domyślnie

    No właśnie.Ponadto ja nie pytałem co inwestorka zaakceptowała a czego nie tylko pytałem o SPOSOB NAPRAWY
    Ponadto innego przypadku "nie pamietamy" to polityczna odpowiedz, a jak ktos juz zauwazyl jestesmy na forum budwolanym.Tak wiec nie pamietamy czy nie bylo?To znaczaca roznica

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek131 Zobacz post
    No właśnie.Ponadto ja nie pytałem co inwestorka zaakceptowała a czego nie tylko pytałem o SPOSOB NAPRAWY
    Ponadto innego przypadku "nie pamietamy" to polityczna odpowiedz, a jak ktos juz zauwazyl jestesmy na forum budwolanym.Tak wiec nie pamietamy czy nie bylo?To znaczaca roznica
    Tomku,
    specjalnie dla Ciebie:
    "Na tej budowie - jak już pisaliśmy - nawarstwiła się wyjątkowa liczba naszych błędów. Innej takiej nie było".

  11. #31

    Domyślnie

    Dobra, innej takiej złej budowy nie było.Odpowiedzieliście.Oby tylko ktoś następny nie wkleił nowych zdjęć podobnie masakrycznych bo popłyniecie sromotnie wtedy.
    Nie odpowiedzieliście nadal ,pytam ja po raz piąty i ze trzy osoby oprócz mnie a wy uporczywie unikacie odpowiedzi - JAK DOKŁADNIE ZOSTAŁ NAPRAWIONY STROP I JAK NAPRAWIONO POPĘKANE DZIURAWE ŚCIANY Z WYSTAJACYM ZARDZEWIALYM ZBROJENIEM.Czy zachlapano je zaprawa.
    Nie interesuje nas czy inwestorka zaakceptowala czy nie wykonana naprawe ,tylko jak ta naprawa zostala przeprowadzona

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Praefa Zobacz post
    Już odpowiedzieliśmy na pytanie innego Internauty, skąd różnica w kolorze ścian.
    ja sie was nie pytalem sam to wiem!
    natomiast na pytanie o wzmocnieniu stropu juz laskawie nie odpowiedzieliscie
    KONKRETY

  13. #33

    Domyślnie

    Oto zdjęcia ze "świeżutkiej" inwestycji. Jeszcze gorąca

    1.


    2.


    3.

  14. #34

    Domyślnie

    A co z tym stropem u Zuzanos? Jak go wzmocniliście?

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baba_Budowniczy Zobacz post
    A co z tym stropem u Zuzanos? Jak go wzmocniliście?
    Zaprawą wzmocnili.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Zaprawą z gwarancją Poxipolu .
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  17. #37

    Domyślnie

    Nie no o jest śmieszne i niedorzeczne. Ale powtarzam to od samego początku, Praefa mówi tylko ogólnikami a od konkretnych zarzutów wybrania się półsółwkami. Czyż nie mówiłem tak? Mówiłem, teraz macie wyraźny dowód, bo wcześniej większość nie chciała wierzyć. Pozdrawiam

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kuba Dąb Zobacz post
    Nie no o jest śmieszne i niedorzeczne. Ale powtarzam to od samego początku, Praefa mówi tylko ogólnikami a od konkretnych zarzutów wybrania się półsółwkami. Czyż nie mówiłem tak? Mówiłem, teraz macie wyraźny dowód, bo wcześniej większość nie chciała wierzyć. Pozdrawiam
    No mówiłeś, mówiłeś. Od początku ale same tu niewierne Tomasze i inne egoisty.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baba_Budowniczy Zobacz post
    A co z tym stropem u Zuzanos? Jak go wzmocniliście?
    Przeglądałem jeszcze raz wpisy Zuzanos i wspomina ona coś o nieplanowanym słupie w salonie, ciekawe czy to nie on pojawial sie na wskutek błedu w stropie.
    Po raz kolejny proszę o inforamcje jak naprawiono źle zaprojektowany prefabrykowany strop.
    Zastanwia mnie rownież czy Zuzanos wiedziała że ma żle obliczony strop? Nie opisuje ona wzmacniania stropu a jednynie pisze o tynkach.
    Chyba trzeba by zapytać inwestorki skoro producent milczy.

  20. #40

    Domyślnie

    rece mi opadaja jak was czytam, fotki wrzucacie, na pytania nie odpowiadacie!!

    strop u nich ma ograniczenia rozpietosci pewnie slup go podtrzymuje jak juz ktos sie doczytal!!
    czyli rzezbienie nie powiem w czym, bo sami sie nie ustosunkują do problemu który rozwiazali jak partacze...

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony