dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89
  1. #81

    Domyślnie

    tomek131 nie masz wrażenia, że każdy post tej firmy, będący próbą wyjaśnienia coraz bardziej ją pogrąża ? „Kończ waść wstydu oszczędź” jak to Kmicic powiedział.
    Przyznaj sam, że ta wymiana zdań do niczego nie prowadzi a jej finał można przewidzieć.

  2. #82

    Domyślnie

    Ale my już im mówiliśmy żeby dali sobie sposób albo zaczęli gadać z sensem. Jeszcze brakuje żeby ich niańczyć.

  3. #83

    Domyślnie

    Kuba Dąb nie dali sobie spokoju a nawet zaczęli zakładać nowe profile

    Jednopostowców proszę o nie przesyłanie na moją skrzynkę pytań czy znam kogoś z Praefy.
    Nie znam i nie chcę znać tej firmy. Interesują mnie tylko opinie forumowiczów bezpośrednio zainteresowanych w w/w zakresie.

  4. #84

    Domyślnie

    ja juz sobie dalem z nimi spokoj,
    brak tu przemyslanych zagran marketingowych bo pogrywac im kazdy nie radzil, jak widac maja swoja droge aby zaistniec na forum, "niewazne jak wazne aby mowili o nas"

  5. #85
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    oj coś forum staje się samą reklamą..

    na "wymianie doświadczeń ogólnie" zaczyna szaleć "olampa"

  6. #86
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał beton44 Zobacz post
    oj coś forum staje się samą reklamą..

    na "wymianie doświadczeń ogólnie" zaczyna szaleć "olampa"
    A w temacie Dom czy mieszkanie "FHU KS".
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał helixwroclaw2005 Zobacz post
    Kuba Dąb nie dali sobie spokoju a nawet zaczęli zakładać nowe profile
    A to już jest najlepsza część. Zakładać profil na forum i pisać jeden jedyny post tylko po to żeby złożyć hołd jakieś firmie budowlanej. Absolutnie nie jest to podejrzane

  8. #88
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krzysztof czajka

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Mława
    Kod pocztowy
    06-500
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gustaw Fijak Zobacz post
    ja juz sobie dalem z nimi spokoj,
    brak tu przemyslanych zagran marketingowych bo pogrywac im kazdy nie radzil, jak widac maja swoja droge aby zaistniec na forum, "niewazne jak wazne aby mowili o nas"

    no właśnie, nie ważne jak byleby mówili. Jest to jakaś metoda na rozreklamowanie, więc na waszym miejscu bym po prostu urywał tematy, bo to prowokuje do tworzenia nowych profili, nowych tematów itd. A potem przeciętny człowiek stojący przd wyborem firmy nie pamięta czy mówiono dobrze czy źle, ważne że mu się kojarzy, ktoś mu jeszcze zamydli oczka i firma wybrana - a potem płacz i lament po jakimś czasie a firma p się cieszy. Namawiam do bojkotu Coś na zasadzie bycia mądrzejszym i ustąpienia. niech sami sobie posty piszą.

  9. #89

    Domyślnie

    Jak będą sobie pisać sami to wyjdą na super świetnych, wykreują to sobie nie ma strachu i tematy też sobie napędzą. Trzeba powrzucać coś oświecającego żeby ludzie wiedzieli co i jak.

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony