dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Klej zamiast tynku

    W moim domku został mi nie otynkowany korytarz a mam już ułożone płytki na podłodze a tak sobie wymyśliłem żeby nie tynkować tych ścian tylko zaciągnąć klejem do siatki.Jeśli ktoś robił podobnie prosił bym o jakieś wskazówki porady na ten temat.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar fubek84
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Racibórz, Poland
    Kod pocztowy
    44-285
    Posty
    106

    Domyślnie

    klej do siatki nakłada się cienkowarstwowo, z czego masz ściany? Generalnie lepszy wydaje mi się tynk gipsowy do nakładania ręcznego.

  3. #3

    Domyślnie

    Ściany mam z pustaka solbeta i tak się zastanawiałem też nad tynkiem tylko wydawało mi się ze klejem by poszło szybciej niż tynkiem.Ale teraz coraz bardziej przekonuje się do tynku właśnie gipsowego ale to tylko na ściany bo na sufit przykręcę płyty gipsowe.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dominik101218

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Kod pocztowy
    87-600
    Posty
    3

    Domyślnie

    A mi się wydaje że powinieneś położyć siatkę z klejem a na to np gipsar potem zatrzeć i pomalować i wszystko jest ok. mi się nawet wydaje że jest to wytrzymalsze niż zwykły tynk sam mam tak w domu zrobione i jest ok.

  5. #5

    Domyślnie

    Możesz spokojnie położyć klej, potem zatopić w nim siatkę. Następnie jak zatrzesz, możesz gruntować i malować. Tynk będzie co prawda jaśniejszy od kleju i lepiej pokryje go farba.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony