dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 678
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 13554
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    oraz nasz najnowszy nabytek- lampa do jadalni- nieliczne oświetlenie, które już jest



    Drzwi, które są w całym domu takie same

    Ostatnio edytowane przez agawi74 ; 13-12-2012 o 01:04

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar dalida
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    5

    Domyślnie

    Zapowiada się super Podoba mi się strasznie balustrada. W łazience fajna szafka pod umywalkę, no i drzwi bardzo okazałe. Kupione gotowe, czy robione u stolarza? Będę zaglądać, życzę powodzenia w urządzaniu!

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Witaj Dalido!
    Dzięki za pochwały wnętrz. Zapraszam serdecznie. Co do drzwi to były robione u stolarza na zamówienie.
    Pozdrawiam

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    No to po kolei
    - wieszak z przedpokoju to chyba mi z głowy wyjęłaś, bo dokładnie o takim samym myślę,
    - lampę mam bardzo podobną w obecnej kuchni (oczywiście zabieram ją ze sobą przy przeprowadzce),
    - drzwi wewnętrzne będziemy mieć jeśli nie takie same to bardzo podobne . Porównamy sobie jak już nam pan stolarz zamontuje. Obiecał, że pod koniec listopada to już na pewno będą gotowe (zamawialiśmy na początku lipca),
    Ciekawe jakie jeszcze podobieństwa będziemy mieć w swoich domach

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Ale numer! Tego bym się nie spodziewała, że aż tyle podobieństw
    Tam gdzie kupowałam wieszak było jeszcze kilka innych wzorów.
    Z niecierpliwością czekam na drzwi! Koniec listopada to właściwie już jest, więc może za chwilkę?

  6. #26

    Domyślnie

    agawi74 właśnie o to chodzi dzięki, dzieki natchnęłaś mnie barierką jeszcze nie ma jej skończonej i nie wiem kiedy będzie skończona .....
    No moja droga szalejesz oj szalejesz
    A te drzwi są po prostu cudniaste.....
    Z lampami też miałam duży orzech do zgryzienia, ale uważam..... co nagle to po diable, więc niech powoli dojrzewa decyz, niż potem być nie zadowolonym....
    AAAAAA jeszcze te drzwi są naprawdę piękne czy może powtarzam się , no cóż,ale one są cudne....

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Szafki podumywalkowe też mamy podobne, tylko moja ma z boku szufladki. No ale styl jest ten sam. Ale uchwyt na papier toaletowy to mamy taki sam w 100%
    Natomiast zupełnie inne mamy podłogi i kominki.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorfi Zobacz post
    Szafki podumywalkowe też mamy podobne, tylko moja ma z boku szufladki. No ale styl jest ten sam. Ale uchwyt na papier toaletowy to mamy taki sam w 100%
    Natomiast zupełnie inne mamy podłogi i kominki.
    Właśnie, właśnie, zaponiałam Ci Dorfi powiedzieć, że mi się Twój kominek szalenie podoba!!! Jest cuuudnyyy i bardzo by mi pasował do drzwi... No cóż nie natknęłam się na taki, jest inny choć nasz też mi się w miarę podoba...

    No i schody- kształt bardzo podobny, 2 pierwsze stopnie zaokrąglone- hmm skądś to znam
    Ciekawe jaka będzie barierka??? To, że kuta to już wiem!
    Ostatnio edytowane przez agawi74 ; 26-11-2010 o 15:55

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Jaka będzie barierka to sama jeszcze nie wiem. Nasz kowal ma bardzo dużo wzorów i pewnie coś wybierzemy. Przy barierkach balkonowych zrobił nam misz-masz z trzech wzorów.

    A co do kominka, to wzór (ale nie kolor) dobieraliśmy do mebli, które mają podobne wykończenie - zresztą właśnie takie jak Twoje drzwi.

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Juszczakówka- do usług
    Dzięki za drzwi - pochwały należą się mojemu stolarzowi
    Wpadnę do Ciebie wieczorkiem i oblukam co z tą barierką...
    Co do lamp to mam dokładnie to samo zdanie- wolę nie mieć jakiś czas niż kupić coś na urrra i potem żałować.

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Agawi, nawet by mi do głowy nie przyszło, ze podoba mi się taki styl... a tu proszę bardzo

    Nasze wnętrza będą standardowe i bez szalenstw, ale twój dom mnie urzekł po prostu...
    Łazienki pierwsza klasa i te schody....
    Cudo.

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Witam Cię Lukarno- bardzo dziękuję za słowa uznania! Jak będziesz miała jakieś swoje fotki to koniecznie zakładaj galerię

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Z wątku o łazienkach tu trafiłam, bo zachwyciła mnie konsekwencja i wyczucie stylu. I nie myliłam się. Mimo, że sama mieszkam w odmiennym stylu, to uwielbiam patrzeć na tak pięknie przemyślane wnętrza jak Twoje Czy Beauty... Brawo!!!

  14. #34
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    konsekwencja to jest to za co dostajesz u mnie duze brawa . jest naprawde świetnie, schody bardzo bogate ale świetnie wpisują się w ten styl

  15. #35
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar azalka76
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    198

    Domyślnie

    Zapowiada się piękny dom. Kibicuję. Tylko więcej zdjęć daj nam do podziwiania.

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    rasia, betib- bardzo dziekuję. Staram się być konsekwentna i w takich klimatach czujemy się najlepiej
    azalka76- dzięki za kibicowanie, jeszcze kilka zdjęć będzie za parę dni, ale cóż wiele do pokazania to już nie mam Jesteśmy w trakcie urządzania, a raczej zbierania kaski

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    ja tez z lazienek przywedrowalam tutaj
    orginalna chyba nie bede jezeli napisze ze jest pieknie a pokazesz nam wiecej ?

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Witam googulku
    dzięki, dzieki- jeszcze kilka zdjęć będzie, ale tak jak pisłam post wyżej- niewiele pozostało do pokazania
    Wieczorkiem skoczę do Ciebie, bo coś tak czuję, że jest pięknie...

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    No to zapraszam na górę








    Ostatnio edytowane przez agawi74 ; 13-12-2012 o 01:05

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Czuję się ciut jak u siebie (przez te drzwi).
    Ale masz śliczny wazon. Zrobisz fotkę z bliska?

    A jaką farbą malowałaś hol?

Strona 2 z 678

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony