Ja nie wiem czy jest ktoś, kto odpowiada za tych ludzi i za to co wyczyniają z tym forum, ale "dzięki" ich radosnej twórczości mam tego forum coraz bardziej po dziurki w nosie. Ich ciągłe zmiany mające niewiadomo czemu służyć, pseudo ulepszenia, wieczne zaskakiwanie niczego nie spodziewających się , bogu ducha winnych forumowiczów, brak lub długi okreswychodzą większości z nas bokiem.

Jakiś czas temu zauważyłem, że znów uległa zmianie szerokość kolumny na wpisy, co skutkuje tym, że zdjęcia, które kiedyś mieściły się w całej ich szerokości, teraz się nie mieszczą. Nie byłoby tak źle, gdyby nie to, że jakiś czas temu, szerokość kolumny też była zmieniana, a ja głupi wtedy siedziałem i dopasowywałem zdjęcia, tak aby się jednak zmieściły w "nowym środowisku". Teraz znów nie pasują...

A teraz odkryłem, że zniknął stary podział stron po 60 postów! Kiedyś pilnie czytałem wybrane wątki i kopiowałem sobie wybrane kawałki wraz z numerami stron na których były umieszczone. Teraz maksymalna ilość postów na stronie, którą można wybrać w osobistych ustawieniach to 40! A jak się tego nie zmieni w ustawieniach, to kawałkuje po 20... Normalnie ręce opadają...

Nie mam pojęcia, komu ci ludzie podlegają, ale wszystko ma swoje granice i jeżeli dalej tak pójdzie, to postaram się aby wreszcie ktoś się zainteresował ich "radosną twórczością" i problemami, które przysparzają forumowiczom...