dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Nieszczelne onka dachowe roto wysokoosiowe 735 h/k

  1. #1

    Domyślnie Nieszczelne onka dachowe roto wysokoosiowe 735 h/k

    Witam
    W zeszlym roku, u mnie w domu zostaly zainstalowane okna dachowe wysokoosiowe 735. Nie wiem jak bylo na poczatku jednak od jakis dwoch miesiecy odkad mieszkam w domu mam problem. W momecie gdy wieje wiatr, a na nieszczescie mieszkam w miejscu gdzie czesto wieje, przez okna czuc wiatr. Mianowicie pomiedzy gorna czescia skrzydla a oscieznica wieje najbardziej. Mam pytanie do eksperta, co z tym faktem zrobic ?. Czy isnieje mozliwosc wyregulowania tego? Co mam zrobic?, bo chyba nie jest to normalna sprawa. Prosze o odp pozdrawiam marcin

  2. #2

    Domyślnie

    Witam

    akie objawy może dawać nawiewnik umieszczony w oknie.
    Odsyłam do wątku
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...k-w-oknie-Roto

    Okno zgodnie z prawem budowlanym nie może być w 100% szczelne, jeśli jest w mieszkaniu wentylacja grawitacyjna.

    Jeśli posiada Pan wentylację mechaniczno- wywiewną proszę o dalszy kontakt.

    Pozdrawiam
    Z Roto zyskujesz podwójnie!

    Promocja systemów solarnych - W komplecie 10% taniej.

    45% dopłaty do kolektorów Roto

    Zobacz naszą galerię zdjęć

  3. #3

    Domyślnie

    Witam ponownie
    Odeslanie mnie do watku z nawiewnikiem, nie rozwiazuje mojego problemu. Rozumiejac to iz przez nawiew moze dostawac sie powietrze zrobilem test, ktory polegal na zaklejeniu nawiewnika szczelnie tesma klejaca. Okazalo sie iz wiatr przedostaje sie przez szczeliny pomiedzy oknam a oscieznica. Jak by tego bylo malo dzisiaj jest temp dodatnia na zewnatrz i mam przecieki wody w jednym oknie. Podejrzewam, ze nie mozna tego zjawiska wytlumaczyc zadnymi przepisami ani normami. Prosze o porade co w takiej sytuacji mam zrobic. pozdrawiam marcin

  4. #4

    Domyślnie

    Witam
    Trudno jest mi odpowiedzieć na to pytanie nie widząc okna - powodów może być wiele, od błędów montażu po np. przekoszenie okna wskutek pracy więźby dachowej.
    Proszę o kontakt z doradcą technicznym właściwym dla Pana miejsca zamieszkania - przyjedzie i spróbuje ustalić przyczynę.
    Oględziny na miejscu przyniosą najlepszy efekt.
    Kontakt znajdzie Pan na stronie www.roto.pl

    Pozdrawiam
    Z Roto zyskujesz podwójnie!

    Promocja systemów solarnych - W komplecie 10% taniej.

    45% dopłaty do kolektorów Roto

    Zobacz naszą galerię zdjęć

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony