dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 43
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 846
  1. #1

    Domyślnie A może siatkówka

    Jestem zapalonym fanem tej dyscypliny sportu i uważam że nie może zabraknąc jej na forum.
    Gramy z kumplami dwa razy w tygodni, wiek od 12 do 55 lat, umiejętności i możliwoścci może nie takie jak w lidze, ale zaangażowania to niejeden ligowiec może pozazdrości.

    Czy ktoś z forumowiczów też lubi siatkówkę ?
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  2. #2

    Domyślnie

    Uwielbiam siatkę, a najbardziej wołać ''sitoooo"
    Ale chyba jeszcze bardziej lubię prawdziwą plażówkę.
    Mam pod nosem niemal swietne warunki do pogrywania, więc tylko problem doczekania się suchego piachu .

    A to już chyba niedługo.....


    Ps.Mój idol to Zagumny i Świderski

  3. #3

    Domyślnie

    Plażówka jest specyficzna, a przy moich parametrach to po kolana w piachu jestem i cięzko skakać, to nie dla mnie, ale popieram każdy rodzaj siatk.
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja nie gram, ale za to jestem "fachowcem teoretycznym". Znam wszystkie polskie zespoły i nie tylko. Namiętnie oglądam PSL i Ligę Światową. Trochę daleko mieszkam od meczowych centrów, ale zdarzało mi się jeździc na mecze do Łodzi i do Katowic. Poza tym mam zawodnika w rodzinie Wprawdzie II-ligowego, ale jednak. Lepiej mu pod rękę nie wchodzić

  5. #5

    Domyślnie

    Miło przywitać kobietę w naszym gronie.

    Liga Światowa to osobny temat, tam się chodzi nie dla samej siatkówki ale dla atmosfery. jest super /może bylo super/ pamiętam jak to się zaczelo w 1998 roku
    Katowicki SPODEK kibiców okolo 4000 tysięcy, ale jakich, przez 32 minuty śpiewaliśmy "POLSKA BIAŁO CZERWONI.........." sami z siebie to był totalny szok,
    a teraz Pan Kułaga gra to co on chce, ja mam śpiewać, reżyseria i sterowanie tlumem przechodzi ludzkie pojęcie, a do tego ceny biletów........zgroza 40,50 zł, na mecze w 1998 roku bilety kosztowaly 5 i 10 zl, teraz taka rodzinna impreza+pomoce meczowe = sporo kasy.
    Ale warto, małe dzieci,m, starsi ludzie, kultura i spokuj, warto się wybrac na taką imprezę, nawet ludzie nie znający się na siatce są zachwyceni, osobiście polecam.
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał zezo
    na mecze w 1998 roku bilety kosztowaly 5 i 10 zl
    I mozna było obejrzeć kilka meczów, o ile dobrze pamiętam. Tobie dobrze, bo masz blisko, a ja, to z drugiego końca Polski
    Cytat Napisał zezo
    kultura i spokuj, warto się wybrac na taką imprezę
    Niestety, już się to zaczyna zmieniać. Na meczu Pamampolu ze Skrą Bełchatów kibice tego pierwszego zapowiadali zadymę. Zawzięli się na Igłę.
    Gdyby nie obstawa policji to kibice Skry mieliby problemy z dotarciem do domu. Ich autokar jakoby był eskortowany przez dwa radiowozy jadące na sygnale.
    Ale i tak lubię siatkówkę. Mam nagrane wszystkie ważne mecze PSL i reprezentacji od '99 roku

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Ja kiedyś grałam Można powioedzieć, że zawodowo, bo byłam zawodniczką dwóch klubów w szkole średniej i na początku studiów. Edukację siatkarską zaczęłąm już w podstawówce.
    Tyle że kontuzje uniemozłiwiły mi dalsze zajmowanie się tym sportem wyczynowo. Nie przeszkadzają mi jednak w pogrywaniu dla przyjemności od czasu do czasu i oglądania jak inni grają- też dla przyjemności

    Pozdrawiam!

  8. #8

    Domyślnie PUCHAR POLSKI 2004

    Witamy, Witamy,

    Drodzy fani siatkówki, dzisiaj i jutro t.j. 13 - 14 marca 2004 roku rozgrywany będzie Turniej Pucharu Polski w Bełchatowie, ja pozwolę sobie na wytypowanie zwycięscy tego turnieju obstawiam ze puchar polski pojedzie do Sosnowca, mam taką cichą nadzieję że puchar zdobędzie Płomień /nazwa Polska Energia Sosnowiec jest głupia i bez sensu, dlatego jej nie używam/.
    A jakie sa Wasze typy
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  9. #9

    Domyślnie Re: PUCHAR POLSKI 2004

    Nie kibicuję konkretnemu zespłowi z powodów terytorialnych, tylko całej polskiej siatkówce, jako takiej.
    Cytat Napisał zezo
    pozwolę sobie na wytypowanie zwycięscy tego turnieju obstawiam ze puchar polski pojedzie do Sosnowca, mam taką cichą nadzieję że puchar zdobędzie Płomień
    Taki wybór, to twój patriotyczny obowiązek

    Chociaż w tym zespole nie ma w zasadzie "gwiazd" , to Energia gra coraz lepiej. Żygadło, mimo że jeszcze popełnia błędy, staje się coraz sprawniejszym rozgrywającym. Legień sprawuje się całkiem przyzwoicie na libero. Niekoniecznie podoba mi się skuteczność Dacewicza, ale on często ma słabe momenty. Jedynym waszym zawodnikiem, na widok którego dostaję wysypki, to Nowak. No ale to temat na dłuższą dyskusję. Najgroźniejszym przeciwnikiem energii jest Skra, chociaż AZS Olsztyn też jest wielką niewiadomą.

    Ja niestety obejrzę jutrzejszy mecz dopiero po fakcie, bo wyjeżdżam ale oczywiście nagram

  10. #10

    Domyślnie

    Mamy Puchar Polski
    Mamy Puchar Polski w Sosnowcu

    Droga Ewo napisałaś
    "Taki wybór, to twój patriotyczny obowiązek"
    i tak i nie, ja sport oceniam po osiągnięciach, a poatriotyczny obowiązek budzi tylko antagonizmy pmiędzy klubami i kibicami, pisałaś o tym w poprzednim poscie jak ocenili Igle w Częstochowie, dla mnie jest to śmieszne, zawodnik tam gra gdzie dają mu pracę, teraz to sa najemnicy którzy mają wykonać określone zadanie, aktualnie w Plomieniu brak jest wychowanka bo być nie może, klub ma kasę a nie ma drużyny juniorów, śmieszne ale boleśnie pradziwe,
    Ale się cieszę
    Mamy Puchar Polski w Sosnowcu
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał zezo
    napisałaś "Taki wybór, to twój patriotyczny obowiązek"
    i tak i nie, ja sport oceniam po osiągnięciach, a poatriotyczny obowiązek budzi tylko antagonizmy pmiędzy klubami i kibicami
    A tę mordkę widziałeś ??? No

    Cytat Napisał zezo
    Mamy Puchar Polski w Sosnowcu
    Gratuluję tobie (bo z Sosnowca) i sobie (bo wygrali ci, którzy byli dzisiaj najlepsi).Mecz obejrzę może jutro, bo przed chwilą wróciłam i padam ze zmęczenia

  12. #12

    Domyślnie

    Droga Ewo

    obstawiamy ligę, faza pley-off
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  13. #13

    Domyślnie

    Ależ mam zaległości. Dopiero obejrzałam 2 mecze półfinałowe. Nie mam czasu i finałowy musi jeszcze poczekać. Playoffów nie odważyłabym się obstawiać juz teraz, bo zespoły grają tak nierówno, że zupełnie nic nie wiadomo.
    Po meczu Energia - PZU miałam mieszane uczucia, bo jak można po bardzo dobrej grze wygrać 2 sety, a potem oddać następne 2 prawie bez walki Błąd na błędzie i błędem poganiał w obu drużynach

  14. #14

    Domyślnie

    Ale brzydko przegrali nasi wczorajszy mecz w LŚ Przespali 2 pierwsze sety, a w tie breaku zabrakło szczęścia Ciekawe, co dzisiaj pokażą?

  15. #15

    Domyślnie

    Wygrali Ale 4 set, to była kompromitacja. Po co Gościniak tak długo trzymał na boisku Gabrycha? Stelmach też się nie popisał.

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Witajcie.
    Kibicem /zapalonym/ siatkówki jestem od lat, zresztą tak ma cała moja rodzina.
    Mąż gra w siatkę amatorsko dwa razy w tygodniu od 6 lat.
    Kibicujemy polskiej reprezentacji siedzac przed telewizorem w czerwonych kapeluszach, a wg godzin transmisji z meczów układamy swój plan dnia. Z Bialegostoku na mecze na żywo jest wszędzie daleko, ale w ubiegłym roku na mecz z Hiszpanią do Łodzi pojechalismy. Nigdy nie zapomnę tej atmosfery mimo przegranego meczu.
    Moja córka ma problem, bo nie może się zdecydować, czy bardziej jej się podoba Gołaś, czy Bąkiewicz.

    Pozdrawiam!

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Polska Bułgaria 0:3
    To nie mecz, to był nokaut

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Polska Bułgaria 0:3
    To nie mecz, to był nokaut
    Jutro tez doopa zimna

  19. #19

    Domyślnie Drogie Gwiazdeczki

    Oj dawno się nie odzywałem, oj dawno, przepraszam, tak wyszło.

    Co do naszej kadry siatkarzy to szkoda gadać, wielcy gwiazdorzy z Panem Gościniakiem na czele, szanuje tego gościa ale on się nie nadaje na trenera, przykro patrzeć , naprawdę.
    Bułgarzy to bardzo dobra ekipa, a nasi trenerzy myśleli że to kelnerzy i malarze, a tu proszę kto został kelnerem ?.........
    Co za denna decyzja że Gabrych w domu zostanie, jakie teksty "zaskoczymu Bugarów" i zaskoczyliśmy, nawet bardzo, nie tylko Bugarów ale samych siebie.

    T R A G E D I A , T O T A L N A T R A G E D I A


    Drogie Gwiazdeczki, podziwiam takich kibiców jak wy, chylę czolo przed takimi gościami, taki szmat drogi jechać...............

    Tolu pozdrów męza, my też mamy taką paczkę, "siatkarzy-starców" /z całym szacunkiem dla męza, starcy to moja ekipa gdzie srednia wieku to jakieś 45 lat/ szkoda że tak daleko mieszkacie, można by rozegrać sparigowo mecz. My często garmy z takimi "starcami" jak my, a po meczu rozpamiętywanie zagrań przy dobrym kuflu piwa.

    Życze samych wygranyych i wspaniałech widowisk siatkarskich.

    A może tak jak Grecy w Euro, może medalik w Atenach...

    Ale pięknie pomarzyć.
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Zezo, witaj!
    Marzyć trzeba, wtedy inaczej sie ogląda igrzyska.
    Mój mąż tez Cię pozdrawia i rzeczywiście szkoda, że do Sosnowca taki kawał drogi. Będziemy Cię wspominać oglądając transmisje z Aten i nie jedno piwko do góry wzniesiemy za siatkarzy z Sosnowca i reprezentację.
    Pozdrawiam serdecznie i bądźmy dobrej myśli!

Strona 1 z 43

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony