dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 141
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 2810
  1. #1041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Wklejam, bo trzeba, żeby jak najwięcej osób to zobaczyło. Liczę na wybaczenie za OT.

    Rozmawiałam z Majką.
    I z Tomkiem też!
    Póki co, sa w Komturii.
    Majce potrzeba jednak, żeby Tomek ewakuował się z nią do Wawy, bo przecież na odległość o niego nie zadba, to są setki drobnych i większych rzeczy, o których tylko ona wie i tylko ona o niektóre sprawy potrafi właściwie u Tomka zadbać.
    Natomiast - jest kłopot.
    Majka bardzo by chciała sprzedać/zamienić swoje dotychczasowe mieszkanie w Warszawie na inne.
    Mają mieszkanie z 5 pokojami i otwartą kuchnią, ładne, ale na trzecim piętrze bez windy.
    Potrzebna im... kawalerka na parterze.
    Jeśli znacie kogoś, kto chciałby takiej zamiany w Wawie, dajcie znać - dla Majki i Tomka to bardzo ważna sprawa.
    Trzeba wynająć póki co jakąś taką kawalerkę dodatkowo, a tamto mieszkanie przygotować do sprzedaży, odświeżyć, odmalować trochę.
    Może ktoś ma zbędną farbę i trochę czasu...?
    Im szybciej tamto mieszkanie się sprzeda/zamieni na parter, tym mniej kosztów dla nich, bo krótszy dodatkowy wynajem.
    jest jeszcze jedna prośba - zna ktoś sensownego notariusza w Wawie?
    Żeby sprzedac to mieszkanie w Wawie, Majka musi mieć przekazane wszelkie pełnomocnictwa.
    20 lat temu zrobili to z Tomkiem oboje na siebie, ale... od tego czasu zmieniły się dowody osobiste.
    Tomek nie zawsze pamięta adres tego mieszkania, żeby go podać notariuszowi.
    Jeden notariusz już potraktował Majkę jak oszustkę, która chce zbić interes na chorobie męża...
    Jeśli zna ktoś notariusza, który przyjedzie do nich w Wawie i zrobi takie pełnomocnictwo, nie przyjmując z góry, że Majka to oszustka - BARDZO by pomógł.

    Teraz o Tomku.
    W czasie rozmowy uśmiechnięty, choć słychać, że bardzo jeszcze słaby, ma bardzo krótki oddech i zadyszkę.
    Pozdrawia wszystkich, mówi, że bardzo jest wdzięczny za wsparcie i pamięć.
    Trochę się nam obojgu z tego wszystkiego oczy spociły...

    No.
    Czyli 3 sprawy:
    1/Kto zna rozsądnego i ludzkiego notariusza?
    2/Kto zna kogoś, kto chciałby kupić mieszkanie w Wawie/zamienić kawalerkę na 5 pokoi?
    3/Kto mógłby pomóc w odświeżeniu tego mieszkania, żeby przygotować je do sprzedaży?

    Pomoc w załatwieniu tych spraw byłaby wielką ulgą dla Majki, która znowu wszystko ma na swojej głowie...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #1042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Jamles,

    opatulone rośliny zrobiły na mnie wrażenie.
    Troskliwy jesteś, pochwalam
    Zastanawiam się jakie straty będę u mnie, ech.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  3. #1043
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    to się naowijałeś...
    ale widzę,że azalie zostawiłeś golutkie, a one są wrażliwsze od rh?

  4. #1044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Depesia a po doopsku chcesz za ten niby OT
    Szefowa za pochwały zasłużyłaś na Tyskie
    Alu, azalie są w stanie bezlistnym więc muszą chyba dać radę
    równie zagrożone będą wiosną jak przyjdą jakieś mrozy .... tak myślę

  5. #1045
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Tar i Braza też jak tylko będzie jakaś możliwość, czyli odwilż
    to te swoje rh i inne zimozielone dobrze podlejcie,
    wiem sąsiedzi pomyślą, że Was po.....kręciło
    chociaż Braza ma sąsiadów daleko to takie dziwactwo
    nie ujdzie ich uwadze

  6. #1046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    aleś opatulił.....wstyd mi, bo ja tylko magnolię opatuliłam...u mnie najzimniej w nocy było-14

  7. #1047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    Tar i Braza też jak tylko będzie jakaś możliwość, czyli odwilż
    to te swoje rh i inne zimozielone dobrze podlejcie,
    wiem sąsiedzi pomyślą, że Was po.....kręciło
    chociaż Braza ma sąsiadów daleko to takie dziwactwo
    nie ujdzie ich uwadze
    e tam sasiedzi, jestem od nich odgrodzona, w ogole to mnie kila co pomysla. bardziej mnie martwi kiedy ta odwilz bedzie wyglada, ze dopiero w marcu
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 05-02-2012 o 17:44

  8. #1048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Fakt, może się zdarzyć, że w marcu...
    Idę, bo bić mnie tutaj chcą!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #1049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska Zobacz post
    aleś opatulił.....wstyd mi, bo ja tylko magnolię opatuliłam...u mnie najzimniej w nocy było-14
    wszelki duch
    ja magnolie zostawiłem samopas w walce z mrozem .... przerosły mnie, nikt nie chciał pomóc
    a i tak zabrakło włókniny

  10. #1050
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    Depesia a po doopsku chcesz za ten niby OT
    Szefowa za pochwały zasłużyłaś na Tyskie
    Alu, azalie są w stanie bezlistnym więc muszą chyba dać radę
    równie zagrożone będą wiosną jak przyjdą jakieś mrozy .... tak myślę

    ja też moich nie okrywam i mam nadzieję ,że przeżyją

    zajrzyj do mnie Leszku...na jednym ze zdjęć mam rh....nieokryte...robi to nadzieję,że skoro na 885 m n.p.m dają radę to i u nas przetrzymają

  11. #1051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alunek Zobacz post

    zajrzyj do mnie Leszku...na jednym ze zdjęć mam rh....nieokryte...robi to nadzieję,że skoro na 885 m n.p.m dają radę to i u nas przetrzymają
    byłem, tylko zdjęć nie widzę acta już działa
    w domu obejrzę
    ja swoje okrywam, bo rosną praktycznie w słońcu i teraz przy mrozie,
    słońcu, zimnym wietrze nie tyle zmarzną co po prostu uschną,
    w górach mimo surowszego klimatu mają o tyle łatwiej, że większość zimy
    są pod śniegiem, powietrze jest wilgotniejsze dzięki częstym mgłom

  12. #1052
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ja swoich nigdy nie okrywałąm, rosną od północnej strony domu.
    Co roku dawały radę, to i w tym muszą.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #1053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cholera, ja azalii i rh też nie okryłam, jedyna nadzieja, że nie okrywałam dotąd i nadal istnieją ...
    Dzięki za radę, jak tylko to białe ścierwo stopnieje podleję!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  14. #1054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Braza, ja słuchać nie moge, jak Ty o sniegu mówisz...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #1055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    DPS-ia to moze inaczej niech to biale g..... i ten ohydny mroz juz sobie pojda

  16. #1056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    mrozu to już wystarczy, jakby był śnieg tobym nie okrywał rh, wrzosów pewnie też nie,
    u mnie śniegu jak na lekarstwo, a refundować roślin nie ma komu

  17. #1057
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No dokładnie, raczej mrozu mniej by się przydało, niż śniegu, bo śnieg pożyteczny jest, pomaga roslinom przetrwać zimę.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #1058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    u nas dzis w nocy spadl snieg, spoznilam sie godzine do pracy, choc przyznam, ze snieg urokliwy jest ale tylko w wolne dni ale wytrzymam jeszcze te 2-3 tygodnie zimy. moze w marcu juz bedzie lzej i szkolki otwieraja , wiec wydobede sie z dola

  19. #1059
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja tam spokojnie przeżyłabym bez tych białych uroków!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #1060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    brazko uwierz mi , ja tez. a moje rh wygladaja bardzo nedznie, wiem ze maja za sucho, jak cos z nich zostanie to bedzie cud. co prawda paczki sa na wiekszosci ale listki w stanie agonalnym, jeden w ogole nie ma lisci tylko same paczki kwiatowe, chory chyba?

Strona 53 z 141

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony