dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 201 z 303
Pokaż wyniki od 4.001 do 4.020 z 6044
  1. #4001

    Domyślnie

    No, widoczne efekty dodają skrzydeł.
    Najgorzej, jak się człowiek katuje, a tu nic. To trudny moment i pozstaje mieć nadzieję, że wkrótce coś się zmieni. Każde 10 dag w dół to satysfakcja.

  2. #4002

    Domyślnie

    Kofi - dzisiaj jak narazie brzuszków 0 ale wieczór jeszcze młody więc dam rade nadrobić. Dziecko śpi, mąż na meczu więc nikt nie będzie mi przeszkadzał. Nawet wyciągnęłam sobie piłke taką dużą ( podobną używamy na zajęciach z body ball) więc pewnie jeszcze inne ćwiczonka wykonam
    Jeśli chodzi o jaka ścisłą diete to raczej u mnie ciężko - rodzina domaga się normalnych posiłków a mi osobno dla siebie nie chce się gotować. Na szczęście wszystkim smakuje obiadek robiony na parze, a filety z kurczaka lub podobne mięsko i tak dusze w folii w piekarniku więc chociaż to jest dobre

    Iwonko27 - jeśli chodzi o tabletki to nigdy żadnych nie stosowałam bez porozumienia z lekarzem i w tym przypadku też zadzwoniłam do swojej lekarki aby wyraziła swoją opinie. Kazała tylko kategorycznie je odłożyć jeśli będe się żle po nich czuła, na szczęście narazie wszystko jest ok.
    Jeśli chodzi o znalezienie motywacji to zawsze jakieś takie wydarzenie jest dobrym bodżcem aby zacząć coś ze sobą robić co nie oznacza że po weselu spoczne na laurach.....jak pisałam to jest taki bodziec aby zacząć walkę z nadwagą.

    Co dziwne nie przeszkadzają mi moje bioderka, pupa i uda ale brzuch mnie dobija....normalnie 5 miesiąc ciąży

    Pozdrawiam was dziewczyny i powodzenia

    Idę ćwiczyć bo nie daj boże póżniej mi się odechce.....

  3. #4003

    Domyślnie

    Cytat Napisał violett30
    Idę ćwiczyć
    Podziwiam

  4. #4004

    Domyślnie

    Normalnie jestem z siebie dumna...dałam rade te 400 plus 100 dodatkowo
    i nawet się zbytnio nie zmęczyłam, poza lekkim bólem brzucha nic mi nie jest. Wniosek z tego że w moim sadełku chyba jeszcze zachował sie jakiś mięsień

  5. #4005
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał violett30
    dałam rade te 400 plus 100 dodatkowo
    violett - na pewno jesteś kobietą?

  6. #4006
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    To ja sie pochwale znow
    jestem na diecie Dukana od 6 tygodni i 6 kg mniej! Waze teraz 56kg - nie wazylam tyle od jakichs 6,7 lat!!! Wchodze w ubrania sprzed lat, a co wiecej zaczelam nosic krotkie spodniczki, bo przypomnialam sobie, ze mam nogi O wymiarach napisze pozniej, bo mam je w zeszyciku skrupulatnie prowadzone, ale efekty sa niezle
    A co najlepsze na tej diecie naprawde super sie czuje, nic mi nie dolega, mimo ze od 6 tygodni praktycznie bez cukrow.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  7. #4007

    Domyślnie

    Cytat Napisał elutek
    Cytat Napisał violett30
    dałam rade te 400 plus 100 dodatkowo
    violett - na pewno jesteś kobietą?
    TAK - Napewno jestem kobieta
    Poprostu jestem zdesperowana więc chyba zachowuje się jak chłop

  8. #4008
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    To ja sie pochwale znow
    jestem na diecie Dukana od 6 tygodni i 6 kg mniej! Waze teraz 56kg - nie wazylam tyle od jakichs 6,7 lat!!! Wchodze w ubrania sprzed lat, a co wiecej zaczelam nosic krotkie spodniczki, bo przypomnialam sobie, ze mam nogi O wymiarach napisze pozniej, bo mam je w zeszyciku skrupulatnie prowadzone, ale efekty sa niezle
    A co najlepsze na tej diecie naprawde super sie czuje, nic mi nie dolega, mimo ze od 6 tygodni praktycznie bez cukrow.
    Hej ja jutro zaczynam ta dietke .Własnie koncze czytac książke rd dukana i jestem bardzi cikawa efektów
    Napisz coś wiecej

  9. #4009
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    To ja sie pochwale znow
    jestem na diecie Dukana od 6 tygodni i 6 kg mniej! Waze teraz 56kg - nie wazylam tyle od jakichs 6,7 lat!!! Wchodze w ubrania sprzed lat, a co wiecej zaczelam nosic krotkie spodniczki, bo przypomnialam sobie, ze mam nogi O wymiarach napisze pozniej, bo mam je w zeszyciku skrupulatnie prowadzone, ale efekty sa niezle
    A co najlepsze na tej diecie naprawde super sie czuje, nic mi nie dolega, mimo ze od 6 tygodni praktycznie bez cukrow.
    Hej ja jutro zaczynam ta dietke .Własnie koncze czytac książke rd dukana i jestem bardzi cikawa efektów
    Napisz coś wiecej

  10. #4010
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    To ja sie pochwale znow
    jestem na diecie Dukana od 6 tygodni i 6 kg mniej! Waze teraz 56kg - nie wazylam tyle od jakichs 6,7 lat!!! Wchodze w ubrania sprzed lat, a co wiecej zaczelam nosic krotkie spodniczki, bo przypomnialam sobie, ze mam nogi O wymiarach napisze pozniej, bo mam je w zeszyciku skrupulatnie prowadzone, ale efekty sa niezle
    A co najlepsze na tej diecie naprawde super sie czuje, nic mi nie dolega, mimo ze od 6 tygodni praktycznie bez cukrow.
    Hej ja jutro zaczynam ta dietke .Własnie koncze czytac książke dr dukana i jestem bardzi ciekawa efektów
    Napisz coś wiecej

  11. #4011
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Pati - bede trzymac kciuki

    Moge napisac wiecej - a co chcialabys wiedziec? Pytaj smialo
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  12. #4012

    Domyślnie

    Cytat Napisał violett30
    Normalnie jestem z siebie dumna...dałam rade te 400 plus 100 dodatkowo
    i nawet się zbytnio nie zmęczyłam, poza lekkim bólem brzucha nic mi nie jest. Wniosek z tego że w moim sadełku chyba jeszcze zachował sie jakiś mięsień
    Efekt będzie taki, że będziesz mieć zaj..te mięsnie, tylko niewidoczne

  13. #4013
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Witam wszystkich odchudzajacych!
    U mnie po 30 dniach na wadze jest 3 kg mniej nie stosujac zadnej diety. Mam nadzieje, ze jak bede tak powoli zrzucac kilogramy to nie wroce do obecnej wagi.
    Moje spostrzezenia sa takie, ze nie jedzac slodyczy, nie slodzac napoi i nie pijac sokow podczas posilku nie jestem w stanie zjesc tyle co kiedys, no i jem o ragularnych godzinach. Teraz po prostu jak jestem glodna to musze zjesc "chocby sie walilo i palilo" i jem jak jestem glodna, a nie jak kiedys jak mialam ochote.

    Jutro ide robic sobie badania i wtedy napisze czy cukier mi zjechal na diecie bez lekow.
    Martwi mnie natomiast jedno, od tygodnia strasznie bola mnie kostki nog ale nie obydwie jednoczesnie tylko naprzemian, a szczegolnie jak np. caly dzien mam latania i jestem na nogach non stop. Zrzucam to na wine mojej nadwagi ale nigdy wczesniej tego nie mialam, dopiero od tygodnia. Kostka mnie boli wewnatrz i do tego czesto rwie tak jak na zmiane pogody. Moze ktos z Was mial takie dolegliwosci, bo troche sie obawiam, gdyz za dlugo to trwa.
    Pozdrawiam Wszystkich!

  14. #4014
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Dzisiaj robilam wyniki i z cholesterolu jestem zadowolona (mam zmienione leki i duzo lepsze wyniki) ale cukier jak byl tak jest 117 . Jedyne pocieszenie, ze biorac leki bez diety wiosna i teraz na diecie ale bez lekow jest tyle samo. Poczekam jeszcze miesiac, a jak nie spadnie to chyba do diety dolacze tabletki.

    No i wieczorem chyba z przekory zjadlam kawalek szarlotki (wczoraj pieklam synowi, bo marudzil, ze od kilku tygodni nic nie pieke, a nie pieke zeby nie kusilo mnie slodkie) i jedna okropnie slodka krowke.

  15. #4015
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cos strasznie cicho sie zrobilo w tym watku. Czyzby jesienia nie bylo chetnych do odchudzania?

  16. #4016

    Domyślnie

    Magpie, wątek ożywa wiosną

    A ja tym razem muszę się Wam przyznać że pozwoliłam sobie ostatnio i zjadłam dwa hiszpany w ciągu tygodnia (imieniny szefa trwające tydzień)

    I od razu nabrałam ochoty na więcej cukru.
    I tak to własnie jest.

    Skończyły mi się tabletki i już wraca umiłowanie słodyczy.
    Silna wolo - przybywaj!!! Spakowałam własnie dwie surowe marchewki do pracy - na ascetyczne śniadanie.

  17. #4017

    Domyślnie

    Ja zaczęłam słodzić herbatę ksylitolem - on nie zakwasza organizmu, ma o połowę kalorii mniej niż cukier i jest dwukrotnie słodszy, no i redukuje zapotrzebowanie na cukier. Jest niestety potwornie drogi. Ciast piekę mniej i słodzę czymś innym - daktylami, morelami, słodem. Tyle, że czekolada mnie gubi. No i jedzenie wieczorem.

  18. #4018

    Domyślnie

    Święta idą - trza się zacząć odchudzać
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  19. #4019
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał goga81
    Witam wszystkie odchudzaczki, czytam i czytam wasze zmagania z odchudzaniem i dochodzę do wniosku, że czas coś ze sobą zrobić. Większego rozmiaru nabawiłam się w ciąży, urodziłam w maju więc najwyższy czas zacząć działać, proszę o rady i podtrzymywanie na duchu od dziś nie jem słodyczy i kolacji po 17-ej relacje na bieżąco trzymajcie kciuki
    Ja bez slodyczy od pazdziernika nie stosujac diety schudlam 4,5 kg.

  20. #4020
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał goga81
    Naprawdę to dla mnie duża motywacja, tylko te słodycze tak kuszą, są jak nałóg
    Poczytaj sobie moje posty wyzej, zero sokow, slodzenia kawy i herbaty no i zero slodyczy, a jestem cukrocholik. Pozwalam sobie jedynie w niedziele na kawalek ciasta do kawki. Ale nie pieke, bo jak bym upiekla to zjadlabym 3/4 blachy tylko kupilam 40 dkg, kazdy dostal po kawalku i jest zjedzone i nie kusi. Na swieta tez kupie po kawalku, bo zawsze pieklam 4-5 blach i potem jadlam 3 razy dziennie slodkie.

Strona 201 z 303

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony