dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 204 z 303
Pokaż wyniki od 4.061 do 4.080 z 6044
  1. #4061
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał elutek
    jak zwał, tak zwał - poczytałam w sieci i stwierdzam: to dieta dla mnie
    zaczęłam od dziś, mbz zmobilizowała mnie dodatkowo

    żadnych moich wygłupów więcej w tym wątku , gdy schudnę 5 kg dam znać
    Elutek - i jak Ci idzie???
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  2. #4062
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    Cytat Napisał elutek
    jak zwał, tak zwał - poczytałam w sieci i stwierdzam: to dieta dla mnie
    zaczęłam od dziś, mbz zmobilizowała mnie dodatkowo

    żadnych moich wygłupów więcej w tym wątku , gdy schudnę 5 kg dam znać
    Elutek - i jak Ci idzie???
    jeszcze 1 kg, aż sama nie wierzę

  3. #4063
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    No to super Wytrwalosci zycze

    A masz ksiazke?
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  4. #4064
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    No to super Wytrwalosci zycze

    A masz ksiazke?
    mam książkę i od wczoraj jestem na "naprzemiennej" - wybrałam 5/5

  5. #4065
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Ja tez tak szlam to jest ponoc najbardziej efektywny rytm.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  6. #4066

    Domyślnie

    ja tam chrzanię diety... po kopenhaskiej (2krotnie powtarzanej zresztą) miałem efekt yoyo. Pierwsze moje postanowienie noworoczne jest takie, że przestałem kupować sobie jakieś tam batoniki, łakocie, ale jak mnie częstują to nie odmawiam za bardzo...
    Potem może spróbuje ograniczyć chleb

  7. #4067
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Pierwsze moje postanowienie noworoczne jest takie, że przestałem kupować sobie jakieś tam batoniki, łakocie
    ja zrobilam podobnie, bo przedtem codziennie sobie dogadzalam slodkosciami, jak czestuja staram sie odmawiac, pozwalam sobie na cos slodkiego w niedziele no i odrzucilam calkowicie slodkie plyny typu kawa, herbata, soki - efekt 7 kg w ponad 3 msc mniej bez diety (chleb musze zjecs codziennie i ziemniaki tez czesto, o makaronach nie wspomne, lubie wszystko co maczne).

  8. #4068

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    ja zrobilam podobnie, bo przedtem codziennie sobie dogadzalam slodkosciami, jak czestuja staram sie odmawiac, pozwalam sobie na cos slodkiego w niedziele no i odrzucilam calkowicie slodkie plyny typu kawa, herbata, soki - efekt 7 kg w ponad 3 msc mniej bez diety (chleb musze zjecs codziennie i ziemniaki tez czesto, o makaronach nie wspomne, lubie wszystko co maczne).
    Hmm, pijesz wszystko gorzkie tj. herbatę i kawę?? Kurcze no way! Tutaj przynajmniej 1 płaską łyzeczką słodzę... Postaram się ograniczyć za to picie coli i soków, więcej wody .. no i ten chleb... japo prostu kocham chleb, chyba bez niego nie mógłbym żyć,

  9. #4069
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    grave 1 plaska lyzeczka cukru to 20 kcl, ja slodzilam 1,5 i pilam kilka herbat dziennie, do tego 2 kawy, kilka szklanek sokow i coli, a 100 ml coli lub soku to okolo 45 kcl, a dziennie wypijalam kilka szklanek 220 ml i to byly puste kalorie.
    Pierwsze dni doslownie plulam gorzka kawa i herbata ale teraz taka kawa mi smakuje, a herbaty pije tylko owocowe, bo zwyklej gorzkiej nadal nie wypije.

  10. #4070

    Domyślnie

    podziwiam CIe magpie!
    Ja dziennie wypijam 3 kawy, 2 herbaty, czasami łyczek soku czy coli...
    Kawy gorzkiej bym ne zdrzierżył, a bez poweru cięzko A z tymi owocowymi herbatami niezły pomysł..

  11. #4071

    Domyślnie

    Witam wszystkich odchudzających się!!
    Ja też próbuję schudnąć po świętach. Chociaż z tego co pamiętam to odchudzam się przez całe życie. Ciągle drzemie we mnie świadomość, że mam za dużo kiligramów. Gdy byłam młodsza zdecydowanie łatwiej mi się odchudzało w sensie silnej woli, teraz ciągle sobie folguję, ale stwierdziłam, że powoli zbliżam się do rozmiaru 44 i tak dalej być nie może. Dlatego już drugi tydzień męczę się niejedzeniem. Zgadzam się na rozmiar 40-42, ale 44 w moim przypadku to wyrażna przesada.
    Napojów nie słodzę od 20 lat chyba i nie jest to takie straszne jak opisujecie. Świadomość, że się nie pochłania bezsensownych kalorii powinna wszystkim dodać sił. Do końca marca mam nadzieję schudnąc ok. 5-6 kilo.
    Dwa razy w tygodniu chodzę na basen, żeby w lecie móc się rozebrać na plaży.
    Życzę Wam wszystkim odchudzającym się dużo sił i wytrwałości, trzymam kciuki za Was, za siebie i za mojego małża również.
    ---------------------------------------
    mój dom http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=90007

  12. #4072

    Domyślnie

    oj tak! ja też się wybieram na basen!

  13. #4073
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Dzordz - ta dieta proteinowa ( Dukana) czesto jest stosowana przez wiele osob, ktore wlasnie cale zycie sie odchudzaja i co wiecej wlasnie na tej diecie wreszcie moga spelnic swoje marzenie o szczuplej sylwetce.

    Grave - dieta kopenhaska to w ogole powinna byc prawnie zabroniona. Jest bardzo szkodliwa. Podobno ona kiedys "wyplynela" z jakiejs kliniki, gdzie byla dieta na jakies konkretne schorzenie, a wcale nie dieta odchudzajaca.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  14. #4074

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    Grave - dieta kopenhaska to w ogole powinna byc prawnie zabroniona. Jest bardzo szkodliwa. Podobno ona kiedys "wyplynela" z jakiejs kliniki, gdzie byla dieta na jakies konkretne schorzenie, a wcale nie dieta odchudzajaca.
    ...toteż odpusciłem ą sobie w końcu, bo 2 razy ją przerobiłem w maju, a do grunia kilogramy wróciły...

  15. #4075
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał elutek
    gdy schudnę 5 kg dam znać

  16. #4076
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Elutek - gratulacje !!!
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  17. #4077
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    elutek - gratulacje ! Jak ja bym chciała tak 5 kg mniej....

    Sprawiłam sobie w końcu nową wagę bop tamta szlag trafił i... przez zimę dobiłam do alarmującej granicy 60 kg
    Jak zwykle wszystkiemu winne są słodycze Już nie wiem co ja mam zrobić, żeby się na nie nie kusić..

  18. #4078
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Elutek - wlasnie przeliczylam, ze te 5 kg to tak w niecale dwa tygodnie - piekny wynik
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  19. #4079
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    Elutek - wlasnie przeliczylam, ze te 5 kg to tak w niecale dwa tygodnie - piekny wynik
    4 kg mi "zleciało" na fazie uderzeniowej /7 dni/, a teraz to wolniej idzie -
    ale z tego, co czytam, to tak już jest
    od jutra znowu same proteiny, przez 5 dni, więc znowu więcej "zleci"

    nie głoduję, wręcz przeciwnie - ograniczyłam porcje bo zbyt obżarta się czułam
    no i jest fajnie

    dzięki za wsparcie

  20. #4080
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał arcobaleno
    elutek - gratulacje ! Jak ja bym chciała tak 5 kg mniej....

    Sprawiłam sobie w końcu nową wagę bop tamta szlag trafił i... przez zimę dobiłam do alarmującej granicy 60 kg
    Jak zwykle wszystkiemu winne są słodycze Już nie wiem co ja mam zrobić, żeby się na nie nie kusić..
    arco - mam pomysła
    do wszystkich sklepów zanieś plakat ze swoim zdjęciem i podpisem:
    "TEJ PANI SŁODYCZY NIE SPRZEDAJEMY!!!"

    a tak na poważnie - o wadze 60 kg to ja nawet nie marzę i bardzo Ci jej zazdroszczę

Strona 204 z 303

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony