dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 49
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 978
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie UWAGA - DZIECI pytają !

    Postanowiłam stworzyć wątek, w którym umieścimy pytania zadawane przez dzieci. Pytania, które nas śmieszą, zwalają z nóg, intrygują, wprawiają w zakłopotanie, sprawiają, że "idziemy po rozum do głowy".
    Mój synek zadawał mi miliony takich pytań, a dziś niewiele z nich pa
    miętam. A szkoda. Wpisujcie więc, dopóki pamiętacie!

    POZDRAWIAM

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Synek,4 lata:
    Mamo,a kiedy będzie koniec świata?

    Mamo,czy mogę się pomodlić do Panbuka,żeby ta wiosna wreszcie przyszła?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Moje dziecko jeszcze narazie nie mówi i przez kilka miesięcy będę miał jeszcze spokój
    pozdrawiam

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Mamo,kiedy zniesiesz jajko,żebyśmy mieli dzidzię? (na cały głos w DT.SMYK)

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Na dobry początek: Będąc na mszy w starym kościele farnym, mój pięcioletni synek zapytał: - mamo, czego jest więcej, cegieł w tym kościele, czy włosków na futrze tej pani /stała przed nami/ ???

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    OPAL
    o to chodziło, już się uśmiałam, pozdrawiam


    Sąsiad pyta mego synka: - czy wy macie pieska?
    - nie !
    - a dlaczego?
    - jeszcze nam mamusia nie urodziła!

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    właśnie jeszcze nie urodziłam wiec dowcipów ni ma, ale pilnie pracujemy nad powiekszeniem rodziny
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  8. #8

    Domyślnie

    to jest historia ale też pouczająca. Zuzia (7 lat) popełniła pracę pt. "Mój dom". Spojrzałam i zdrętwiałam, jak nauczycielka to zobaczy i przeanalizuje psychologicznie to dojdzie do wniosku, że w naszej rodzinie źle się dzieje. Ściany domu szare, okna zieją głęboką czernią, dach też ponury, grunt wygląda na błotnisty. Z trwogą, delikatnie badam przyczyny wyglądu arcydzieła, mając świadomość, że za chwilę dokonam przerażającego odkrycia. Me dziecko spokojnie odpowiada: mamo przecież nasz dom naprawdę tak wygląda (ściany świeżo otynkowane - szare, dach - czarna papa, okna zaklejone czarną folią, zimia przygotowana pod zasiew trawy). Faktycznie, słodki domek z firankami w oknach i kwiatkami na parapecie to jeszcze czas przyszły (mam nadzieję, że niedługo będzie dokonany)

  9. #9

    Domyślnie

    pytanie Oliwii (3) z dzisiejszego poranka: Tatusiu, nie mogłbyś zrobić, żeby były same soboty?". Odp. że trzeba chodzić do pracy, zarabiac pieniądze itd. - Oliwia na to. No pracowac może mamusia.
    To mi się podoba i to w 8 marca.

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    sakus

    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Starogard Gdański - gmina
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    372

    Domyślnie

    Córka mojej kuzynki (ma 4 lata).
    Pewnego popołudnia podbiegła do swojej mamy, chwyciła za rękaw i ciągnie do telewizora. Pokazując na ekran pyta sie jej, czy widzi jaka na ekranie jest ładna dzidzia (reklama lalek). Ona odpowiedziała, że tak. Więc padło pytanie:
    - Mamusiu, kiedy będziemy mieć taka dzidzię?
    - córeczko, nie mamy tyle pieniążków, aby sprawić sobie nową dzidzię
    - wiem mamusiu, przecież budujemy nowy domek

    Ale po chwili ponownie ciągnie mamę za rękaw do TV i pokazując kolejną dzidzię mówi:
    - mamusiu, ale ta napewno jest dużo tańsza
    Kochane dzieciaki potrafią zaskoczyć i rozbawić. Ja tak piszę o innych, a sam muszę popracować nad potomstwem z moją małżonką

  11. #11

    Domyślnie

    Faktycznie, że pamięć zawodzi i nie pamietamy powiedzonek naszych dzieci. Mój syn (obecnie wyzszy ode mnie lat 17) usiłował mi wytłumaczyć w wieku lat 3 jakie fajne okna (sic!) ma jego kolega w domu. Mamo, takie ...kółkowate!

  12. #12

    Domyślnie

    Mój syn kilka lat temu zadał mi filozoficzne pytanie: "Mamusiu, a gdzie mieszka czas?"
    Myślałam dłuższą chwilę nad odpowiedzią, więc Michał stwierdził: "a może w zegarku?"
    Proste i jakie prawdziwe.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Wraca córka z przedszkola i mówi:- mamy nową panią.
    Pytam, a jak wygląda?
    - fajna, taka podłużna ! /czytaj wysoka/

  14. #14

    Domyślnie

    Kolega syna..daaawno temu podziwia psy w domu i kota podziwia, mówi do syna "zazdroszczę ci nich.."
    Na moje pytanie czy posiada pieska, albo kotka, Wojtek podnosi wzrok i głosem zbitego odpowiada
    -"Nie proszę pani, my mamy lakierowane podłogi i schody"

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    nieraz pytam moją Julkę [prawie 4,5] co jadła w przedszkolu no i kiedyś się dowiedziałam, że na obiad podano zupę krokodylową /szpinakowa/ innym razem kapuśniową /chyba nie muszę tłumaczyć/
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Mój syn Julek, wtedy 4-letni, próbuje rozgryźć problem dlaczego Mama ma inaczej na nazwisko niż Babcia i Dziadzio. Tłumaczę, że to po wyjściu za mąż..itd. Aby lepiej to zobrazować dodaję: "Jak się ożenisz, to twoja żona będzie się nazywała tak jak ty."
    Na to mój syn z niebotycznym zdziwieniem:
    "JULEK?!!"

  17. #17

    Domyślnie

    Czytam sobie wasze posty, a obok mnie stanęła 4,5 letnia córcia. Zobaczyła emblemat Jagny i pyta: mamo, czy prawdziwe oczy też są takie kółkowe?

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Tolu, super pomysł.
    Dorzucę trochę.

    Przed wyjsciem na dwór córka pyta: "Jak to jest, niebieskie na jajeczku?"
    (Słupek spirytusu w termometrze za oknem wskazywał 0. Dziecko chciało wiedzieć czy jest zimno, czy ciepło)

    Pytanie drugie: "Gdzie się w ojca naciska?"
    (W imię Ojca i Syna...)

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie


    Tolu, super wątek!

    Moja Glizdeczka (3) na pytanie: "Co tatuś robi w pracy", odpowiedziała:
    - Gra.
    - A mamusia?
    - Pracuje.....

  20. #20
    Guest

    Domyślnie

    A propos W imię Ojca
    Synek 3 letni modli się:
    W imię ojca mojego.....

Strona 1 z 49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony