dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    japoni

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Wroclaw
    Posty
    3

    Domyślnie Wysuwna szafa do wneki w scianie

    Witam,

    Posiadam w salonie wneke o szerokosci 60 cm , glebokosci 180 cm i wysokosci 255 cm. Zastanawiam sie jak najlepiej moznaby taka przestrzen zagospodarowac? Myslalem o czyms w rodzaju szafy / stelazu z polkami ktore po otwarciu drzwiczek wysuwalyby sie na szynach +/- kolkach do pokoju, tak ze mialbym do wszystkiego latwy dostep. Bylbym wdzieczny za podsuniecie pomyslow odnosnie rozwiazan technicznych, ewentualnie kontakt do stolarza ktory bylby w stanie taka wysuwna szafe wykonac.

    Jan
    Ostatnio edytowane przez japoni ; 18-12-2010 o 15:30

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Mi kojarzy sie tylko Cargo, popularnie stosowane w kuchni. Wysuwa sie wlasnie do przodu wszystko naraz, ale na pewno sa na to jakies okreslone szerokosci i wysokosci. Ewentualnie cargo w srodku moze byc troche mniejsze, a czolo widoczne w pokoju(front) troche szersze aby to wyrownac.

    Najlepiej poszukaj firm, ktore robia meble do garderoby i kuchni, na pewno podziela sie spora wiedza
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał japoni Zobacz post
    Witam,

    Posiadam w salonie wneke o szerokosci 60 cm , glebokosci 180 cm i wysokosci 255 cm. Zastanawiam sie jak najlepiej moznaby taka przestrzen zagospodarowac? Myslalem o czyms w rodzaju szafy / stelazu z polkami ktore po otwarciu drzwiczek wysuwalyby sie na szynach +/- kolkach do pokoju, tak ze mialbym do wszystkiego latwy dostep. Bylbym wdzieczny za podsuniecie pomyslow odnosnie rozwiazan technicznych, ewentualnie kontakt do stolarza ktory bylby w stanie taka wysuwna szafe wykonac.

    Jan
    Przerabiałem ten temat w skali 1:2 w łóżku piętrowym dziecka . Szafeczka 60cm szeroka, 120 głęboka i 125 wysoka, na super fajnych kółkach łożyskowanych.
    Trzeba było chłopa żeby to wyciągnąć. Jeden magik proponował mi swoje rozwiązanie, bo nie znalazłem wtedy żadnego systemu, ale chciał takie pieniądze, że w końcu rozebrałem łóżko.

    PS jest podobny system dla szaf archiwalnych, może coś z tego dałoby się przerobić.
    Ostatnio edytowane przez 2112wojtek ; 18-12-2010 o 22:39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony