dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: podziel sie opinia

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • mam kociol nie sprawiajacy problemow

    5 71,43%
  • mam problemy z kotlem i serwisem

    0 0%
  • nie mam problemu z serwisem ale z kotlem tak mam

    2 28,57%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie 'klient nasz Pan' po Polsku czyli 'Pan zapłaci za piec, a potem się buja...'.

    jak to faktycznie jest z tymi serwisami firmowymi i niefirmowymi ? czy norma jest zostawianie klienta na lodzie doslownie i w przenosni po zakupie kotla ?

    od jakiegos czasu przegladam fora zwiazane z ogrzewaniem poniewaz szukam dobrego kociolka doswojego nowego starego domku kusi mnie pelletowy jednak mimo ze ten typ paliwa jest juz jakis czas na rynku polskim to kotly wydaja sie byc niedopracowane i awaryjne co zmusza 'szczesliwego' nabywce do kontaktu z producentem/serwisantem i tu czesto jak czytam zaczynaja sie schody

    jesli chodzi o kotly Kostrzewy standartem sa wypowiedzi o marnym serwisie ...http://forum.muratordom.pl/showthrea...strzewa+pellet


    Defro http://forum.muratordom.pl/showthrea...ighlight=defro


    co mnie zdziwilo sa tez kiepskie opinie o Cichewiczu ktory posiada certfikaty TUV http://forum.muratordom.pl/showthrea...wielki-problem (wczoraj rozmawialem z Buderusem w Poznaniu i oni np zrezygnowali z Cichewicza , co mogloby potwierdzic historie z linka)


    czy ze wszystkimi producentami kotlow czy to peletowych czy weglowych,gazowych i olejowych jest tak ze szczesliwi sa tylko Ci posiadacze ktorzy nie maja potrzeby wzywania serwisu ? a Ci ktorym piec nawala musza 'bujac' sie sami z problemami (jak to napisal SewerynJ 'Pan zapłaci za piec, a potem się buja...'.) ?
    czy jak sugeruja starzy wyjadacze tego forum ,negatywne wypowiedzi 'kilkupostowcow' sa sposobem walki z konkurencja ?


    glosujacy -wskazane jest podanie firmy i modelu bez rozpisywania sie (w tym temacie o problemie)
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 04-01-2011 o 19:52

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ZDUŃSKA nieWOLA
    Posty
    2.084

    Domyślnie

    Mam Granpala 15 kw od kwietnia 2010 i poza alarmami o przegrzaniu podajnika wszystko działa bez zarzutu.
    Pokrywa zasobnika na paliwo była "fabrycznie" nieszczelna. Odrobina silikonu i kilka dodatkowych pasków pod uszczelką załatwiły sprawę - choć powinien to zrobić producent.
    Kocioł mam zainstalowany dokładnie z zaleceniami producenta (4 czy 5 pomp, zawór czwórdrożny itp. itd.) co nieco podniosło koszt instalacji, ale wszystko działa precyzyjniej i wydłuża żywotność kotła (podobno).
    Palę peletami i myślę o uprawie wierzby energet. (bo węgla nie lubię)
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony