dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Witam, pod tym dziwnym tytułem kryje się pytanie: jak zabezpieczyć/ wykonać podłogę w łazience, by mozna było brać prysznic bezposrednio na niej, bez jakichś brodzików itp - tylko odpływ w podłodze po lekkim skosie. pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Słyszałam o czymś takim jak folia w płynie - ja będę tym pokrywać całą łazienkę na poddaszu, które właśnie adoptuję na cele mieszkalne.
    DJ

  3. #3

    Domyślnie

    dobrze byłoby zaadoptować technologię z basenów. poszukam jeszcze stron www

  4. #4

    Domyślnie

    dobrze byłoby zaadoptować technologię z basenów. poszukam jeszcze stron www

  5. #5

    Domyślnie

    W którymś z "Muratorów" bodajże z ubiegłego roku był opisany sposób wykonania takiego "brodzika".

  6. #6

    Domyślnie

    mozna uzyc syfonu 20-150 zl brutto dmurowanego brodzika....
    oraz technologii
    ATLAS WODER E 75 zl -5kg 317,50 25kg NETTO, narożniki 13,15 zł/szt.NETTO, taśma 8,35 zł/mb.NETTO , pierścienie do baterii 10,85 zł/szt.NETTO pierscien do kratki sciekowej 36,59 zł/szt. NETTO

    szczegóły na http://www.atlas.com.pl
    w/w ceny sa zalecane przez atlas, ale w hurtowniach moze byc do 22% taniej ....

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Adam# dnia 2002-07-01 23:33 ]</font>

  7. #7

    Domyślnie

    Będę również robił taki prysznic bez brodzika i mam podobny problem z izolacją. Dlatego odnawiam temat. Może ktoś już to ćwiczył? Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Nie polegałbym na produktach Atlasa skoro na rynku jest parę innych o wiele lepszych firm. Jako wykonawca męczyłem się z Atlasem wiele lat. Teraz pracuję używając produktów MAPEI (są robione poza naszymi granicami - nie są jeszcze "przechszczone" na polskie warunki) i po prostu człowiekowi chce się robić. Gama produktów zadowoli najwybredniejszych. Dlatego izolując kabinę bez brodzika użyłbym MAPEGUMa (z zatopioną siatką ) wraz z odpowiednimi uszczelkami do rur, syfonów i narożników. A szczegółowo objaśni Wam odpowiedni sprzedawca lub ulotka. Również niemiecka "chemia" jest dobra. Powodzenia !


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony