dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 10
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 199
  1. #161
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mnichu6

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Szczerców
    Kod pocztowy
    97-420
    Posty
    2

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0040.jpg
Wyświetleń:	1030
Rozmiar:	51,4 KB
ID:	197578

  2. #162
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mnichu6

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Szczerców
    Kod pocztowy
    97-420
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam . Oto nasza słoneczna polanaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0041.jpg
Wyświetleń:	994
Rozmiar:	42,2 KB
ID:	197579

  3. #163
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Freezor

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-170
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam serdecznie mogę się też pochwalić, że zakupiliśmy już ten projekt (jeszcze na niego czekamy) i w przyszłym roku ruszamy z budową. Czytając ten temat skorzystaliśmy z waszych porad, aby domek był jeszcze bardziej funkcjonalny. Jeśli ktoś wybudował ten domek w okolicach 3miasta to proszę o kontakt oraz proszę o przesłanie rysunków projektowych na e-mail [email protected]. Gdyby ktoś miał więcej zdjęć z budowy to tez proszę o przesłanie. Pozdrawiam

  4. #164
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wivaldi

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Wypuczajewo
    Kod pocztowy
    66-666
    Posty
    1.380

    Domyślnie

    Cytat Napisał Freezor Zobacz post
    Witam serdecznie mogę się też pochwalić, że zakupiliśmy już ten projekt (jeszcze na niego czekamy) i w przyszłym roku ruszamy z budową. Czytając ten temat skorzystaliśmy z waszych porad, aby domek był jeszcze bardziej funkcjonalny. Jeśli ktoś wybudował ten domek w okolicach 3miasta to proszę o kontakt oraz proszę o przesłanie rysunków projektowych na e-mail [email protected]. Gdyby ktoś miał więcej zdjęć z budowy to tez proszę o przesłanie. Pozdrawiam
    Którą SP, z garażem jedno czy dwustanowiskowym ?

  5. #165
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pati2808

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał BeataPB Zobacz post
    Witam. Ja już mieszkam w swojej słonecznej polanie. Dokonaliśmy trochę zmian (opisywałam je wcześniej). Uważam, że dom jest funkcjonalny. Z perspektywy czasu zmieniłabym dwie rzeczy. Gdybym miała większą działkę to zrobiłabym garaż dwustanowiskowy i powiększyłabym dom chociasz 0,5-1m w stronę gdzie jest łazienka, ponieważ nasza sypialnia z której wychodzi się na taras mogłaby być trochę większa. Dom jest w województwie lubuskim 30km od Zielonej Góry. Można go zobaczyć w realu. W wolnej chwili wstawię zdjęcia
    Witam czy byłaby możliwśc zobaczenia waszego domku na żywo bo bardzo się zastanawiamy nad tym projektem a do Zielonej Góry mamy 45km więc rzut beretem. Proszę o odp na e-maila [email protected]

  6. #166

    Domyślnie

    Witam czy ktoś już wybudował m106a z garażem dwustanowiskowym ?. Przymierzamy się do jego zakupu lecz wcześniej chcielibyśmy z żonką obejrzeć go w realu. Proszę o informację [email protected] . Z góry dziękuję.

  7. #167

    Domyślnie

    Czy może mi ktoś podać jakie całkowite koszty ponieśliście za

    instalację hydrauliczną materiały + robocizna
    instalację elektryczną materiały + robocizna
    instalację gazową materiały + robocizna
    instalację alarmową materiały + robocizna
    instalację RTV materiały + robocizna

    Z góry dziękuję i pozdrawiam

  8. #168

    Domyślnie

    Do osób które Wybudowały i mieszkają lub wkrótce będą mieszkać.

    Czy jest możliwość obejrzenia domku? Mieszkamy w Zgierzu koło Łodzi i właśnie przymierzamy się do zakupu projektu. Jeśli tak to podaję maila [email protected]

    Pozdrawiam

  9. #169
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kami_la2

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Włocławek
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam. jesteśmy na etapie tynkowania. mam pytanie. ile metrów tynku wykorzystaliście do całości wewnątrz domku.??

  10. #170
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    moniapap

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Górzyca
    Kod pocztowy
    69-113
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał BeataPB Zobacz post
    Witam. Ja już mieszkam w swojej słonecznej polanie. Dokonaliśmy trochę zmian (opisywałam je wcześniej). Uważam, że dom jest funkcjonalny. Z perspektywy czasu zmieniłabym dwie rzeczy. Gdybym miała większą działkę to zrobiłabym garaż dwustanowiskowy i powiększyłabym dom chociasz 0,5-1m w stronę gdzie jest łazienka, ponieważ nasza sypialnia z której wychodzi się na taras mogłaby być trochę większa. Dom jest w województwie lubuskim 30km od Zielonej Góry. Można go zobaczyć w realu. W wolnej chwili wstawię zdjęcia
    Jesteśmy na etapie fundamentów. Bardzo chcielibyśmy zobaczyć ten domek w realu. Też mieszkamy w woj. lubuskim niedaleko Słubic.
    Jeżeli nadal jest możliwość obejrzenia to prosze o wiadomość na adres [email protected].

  11. #171

    Domyślnie

    Witam
    W zwiazku planami naszego "kochanego" rzadu o zwrocie VAT od 2014 dla domow o powierzchni do 100 m2, zastanawial sie ktos moze jak sensownie zmniejszyc projekt domu lub czy moglby ktos ewentualnie doradzic cos madrego?

  12. #172
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    David.

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wieluń
    Kod pocztowy
    98-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam!czy ktoś wybudował ten dom w woj. łódzkim? jestem w trakcie wyboru projektu. mój mail: [email protected]

  13. #173
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Freezor

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-170
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Chciał bym odświeżyć temat na forum związany z naszą Słoneczną Polaną. Może chcecie się podzielić postępami waszych prac, co nowego się pojawiło w waszych domkach i projektach. Może macie jakieś aktualne zdjęcia z budowy. U nas przygotowania przed budową, projekt i pozwolenia załatwione, przyłącza itd. Zakupiliśmy materiały na stan surowy. Będziemy budować metoda gospodarczą (firma Taty ). Serdecznie pozdrawiamy

  14. #174
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sylwia!

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie

    Projekt domu nie może przekraczać 100m2, ale do tego nie wchodzi powierzchnia np, kotłowni więc to wystarczy, aby zmieścić się w "mądrych" przepisach dlatego my też decydujemy się na ten projekt

    Pozdrawiam

  15. #175
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    majeczka_

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam
    mieszkam w okolicy Dębicy, również budujemy ten domek - trochę pozmienialiśmy ale zasadniczo to SP

  16. #176
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    plusz5

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    1

    Domyślnie Prośba o kontakt

    Witam;
    Mam wielką prośbę do jacy 1977, wiem że pewnie macie już dość zwiedzania waszego domku ale ja właśnie z tą prośbą, jeśli można to proszę o maila z kontaktem.Chciałbym również prosić o namiar do firmy która wam wyceniła dom w pierwszej chwilii.
    Z góry dziękuję
    [email protected]

  17. #177
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jerryccc

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Mogielnica
    Kod pocztowy
    05-640
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.

    Razem z żoną w końcu podjęliśmy decyzję o budowie własnego domu i jest nim Słoneczna Polana z podwójnym garażem. W związku z tym szukamy osób, które są już w trakcie budowy, albo mieszkają już w Słonecznej. Jesteśmy z województwa mazowieckiego, okolice Grójca, ale nie stanowi to problemu zrobić sobie wycieczkę i pojechać gdzieś dalej, jeśli tylko ktoś zechciał by zaprezentować swój domek Kontakt mailowy ze mną: [email protected] Pozdrawiam serdecznie wszystkich zmagających się z budową

  18. #178
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lysy379

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Chełmża
    Kod pocztowy
    87-140
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam czy ktoś buduje Słoneczną Polanę w woj. kujawsko-pomorskim

  19. #179
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    soldiers

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Jarosław
    Kod pocztowy
    37-500
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! mam prośbę do osób które wybudował ten dom ? jestem zainteresowany tym projektem, i chcialbym przed ostateczny wyborem zobaczyć już gotową SP mój mail: [email protected] z góry dziękuję.

  20. #180
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    karolfm

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    wola grzmkowa
    Kod pocztowy
    94-046
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Chyba pierwsza polanka w województwie łódzkim Budowa rozpoczęła się co prawda w grudniu ale wtedy powstały tylko fundamenty.
    Dziś murarz poinformował, że w czwartek może wpadać cieśla z belkami.
    Z modyfikacji:
    ściana w korytarzu na długości 140 cm wepchnięta w salon - szafa wnękowa
    belki stropowe będą leżały na wieńcu, pomiędzy bloczki Ytonga a dopiero na to na długich szpilkach murłata.
    małą łazienka przedłużona chyba o 50 cm z drzwiami przełożonymi na stronę korytarza.

    Buduję z H+H, ale zaczynam żałować mimo że tak było w projekcie. Strasznie dużo docinków.
    Kombinuję jak zorganizować sobie wejście na strych aby w spokoju posłuchać radia. Moze ktoś ma jakies fajne schody krecone??

    Proszę pytać, dzwonić a jutro wrzucę film i kilka foci.

Strona 9 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony