dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Polecicie jakis poradnik budowlany

    Witajcie,

    zaczynam w marcu wylewac fundamenty Chcialbym sie jednak wczesniej troche bardziej wyedukowac. Czy mozecie polecic jakas ksiazke/poradnik, ktory warto wczesniej prrzeczytac? Nie mam tu na mysli jakiegos specjalistyczno/naukowej pozycji ale cos bardziej ludzkiego

    Dziekuje i pozdrawiam
    Pawel

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Poradnik majstra budowlanego. Zawsze aktualne Jest jakieś nowe wydanie dostosowane do norm UE.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #3

    Domyślnie

    widzialem ta pozycje ale mam wrazenie, ze ona jest bardziej skierowana do osoby, ktora sama chce budowac niz do inwestora... A ja patrze na swiat budowlany z perspektywy inwestora a nie budowlanca

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Czytaj FM a w szczególności dzienniki budowy. Tam są tylko doświadczenia inwestorów.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał asia_i_pawel Zobacz post
    widzialem ta pozycje ale mam wrazenie, ze ona jest bardziej skierowana do osoby, ktora sama chce budowac niz do inwestora... A ja patrze na swiat budowlany z perspektywy inwestora a nie budowlanca

    Oj naiwni ,naiwni .
    Wszyscy na forum wiedzą ,że trzeba być niezłym budowlańcem żeby być dobrym inwestorem.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    darrmtrade

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja zaczynałem naukę od filmów wideo na youtube, potem mój ojciec zaczął mnie szkolić i tak zostałem murarzem
    Ostatnio edytowane przez darrmtrade ; 10-02-2011 o 23:39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony