dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 66
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 1306
  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Napisał atika Zobacz post
    Podkładki fajne i tanie, "podobne wzory" są z 2-3 razy droższe, nie mówiąc o takich za 60-70zł. ...
    Wiem, wiem. Chociażby te i tu nie mam wątpliwości czy by pasowały, ale ten rozmiar-jest za duży niestety

  2. #222
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Efilo cudne!!!!!!!!!

    Może też takie:


  3. #223

    Domyślnie

    Efilio znam te z Pakamery,ale one chyba są duże. Jaki mają wymiar? Ja poszukuje czegoś w okolicach30x30 Coś skrzywiłaś się na czerwone, mówisz, że nie będą pasować właśnie czerwone???

  4. #224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    bluezee bajer w akcencie polega właśnie na tym że jest akcentem. jak teraz zaczniesz wszystkie dodatki kupowac czerwone to magia lampy zniknie. ale to tylko moja opinia.
    poza tym wklejone podkladki tez są czerwone... w jakimś sensie


    p.s. na pakamerze 99% wyrobów to hand-made - moge sie założyć że co najmniej połowa z wystawiajacych tam podkladki filcowe (a jest tego od groma bo teraz jakas mania ludzi opanowala) zrobi ci w wybranym przez ciebie wymiarze.

  5. #225

    Domyślnie

    No, ale te szare co wkleiłaś będą pasować??? Mają one akcencik czerwonego stąd moje zapytanie Wklej mi proszę co byś proponowała na stół w moim salonie.

  6. #226
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    wkleiłam

  7. #227

    Domyślnie

    Dzięki Efilio Napisałam do nich.Mam nadzieję, że zrobią mi taką podkładkę, bo jej już nawet nie ma w ofercie na stronie internetowej

  8. #228
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    p.s. na pakamerze 99% wyrobów to hand-made - moge sie założyć że co najmniej połowa z wystawiajacych tam podkladki filcowe (a jest tego od groma bo teraz jakas mania ludzi opanowala) zrobi ci w wybranym przez ciebie wymiarze.
    Ja dopiero przed chwilą się wgłębiłam w pakamerę... ale tam mają cudne szarości... i biele... podkładki świetne.

  9. #229
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cudne, cudne tylko czemu takie drogie??!!

  10. #230

    Domyślnie

    Ciekawa jestem ile będą kosztować te podkładki w pakamerze. Oby tylko nie było astronomii za podkładki. Mój małż robi się coraz mniej tolerancyjny na moje pomysły

  11. #231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    zawsze mozna kupic w jysku za 2 złote - i to nie kpina. ja tak zrobilam jak musialam na cito nabyc i służą czasem do teraz

    bardzo fajne podkladki ma home-you, zarówno materiałowe jak i z plastiku (te drugie się całkiem nieźle prezentują i są zdecydowanie najbardziej praktyczne - zwłaszcza przy brzdącu który często trafia jedzeniem poza talerz)

  12. #232
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Filcowe były swego czasu w biedronce za 5zł. Kupiłam sobie jedną dużą z reniferami i dwie białe okrągłe. Zdjęcia białych w moim watku o blacie. Bardzo fajne, grube, za grosze. Żałuję, że nie kupiłam czterech białych

  13. #233
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Problem z filcem jest taki że jak sie upapra to kaplica Niestety moje dziecie nie należy do schludnie jedzących i wiecznie coś nabrudzi

  14. #234
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja tam nie oszczędzam filcu. Szmata, szczotka i jadę. Jakoś na razie daję radę ale mam większy problem. Wylał nam się wosk na filc i tu jest już prawdziwa kaplica.

  15. #235

    Domyślnie

    Przypomniało mi się,że tą podkładkę co zaproponnowała mi Efilio mam dodaną do obserwowanych. Patrze na cenę i tam 80zł za 2 podkładki. "Trochę" dużo jak na podkładki pod talerze.

  16. #236
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    no właśnie, chyba pozostaje allegro

  17. #237
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Moja świąteczna z biedronki za 5zł:


  18. #238

    Domyślnie

    Efilio poratujesz jakąś ładną szarością w przystępniejszej cenie??? Napisałam do artysty i czekam na ile wyceni te podkadki w mniejszym rozmiarze. Może będzie taniej w co wątpię

  19. #239
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    Problem z filcem jest taki że jak sie upapra to kaplica Niestety moje dziecie nie należy do schludnie jedzących i wiecznie coś nabrudzi
    Ja mam tak samo... wiec chyba zostaje plastik... teraz też mam plastik, choć te filcowe to "dla gości", na pewno zakupię.

  20. #240
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Mnie się tam takie podobają, przynajmniej tanie:

    http://allegro.pl/dekomotyw-podkladk...438188451.html

Strona 12 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony