dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 66
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 1306
  1. #261
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Szukam ... jakiejś płytki ceramicznej lub czegoś podobnego do wklejenia w drewniany blat kuchenny coby garnki można było na nie odkładać. Natrafił ktoś na coś podobnego ? Kuchnia raczej w stylu nowoczesnym (biała) a blat ciemny.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  2. #262

    Domyślnie

    Efilio zdecydowałam się jednak na podkładki w kształcie plamy, które zrobią mi na wymiar mojego stołu. Te są trochę tańsze i chyba bardziej będą pasować.Zdjęcie przedstawia mój stół i podkładki z wydłużonymi elementami plamy i skróconymi. Które wybrać?Wybrałam szarość tak jak radziłaś Opinie innych również mile widziane
    Ostatnio edytowane przez bluezee ; 08-02-2011 o 07:50

  3. #263

    Domyślnie

    A to zdjęcie stołu
    Ta czerwona obwódka to rozmiar talerza na 25cm

  4. #264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    mirela jak to ma mieć sens to albo musi wystawać albo być wielkości płyty z piekarnika - bo największy problem to właśnie gdzie takową blache odłożyć. własciwie z garnkami nie mam żadnego problemu - przydają się korkowe podstawki z ikei - głównie żeby włożyć je do lodówki


    bluezee, nie chciałabym Ci bruździć ale zastanawialas sie co ze sztućcami?

  5. #265

    Domyślnie

    No niestety sztućce się nie zmieszczą na podkładce i będą musiały leżeć obok i to mi za bardzo nie pasuje, ale te palmy są tak oryginalne i fajne,że ciężko mi z nich zrezygnować. Mogę jeszcze wszystko "odkręcić" i zamienić. Naprawdę głupio będzie wygladało jak sztućce nie będą leżeć na podkładce?

  6. #266
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    nie, o ile nie będą leżeć kilometr od talerza, a na to sie zanosi

    chyba że zmieszcza sie pod talerzem (przecież rant jest wyzej)

  7. #267

    Domyślnie

    To co rezygnować z tych plam? Co radzisz?

  8. #268

    Domyślnie

    Co tak cicho? Nikt nic nie doradzi?

  9. #269
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał atika Zobacz post
    To daj znać co się udało załatwić.
    Nie dzwoniłam jeszcze do tego sklepu, ale byłam wczoraj w Gali i w jednym sklepie były pantony białe i czarne matowe, podpytałam i za dwa tyg. mają być w połysku czarne, jest możliwość zamówienia tylko w połysku w fiolecie i tak te w połysku droższe bo ok. 500zł, ale tak się napaliłam że se zamówię i kupię

  10. #270
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Nie dzwoniłam jeszcze do tego sklepu, ale byłam wczoraj w Gali i w jednym sklepie były pantony białe i czarne matowe, podpytałam i za dwa tyg. mają być w połysku czarne, jest możliwość zamówienia tylko w połysku w fiolecie i tak te w połysku droższe bo ok. 500zł, ale tak się napaliłam że se zamówię i kupię
    To gratulacje spełnionego chcem i mam

  11. #271
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    mirela jak to ma mieć sens to albo musi wystawać albo być wielkości płyty z piekarnika - bo największy problem to właśnie gdzie takową blache odłożyć. własciwie z garnkami nie mam żadnego problemu - przydają się korkowe podstawki z ikei - głównie żeby włożyć je do lodówki
    No fakt, chyba będę musiała na podłodze kłaść blachy z ciastem . A jak Ty rozwiazałaś problem blach ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  12. #272
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ja kupiłam w ikei korkowe podkladki pakowane po cztery sztuki które mam akurat w szufladzie w miejscu gdzie na cito musze cos z piekarnika odlozyc. jeden ruch ręką i są w odpowiednim miejscu. choć twoja idea słuszna nigdy bym w to nie poszła.

  13. #273

    Domyślnie Płytki Ape Ceramica

    witajcie, czy ktos orientuje sie gdzie w internecie mozna kupic (a moze ktos z Panstwa) kupowal plytki tej firmy? a moze znacie jakies salony, gdzie sprzezdaja owe plytki w okolicach warszawy lub lublina?

  14. #274
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Są na Allegro u sprzedawcy z Warszawy

  15. #275

    Domyślnie

    tak, z tym ze dzownilam i ma w ofercie ape ceramica royal black, ale tak naprawde "okazala sie, ze jednal ich nie mam" - tylke uslyszlam i ciagle nic. prosze o pomoc. mam jeszcze prosbe odnosnie sklepu np internetowego, gdzie moge kupic terakote szachownice - czysta biel i czysta czern, 30x 30, 33x 33, nie wieksze.

  16. #276
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lukassC5

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    polecam www.ceramicstyle.pl baaaardzo duży wybór ceramiki i wyposażenia łazienek czy też kuchni Ape Porcelanosa imola itp itd...pracuje tam więc wiem
    pytanie tylko jaka ilośc jest potrzebna i o co konkretnie chodzi...bo można kurierem wysłac na życzenie...ale nie ma to jak wcześniej zobaczyc i dotknąc
    pozdrawiam

  17. #277
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tanis

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Kod pocztowy
    80-308
    Posty
    154

    Domyślnie Zagubione płytki. Kto widział ?;)

    Witam,
    Może pomożecie?
    Pół roku temu ogladałam małe płytki, chyba 10/10 albo 15/15. W kolorach naturalnych, beżach, szarościach, niejednolite w strukturze,z w zagłębieniach złotawe. Dekor dekor do nich- jakby wyryty wzór, przypominający kwiatowy, nie dosłowny..taki tylko zaznaczony..muśnięte lekko złotem i srebrem.
    Niestety sklep już nie istnieje, a ja wtedy nie zapisałam ich nazwy, ani firmy :/ Przeszukuję inne sklepy, katalogi na necie . Nic
    Marne pewno szanse..ale może ktoś kojarzy?

  18. #278

    Domyślnie

    Witam poszukuję , zawieszki czy jak tam zwał ,po prostu czegoś do zawieszenia abażurów
    Są to duże czekoladowe ze złotym środkiem abażury do zawieszenia nad stołem , w sprzedaży widziałam takie białe plastikowe , marzy mi się coś ładniejszego

  19. #279
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tanis

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Kod pocztowy
    80-308
    Posty
    154

    Domyślnie

    Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...?

  20. #280

    Domyślnie

    Witam, poszukuję takiej lampy - ta wisząca w rogu pokoju:


Strona 14 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony