dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 66
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 1306
  1. #281
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    w jakim stylu to było?

    bo mnie pierwsze to coś takiego się rzuca w oczy http://www.sklep.euroglazura.eu/6170...aroznik-gat-aa
    http://www.euro-ceramika.pl/saime_eternity.php?nr=48

  2. #282

    Domyślnie

    żeby ludzie mogli Ci lepiej podpowiedzieć - proponuję - narysować coś nawet w paincie by dać trochę lepszy pogląd na to czego szukasz...

  3. #283

    Domyślnie

    W skepie z lampami zobaczyłam taki zestaw , niestety to tylko na pokaz , może ktoś wie gdzie można coś takiego nabyć?

  4. #284
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Czy ktos sie orientuje gdzie moge kupic fajna narzute na lozko do corki pokoju Niesttey wiekszosc jakie znalazlam na allegro jest w rozm 170x200 a to za mala bo ona bedzi emiala lozko 140x200 Musi byc wieksza

  5. #285

    Domyślnie

    gramm Wydaje mi się, że taką lampę miała kilka lat temu w ofercie IKEA...
    Pozdrawiam wszystkich, Basia

  6. #286
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia4444 Zobacz post
    Witam poszukuję , zawieszki czy jak tam zwał ,po prostu czegoś do zawieszenia abażurów
    Są to duże czekoladowe ze złotym środkiem abażury do zawieszenia nad stołem , w sprzedaży widziałam takie białe plastikowe , marzy mi się coś ładniejszego
    coś w ten deseń?


    http://www.sklep.kinna.pl/index.php?...ct&prod_id=111


    imho najprościej kupić po prostu tanią lampę
    http://allegro.pl/nowy-zwis-z1d-k-la...451440776.html
    Ostatnio edytowane przez efilo ; 16-02-2011 o 08:40

  7. #287

    Domyślnie

    gdzie kupię taką lampę za rozsądną cenę?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampa wiszaca.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	27,6 KB
ID:	43524  

  8. #288
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    poszukaj w googlach

  9. #289

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    poszukaj w googlach
    jak mam poszukać w googlach?? mam wpisac 'lampa z trzema zarowkami'??

  10. #290
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał thnd Zobacz post
    jak mam poszukać w googlach?? mam wpisac 'lampa z trzema zarowkami'??
    tak prawie ja wpisałam "trzy żarówki i przezroczysty klosz" i proszę:

    http://lampydomowe.pl/pl,product,145...3,azzardo.html - ta jest bardzo podobna, choć nie taka sama.
    Ostatnio edytowane przez atika ; 16-02-2011 o 13:56

  11. #291

    Domyślnie

    No tak już kiedyś szukałam i wyskoczyła mi własnie ta lampa, ale ona mi się nie podoba..... niby to samo ale nie do końca chociaż cena przystępna. dziękuję

  12. #292
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    to jeszcze poszukam

  13. #293

    Domyślnie

    Cytat Napisał thnd Zobacz post
    gdzie kupię taką lampę za rozsądną cenę?
    Proszę bardzo:http://www.studioindygo.pl/766.html

  14. #294

    Domyślnie

    Cytat Napisał bluezee Zobacz post

    JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!!!!!!!!!!! bardzo dziękuję!!!!!!

  15. #295
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał thnd Zobacz post
    JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!!!!!!!!!!! bardzo dziękuję!!!!!!
    Moja była, fakt, trochę brzydsza ale za pół ceny

  16. #296
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    To teraz ja mam pytanie.

    Wiem, że było, ale za nic nie mogę znaleźć !!!

    Chodzi mi o olej, lub coś olejopodobnego do konserwacji, malowania drewna - tak by to drewno zrobiło się ładnie szare...
    Wiem, że w Polsce jest to dostępne, choć pierwowzór był "zagramaniczny"...

    Pomóżcie.

  17. #297
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

  18. #298
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Dzięki bardzo, choć to jeszcze nie to co wtedy widziałam... ale przeglądam z uwagą.

  19. #299
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sykus

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    Mimo że sam robię meble REKLAMA USUNIĘTO to jednak takiego stołu rozkładanego nigdy nie robiłem ale za to widziałem. rozkładał się nie tylko po długości (mniej więcej tak jak podaliście ) to jeszcze był podnosznony specjalnym mechanizmem po złożeniu wielkością przypominał bardziej solik do kawy podnosił się od 50 -60 cm do normalnej wysokości tzn 75 cm widziałem ten stół w sklepie był fornirowany koszt 1200 zł z tego co pamiętam bo sami się takim stołem interesowaliśmy. USUNIĘTO

  20. #300

    Domyślnie

    Witam czy ktoś wie moze co to za panele -sorki za zdjęcie ale nie mam innego

Strona 15 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony