dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 66
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1306
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    i co dla mnie ważne, nie jest ze skóry
    Dlaczego nie lubisz skóry? Ja dla odmainy preferuję skórę. Jeżeli jest dobraj jakości, to nie ma sobie równych.

    W Krakowie masz bardzo fajny salon dobrymi wypoczynkami - Max-Fliz na Zakopiańskiej. Byliśmy tam w ostatni weekend i wpadł mi w oko jeden zestaw:





    Na zdjęciu nie wygląda tak dobrze, jak w rzeczywistości. Skóra bardzo dobrej jakości, wypoczynek super miękki.

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał czandra
    Dlaczego nie lubisz skóry?
    Bo jest śliska i zimna? Bo mam już 4 kotki w domu (synowa przyniosła czwartego rozbójnika ) Bo przypomina mi wystrój gabinetowy, nie pokojowy?

    Tak już mam

    Gdy przyjdzie pora, wybiorę się też (poza Max-Flizem) do salonu Mix-Meble na Wadowicką 8a. Mają (mieć) kanapy z Helvetii też:

    http://www.mix-meble.pl/.
    Poza tym jestem ciekawa kanap z tapicerni Gniewkowo:
    http://www.tapicernia-gniewkowo.com.pl/, które też można zobaczyć w Mixie


  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Cytat Napisał czandra
    Dlaczego nie lubisz skóry?
    Bo jest śliska i zimna? Bo mam już 4 kotki w domu (synowa przyniosła czwartego rozbójnika ) Bo przypomina mi wystrój gabinetowy, nie pokojowy?
    Skóra prawidłowo pielęgnowana wytrzyma bardzo długi i będzie wyglądać świetnie. Co do "śliskości", to zależy od gatunku. Śliska jest raczej eko-skóra, czyli specjalne tworzywo imitujące skórę naturalną. Wiadomo, że coś takiego nie zastąpi natury. Podobnie jak panel laminowany parkietu. Co do zimności, to gdy sadasz gołym ciałem, to fakt, pierwsze uczycie może być nieprzyjemne, ale potem szybko dostosowuje się do temperatury ciała i utrzymuje to ciepło. Tu, niestety jak w tkaninach, są rózne grupy cenowe i jakościowe.
    Odnośnie kotów, to zapewniam cię, żaden mebel tapicerowany, ze skóry, czy tkaniny, nie wytrzyma z nimi starcia. Mamy kotkę i coś wiem na ten temat. W poprzednim mieszkaniu mieliśmy skórę i kot lepiej na nią reagował. Troche podrapał, ale dramatu nie było.
    Od 2 lat mamy narożnik z Gniewkowa w tkaninie i nasz milusi koteczek, urządza sobie w nocy harce na tym wypoczynku, ostrzy pazury itd. Nadaje się tylko do przetapicerowania. Poza tym tkanina jest strasznie zabrudzona, nie można tego wyczyścić i narożnik wyląduje zapewne na śmietniku. Dzieła dopełniła nasza dwuletnia córcia, która co chwilę coś niego wylewa. Skórę się przetrze i po kłopocie, a tu juz niewiela da się zrobić.

    Poza Wadowicką powinnaś jeszcze odwiedzić Witek. Mają dużą ofertę polskich firm, w tym pewnie Gniewkowo i Helvetię (chyba). Na pewno jest u nich Etap. To wszystko podobna grupa jakościowa i cenowa ze wskazaniem na Etap i Helvetię.

  4. #64

    Domyślnie Półokrągły drążek prysznicowy- gdzie kupić?

    Szukam drążka do łazienki ale półokrągły, może ktoś wie gdzie można taki kupić? Już w kilku sklepach pytałam i nie mają. W internecie też nie za bardzo mogę znaleźć. Proszę więc Was o pomoc?

  5. #65

    Domyślnie

    widziałam w sklepie OBI, w necie są na bank - sama kupowałam, nazwy sklepu nie pamiętam - coś w stylu "świat łazienek"
    UWAGA!!!!! źle ten drążek przycięliśmy o ciut ciut i jest problem - trzeba dokładnie wymierzyć, przykręciliśmy, niby było ok, póki nie zaczął rozsadzać ściany

  6. #66

    Domyślnie

    Dziękuję! Mąż dzisiaj pojechał do Castoramy i znalazł dwie firmy produkujące takie drążki: firma-www.adah.pl i Duschy-szwedzka chyba. Tam są różne rozmiary. A ja baba wczoraj byłam też w Castoramie, spytałam pana z działu a on powiedział, że nie ma i sobie poszłam. A mąż jak to facet nie zapytał się tylko sam sprawdził i udało się. Tym razem oodwrócę powiedzenie: "Tam gdzie baba nie może, pośle faceta"

    A ten drążek co masz to taka szyna czy też po prostu drążek łukowy?

  7. #67

    Domyślnie

    hmmm chyba łukowy...
    naprawdę o kawałek źle wymierzyliśmy o co łatwo, dał się ładnie przykręcić ale później rozsadzał ścianę...

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał lanetagf
    Dziękuję! Mąż dzisiaj pojechał do Castoramy i znalazł dwie firmy produkujące takie drążki: firma-www.adah.pl i Duschy-szwedzka chyba. Tam są różne rozmiary. A ja baba wczoraj byłam też w Castoramie, spytałam pana z działu a on powiedział, że nie ma i sobie poszłam. A mąż jak to facet nie zapytał się tylko sam sprawdził i udało się. Tym razem oodwrócę powiedzenie: "Tam gdzie baba nie może, pośle faceta"

    A ten drążek co masz to taka szyna czy też po prostu drążek łukowy?
    hehe czasem tak jest, jak kupowałem kosiarkę (spalinową za dość spore pieniądze) to do doradztwa przysłano mi panią która była wstanie tyle powiedzieć o modelu ile wyczytała z karteczki na kosiarce xD

  9. #69
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie Plisy do okien - gdzie takie kupić?

    Witam,
    widziałam niedawno przejazdem w jednym z domów w oknie super pliskę zaciąganą od dołu, ale wykonaną z tkaniny podobnej do firanki, tzn. białej, prześwitującej, z delikatnym wzorkiem. No i stąd moje pytanie, bo owszem znalazłam na Allegro plisy zaciągane od dołu ale z tkanin typowo roletowych, a mnie chodzi o taką "firankową" - pomóżcie, jeśli możecie...
    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

  10. #70
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar crab
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona strona Warszawy
    Posty
    169

    Domyślnie gdzie znaleźć taką wannę?

    Poszukuje płytkiej, niskiej wanny prostokątnej (poniżej 40cm) o długości 170-200cm z płaskim obrzeżem (do postawienia szklanych przesuwnych drzwi na rancie wanny).

    Marzy mi się takie rozwiązanie:


    Ktoś poratuje?

  11. #71
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    billA

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    wrocław
    Kod pocztowy
    50-359
    Posty
    1

    Domyślnie

    Szukasz w jakimś konkretnym mieście, czy może być sklep internetowy?
    Ogromną bazę takich sklepów masz kilka tematów wyżej, ze swojej strony rzucę pierwszym co mi do głowy przychodzi - galerialazienek.pl
    nie wiesz jakie firanki wybrać? Prześlij zdjęcia, poradzimy coś na PM

  12. #72
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał crab Zobacz post
    Poszukuje płytkiej, niskiej wanny prostokątnej (poniżej 40cm) o długości 170-200cm z płaskim obrzeżem (do postawienia szklanych przesuwnych drzwi na rancie wanny).

    Marzy mi się takie rozwiązanie:


    Ktoś poratuje?
    http://partner.sanitec.artcom24.com/...71/YWP0871.pdf

  13. #73
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar crab
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona strona Warszawy
    Posty
    169

    Domyślnie

    To już jest coś ale po dodaniu syfonu i ustawieniu bezpośrednio na stropie to jest nadal 40cm wysokości.

    Może ktoś widział wannę długości 2 metry ale głębokości 30cm?

  14. #74

    Lightbulb Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...

    Czy ktoś z Was trafił może na taki stół jak poniżej ale w wersji rozkładanej? Najbardziej by nas interesowało 120 cm rozkładane do 160 (zakładamy że na 160cm się 3 osoby zmieszczą)


  15. #75
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Lightbulb Gdzie kupię???

    Jako że robi się duży bałagan - zwłaszcza w wątkach "pochwal się..." i "inspiracje...", proponuję wszelkie pytania o poszukiwane produkty wpisywać tutaj.
    Postaram się zrobić porządek w istniejących już wątkach i przenieść posty tutaj. Co Wy na to?

  16. #76
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał bazylek Zobacz post
    Gdzie można znaleźć takie krzesła ???? ale by mi fajnie do jadalni przypasowały

  17. #77

  18. #78

    Domyślnie Strony internetowe z oryginalnymi , artykułami wyposażenia wnętrz

    Szukam ciekawej, filcowej podkładki na stół, przeglądałam oferty pakamery http://www.pakamera.pl/ , http://www.gg-design.eu/Jadalnia/Boogie/578 ale chętnie zobaczyłabym oferty innych podobnych sklepów. Może komuś innemu przydadzą się linki do stron, gdzie oferują niebanalne dodatki. Ciągle nie mogę znaleźć gotowych, stojących literek do postawienia na meble. Zostaje mi tylko Allegro i firmy, które robią na wymiar i specjalizują się głównie w szyldach reklamowych, a ja chciałabym coś gotowego. Może pomożecie w tej sprawie?

  19. #79

    Domyślnie

    Jesli to odpowiedz na moje pytanie to malo pomocna bo takiego stolu w ofercie nie maja. Jesli to odpowiedz na pytanie o krzesla to czemu link do stolow ?

  20. #80
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał nielot2 Zobacz post
    Jesli to odpowiedz na moje pytanie to malo pomocna bo takiego stolu w ofercie nie maja. Jesli to odpowiedz na pytanie o krzesla to czemu link do stolow ?
    Ani stołu, ani krzeseł... to chyba podstępna reklama...

Strona 4 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony