dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 27 z 27
Pokaż wyniki od 521 do 535 z 535
  1. #521
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fulek
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Dzielnica
    Lubuskie
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Napisał pumpaluna Zobacz post
    Fulek jak mijają wakacje? Gospodarzysz w ogródku trochę?
    Wakacje mijają pracowicie...Mrówa ma teraz 3-tygodnie urlopu i leci z bloczkami i piaskiem do tarasu.Ja z doskoku coś niecoś pomagam.
    A co do mojego ogródka....to słaby jest. Na jesień kupimy obornik, wymieszamy z ziemią i może za rok już coś urośnie....


    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
    Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję - mogę nosić cegły na budowie !!

  2. #522
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Fulek, dawno do Ciebie nie zaglądałam a u Was jak zawsze się dużo dzieje Zazdroszczę ogródka.

    Wokół wkładu kominkowego macie jakąś ramkę kamienna?

  3. #523

    Domyślnie

    Fulek !
    A może by tak teraz posiać gorczycę. W końcu września , na początku października skosić i posiać żyto na zimę ?
    Taka ziemia zasilona na wiosnę obornikiem ... ... i będzie wszystko rosło.
    Serdecznie Pozdrawiam

    Krzysztof5426

  4. #524
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fulek
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Dzielnica
    Lubuskie
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysztof5426 Zobacz post
    Fulek !
    A może by tak teraz posiać gorczycę. W końcu września , na początku października skosić i posiać żyto na zimę ?
    Taka ziemia zasilona na wiosnę obornikiem ... ... i będzie wszystko rosło.
    Dzięki za radę Krzysztofie, ale teraz mam tam jeszcze marchew, te nieszczęsne ogórki, kilka pomidorków koktajlowych, porę, seler.....
    trochę mi szkoda, to teraz "przeorać"....


    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
    Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję - mogę nosić cegły na budowie !!

  5. #525
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fulek
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Dzielnica
    Lubuskie
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Napisał agalind Zobacz post
    Fulek, dawno do Ciebie nie zaglądałam a u Was jak zawsze się dużo dzieje Zazdroszczę ogródka.

    Wokół wkładu kominkowego macie jakąś ramkę kamienna?
    Witaj Agalind . Z tym ogródkiem to szału nie ma....Może w przyszłym roku coś urośnie .

    A co do kominka, to wokół wkładu koninkowego dopiero będzie ramka kamienna, ale nie wiem kiedy... Jak ją założymy (nie sądzę,żeby udało się w tym roku ), to wrzucę foty. Buziole


    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
    Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję - mogę nosić cegły na budowie !!

  6. #526

    Domyślnie

    Nie jest źle, zawsze trochę swojego macie. A w tym roku nie dawałaś żadnego obornika? u mnie mama co roku leciała z obornikiem bo na tych naszych piachach to tylko chwasty chętnie rosną.

    No i widzę, że dzieciaki mają się gdzie pluskać (i ryby straszyć hehehe) a tak w ogóle to w jakim wieku masz stonkę?

  7. #527
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fulek
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Dzielnica
    Lubuskie
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Napisał pumpaluna Zobacz post
    Nie jest źle, zawsze trochę swojego macie. A w tym roku nie dawałaś żadnego obornika? u mnie mama co roku leciała z obornikiem bo na tych naszych piachach to tylko chwasty chętnie rosną.
    Nie było czasu na obornik, bo i decyzja o ogródku w tym roku była totalnie spontaniczna.


    Cytat Napisał pumpaluna Zobacz post
    ....No i widzę, że dzieciaki mają się gdzie pluskać (i ryby straszyć hehehe) a tak w ogóle to w jakim wieku masz stonkę?
    Moja stonka jest już "podstarzała" i w trudnym okresie (córka 16, syn 13). Ciągle im powtarzam, że kiedyś wyjdę, trzasnę drzwiami i kredyt zostawię do spłaty za te fochy....


    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
    Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję - mogę nosić cegły na budowie !!

  8. #528
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Relda1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    117
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Witaj Fuleczku. Jestem pod wrażeniem tego co dokonałaś z rodzinką. Dawno u Ciebie nie byłam, a dziś w nadmiarze wolnego czasu (niestety z musu- złamana noga i przykucie czterema literkami do czego się da) przejrzałam cały Twój dziennik. Fajnie, że jesteście już na finiszu, my czekamy na ekipę od rekuperatora i od tynkowania. Zazdroszczę Ci miejsca w którym masz domek i tylu zwierząt dookoła. Pozdrawiam i życzę wszystkiego do przodu. A ...dzięki za świąteczne życzenia i sorki, że dopiero teraz, ale wcześniej nie zaglądałam do dziennika- muszę to nadrobić.

  9. #529

    Domyślnie

    Ha ha ha dobre z tą spłatą kredytu. Ale mówiąc poważnie to ja się boję żeby nam się nic nie stało i żeby dzieci faktycznie nie miały mola na głowie. Tyle że my kredyt mamy b.duży i na 30lat

  10. #530
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fulek
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Dzielnica
    Lubuskie
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Napisał pumpaluna Zobacz post
    Ha ha ha dobre z tą spłatą kredytu. Ale mówiąc poważnie to ja się boję żeby nam się nic nie stało i żeby dzieci faktycznie nie miały mola na głowie. Tyle że my kredyt mamy b.duży i na 30lat
    Pumapaluna, jeśli Ciebie to pocieszy, to my też mamy długoletni kredyt (35 lat) i na całą budowę....
    Witam w klubie spłacających prawie dożywotnio.


    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
    Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję - mogę nosić cegły na budowie !!

  11. #531
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar KasioMar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    524
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cześć Pracusiu
    Jak zawsze Wasze dokonania dodają mi energii
    Pięknie u Was się robi!
    Zastanawiałam się jak sobie poradzicie z tą rurą od kominka pod sufitem i jest super!
    Salon i kominek wyglądają bardzo ładnie!!!
    Szkoda tylko, że potrzebna była ta rujnacja z oknem...
    Fajny stawik macie. Sami robiliście, czy już byl?
    Jak już ochłoniesz po wrześniowym zamęcie dzieciowym to daj znać co u Was.
    Pozdrawiam

  12. #532
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar fulek
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Dzielnica
    Lubuskie
    Posty
    843

    Domyślnie

    Witaj Kasiu.

    Dzięki jak zawsze za słowa uznania.
    Z tym oknem, to rzeczywiście kicha. Panowie poprawili okno i zmusiłam ich do chociaż otynkowania. Nam zostało tylko wyrównanie i od nowa ten kawałek trzeba pomalować. Oczywiście nie ma czasu. Znalazłam w Castoramie listwę i na szczęście nie trzeba będzie zrywać płytek.
    Co do stawu, to we wcześniejszych moich wpisach znajdziesz działkę bez stawu . Staw to nasz pomysł na wysoki stan wód gruntowych. Mrówa zbiera teraz faszyny, żeby umocnić brzegi.
    Co do zamętu, to moje latorośle, są już na tyle duże,że tylko wołają: kasa na to, kasa na tamto, wycieczka integracyjna jedna, druga, a to książka jeszcze do tego, albo do tego....Dobrze,że przy lekcjach nie trzeba z nimi już siedzieć . Pozdrowionka.


    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
    Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję - mogę nosić cegły na budowie !!

  13. #533
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar KrysiaG
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    poznan
    Kod pocztowy
    61-250
    Posty
    389

    Domyślnie

    Fulek
    raczej piękna artystka w tych pracach wykończeniowych.
    Z ogromną przyjemnością i podziwem przeczytałam Twój dziennik.
    Gratuluję tego co dokonaliście przy budowie swojego domku.
    Przykre to,że trzeba jeszcze tak się zadłużać. Bo bez tego nie da się ani kupić mieszkania,
    ani wybudować domu.
    Ale najważniejsze,że piękny domek powstał i pęknie go urządzacie.
    Jest się czym cieszyć.

    Serdeczne pozdrowienia dla całej rodzinki.
    KrysiaG

  14. #534
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar KrysiaG
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    poznan
    Kod pocztowy
    61-250
    Posty
    389

    Domyślnie

    Witam
    Dzięki za odwiedziny.
    U nas przerwa na budowie,dlatego nie ma więcej zdjęć.
    Przeglądam Wasze dzienniki i podziwiam.
    Życzę spełnienia marzeń w 2014 r
    KrysiaG

  15. #535
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Lucyna&Pawel

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-119
    Posty
    6

    Domyślnie

    Fuleczku,
    jest pięknie u Was!!! Robi się ciepło, domowo.... jeszcze tylko schody i... juz koniec

    Pozdrawiamy Was!

Strona 27 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony