dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 60
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 1523

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benta Zobacz post
    Problem polega na tym, że osobom takim jak Pepeg nie wystarczy już zwyczajne udawanie kogoś lepszego niż w rzeczywistości jest więc kolejnym krokiem jest próba umocnienia swojej pozycji poprzez obrażanie innych, do tego dochodzi jeszcze brak wychowania, które powinno wynieść się z domu i w tym momencie nie wiadomo już czy mamy do czynienia z pozerem czy z pospolitym chamem.
    Eeee... z Pepegiem można się nie zgadzać, ale żeby mu od pospolitości i chamstwa wygadywać. Nie, nie, po stokroć nie.
    Kto jak kto, ale żaden pospolity cham nie potrafi wytaczać takich argumentów jak Pepeg. Byłoby tu więcej takich, to ludziska w końcu zaczęliby się chwytać za książki, żeby im w jakiś sposób dorównać.

    Cytat Napisał Benta Zobacz post
    Na szczęście z moich własnych obserwacji wynika, że tacy ludzie trzymają się kurczowo internetu ponieważ w życiu brakuje im odwagi. Nie często zdarza się, żeby ktoś obrażał czyjeś uczucia religijne mówiąc to prosto w twarz. Brak odwagi albo za mało czasu na konstruowanie argumentów podczas dyskusji na żywo.
    Jest więcej tych internetów? Muszę koniecznie problem zgłębić, bo chyba nie o tym powszechnie dostępnym piszesz.
    Ostatnio edytowane przez dorkaS ; 09-06-2015 o 15:56

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    żeby im w jakiś sposób dorównać.
    w chamstwie?

  3. #3
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał an-bud Zobacz post
    Mam w dupie czy ktoś zmieni poglądy... Ostatnio zaglądam raz na tydzień do neta i jestem mile zdziwiony iż takich jak ja popierdolonych ludzi jest dość dużo, coraz więcej Jak znajduję coś fajnego to wklejam tu aby znaleźć i ponownie i przy okazji podzielić się z Wami...... ostrzejsze chowam tylko dla siebie
    Jestem pod silnym wrażeniem Twojej delikatności i wnikliwych obserwacji, mimo ,że jak sam widzisz na załączonym w tym wątku przykładzie, niektórzy i tak nigdy nie będą kumać bazy.
    Chociaż w tej sprawie stoimy po zupełnie różnych stronach, to właśnie ci wierzący, których Ty tak mało subtelnie flekujesz i tak mnie a nie Ciebie, wyzywać będą od "pospolitego chama"
    Cóż, chrześcijańskie nadstawianie drugiego policzka widać zarezerwowane jest dla każdego, nawet dla mnie, byle nie dla katolika.
    Jeżeli będzie to dla Ciebie choćby małą satysfakcją, to dla jasności dodam, że Twój wojujący i ortodoksyjny ateizm, według mnie, wcale nie jest gorszy od tępoty niejednej parafialnej dewoty.

    PS mturdus dzięki za ciepłe słowo, chociaż tłumaczenie w tym akurat przypadku na nic się zda.
    Przywykłem do takich sytuacji i zaczynam się zastanawiać czy perm z tą masturbacją czasem nie ma racji?

  4. #4

    Domyślnie

    Znam wielu ateistów i nie spotkałam dotąd nikogo takiego jak Pepeg. Są niewierzący ale nie obrażają katolików. Nie zieją nienawiścią do Kościoła. Co się "Tobie porobiło"?
    Czy to możliwe żywić takie uczucia do ludzi ?

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benta Zobacz post
    Znam wielu ateistów i nie spotkałam dotąd nikogo takiego jak Pepeg. Są niewierzący ale nie obrażają katolików. Nie zieją nienawiścią do Kościoła. Co się "Tobie porobiło"?
    Czy to możliwe żywić takie uczucia do ludzi ?
    To dlatego, że był w dzieciństwie bity przez ksiedza i molestowany przez siostrę zakonną czy też może odwrotnie. Kościelny kazał mu włazic na drabinę w krótkich spodenkach a rada parafialna posyłała go po jabole do sąsiada. Jak dodasz do tego fakt, że na lekcjach religii był oskarżany o masturbację koleżanki nogą to bedziesz wiedziała czemu jest taki a nie inny. I tak dobrze, że nie szczeka. (to wszystko oczywiście moje domniemania ale ja sie znam na kościole).
    Ostatnio edytowane przez perm ; 20-05-2015 o 17:35
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  6. #6
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    To dlatego, że był w dzieciństwie bity przez ksiedza i molestowany przez siostrę zakonną czy też może odwrotnie. Kościelny kazał mu włazic na drabinę w krótkich spodenkach a rada parafialna posyłała go po jabole do sąsiada. Jak dodasz do tego fakt, że na lekcjach religii był oskarżany o masturbację koleżanki nogą to bedziesz wiedziała czemu jest taki a nie inny. I tak dobrze, że nie szczeka. (to wszystko oczywiście moje domniemania ale ja sie znam na kościole).
    Eeeee... perm piszesz o an-budzie czy mój życiorys przytoczyłeś ?

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Eeeee... perm piszesz o an-budzie czy mój życiorys przytoczyłeś ?
    Próbuję wyjaśnić Benta czemu jesteś taki okropny, jadowity, złośliwy i czemu tak nie lubisz kościoła czego Benta nijak pojąć nie może. Nie wiedziałem co innego napisać by do niej dotarło i by nie musiała już więcej pytać... I pisać.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    Tylko katole mają na to monopol i przyzwolenie?


    Chrześcijanie mi nie przeszkadzają.
    Katolicy, jak się zajmują wiarą w swoim gronie - też.
    Katole-oszołomy - BARDZO!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  9. #9

    Domyślnie

    Benta.
    Nawiązujesz do pepegowego komentarza z postu #1439
    An-bud
    Twoja ateistyczna misja jest godna ciężkiej pracy Cyryla i Metodego.
    Ja Ci powiem : chuja to da, bo katolika a zwłaszcza katola , mało śmiesznym obrazkiem czy jadowitym memem od kościółka nie odwrócisz... ale jak Ci to daje satysfakcję i dodatkowo frajdę z politycznej agitacji... to wklejaj.
    czy do całości? Bo ja akurat w tym poście nie widzę żadnego ataku, powiedziałbym nawet że wyraża on przekonanie, że wiadra rysunkowych pomyj, które są tu wklejane przez An-buda, (między którymi czasami trafi się i coś wartościowego, jeno rzadko i przez przypadek), nie mają wpływu na wiarę zarówno katolików, jak i katoli, cokolwiek ten drugi termin by znaczył. Natomiast forma stylistyczna wypowiedzi jest niekonsekwentna, albo dajemy ambitny styl, ostry kontrast, misja ateistyczna kontra Cyryl i Metody, albo mówimy na poziomie wulgaryzmów. Łączenie tego w sposób tak umiejętny, jak robi to Pepeg jest sztuką. Ja bym powiedział coś o szczekających psach i idącej karawanie, by wyrazić tą samą myśl, tylko mi się już nie chce rozmawiać z An-budem.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał mturdus Zobacz post
    Benta.
    Nawiązujesz do pepegowego komentarza z postu #1439

    czy do całości? Bo ja akurat w tym poście nie widzę żadnego ataku, powiedziałbym nawet że wyraża on przekonanie, że wiadra rysunkowych pomyj, które są tu wklejane przez An-buda, (między którymi czasami trafi się i coś wartościowego, jeno rzadko i przez przypadek), nie mają wpływu na wiarę zarówno katolików, jak i katoli, cokolwiek ten drugi termin by znaczył. Natomiast forma stylistyczna wypowiedzi jest niekonsekwentna, albo dajemy ambitny styl, ostry kontrast, misja ateistyczna kontra Cyryl i Metody, albo mówimy na poziomie wulgaryzmów. Łączenie tego w sposób tak umiejętny, jak robi to Pepeg jest sztuką. Ja bym powiedział coś o szczekających psach i idącej karawanie, by wyrazić tą samą myśl, tylko mi się już nie chce rozmawiać z An-budem.
    Osoby, które odebrały "wychowanie z domu", nie powinny się szwendać po Hyde Parku, bo mogą czasem czegoś nie skumać i do końca życia się z tego nie podnieść....

    Polecam wątki o gotowaniu, o układaniu włosów... w ostateczności o robieniu beretów na drutach...

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Osoby, które odebrały "wychowanie z domu", nie powinny się szwendać po Hyde Parku, bo mogą czasem czegoś nie skumać i do końca życia się z tego nie podnieść....

    Polecam wątki o gotowaniu, o układaniu włosów... w ostateczności o robieniu beretów na drutach...
    Mają być z moheru czy dowolne?
    navigare necesse est, vivere non est necesse

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    ...
    Polecam wątki o gotowaniu...
    No nie wiem. Tam to dopiero jatka odchodzi.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Pepegu - w zasadzie nic ważnego nie mam do powiedzenia poza tym, że pozdrawiam Cię serdecznie


  14. #14
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Vice versa anSi Miło Cię znowu widzieć.

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.624

    Domyślnie

    Chrystus podniesiony z ziemi przez prezydenta... Symbol zmartwychwstawania Polski? Znaków jest znacznie więcej.

    Całość tutaj http://wpolityce.pl/polityka/255284-...e-wiecej-wideo

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    nie rozumiem jak ktoś kto chełpi się ogromną liczbą przeczytanych publikacji nie posiadł podstaw kultury. widać tego nie da się wyedukować.

  17. #17
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    nie rozumiem jak ktoś kto chełpi się ogromną liczbą przeczytanych publikacji nie posiadł podstaw kultury. widać tego nie da się wyedukować.
    Tak się cieszę, że sobie wreszcie ulżyłeś.
    Niestety zmartwię cię - nie tylko kultury "nie da się wyedukować".
    No cóż! Istnieje też jeszcze możliwość określonego i świadomego wyboru.
    Ponieważ w życiu nie można mieć wszystkiego, dlatego ja zawsze bardziej wolałem zostać inteligentnym i oczytanym chamem niż tylko kulturalnym tępakiem.
    Mam nadzieję, że tą odpowiedzią cię nie zawiodłem.

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    nie rozumiem jak ktoś kto chełpi się ogromną liczbą przeczytanych publikacji nie posiadł podstaw kultury. widać tego nie da się wyedukować.
    Ja tam wolę słuchać człowieka który głośno przeklina, niż małego skurwysyna, który cichutko modli się o śmierć bliźniego.
    navigare necesse est, vivere non est necesse

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    Cytat Napisał wykrot Zobacz post
    Ja tam wolę słuchać człowieka który głośno przeklina, niż małego skurwysyna, który cichutko modli się o śmierć bliźniego.
    wiesz... w sumie to ja też. tylko proszę nie myl człowieka przeklinającego z człowiekiem ubliżającym.

  20. #20
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    tylko proszę nie myl człowieka przeklinającego z człowiekiem ubliżającym.
    Tylko w języku polskim nie ma słowa na tyle adekwatnego,żeby ubliżyć człowiekowi mądrzejszemu od Kopernika.

Strona 52 z 60

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony