dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 412 z 915
Pokaż wyniki od 8.221 do 8.240 z 18293
  1. #8221
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    żenujące

  2. #8222
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławek... Zobacz post
    nie wiem czy wiesz co oznacza słowo frustracja (jeżeli nie to doczytaj) i gwarantuję Ci, że o czym jak o czym ale o frustracji w moim przypadku mówić nie można
    wikip - Frustracja (łac. frustratio - zawód, udaremnienie) – zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu

    Cel --Dokuczyć mikiemu
    Tu była reklama....

  3. #8223
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar malux20
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kujawy
    Posty
    6.059

    Domyślnie

    jeszcze z 2-3 miesiące sprzedawcy wyśmiewali mnie gdy mówiłem że koszt pompy w kraju są nierealne przesadzone nieadekwatne do stopnia ryzyka w działaniu , serwisowaniu
    a tu proszę 6 tyś netto tylko wtedy ile za montaż brać?

    a nie są to pompy do samej wody?

    widze że ciągnie wilka do lasu
    Ostatnio edytowane przez malux20 ; 07-02-2013 o 15:43
    sezon grzewczy 2014/2015
    648 kwh POMPA CIEPŁA
    25 KWH GRZAŁKA w łazience
    0,5 m3 drewna

    dom123m2 x 29,6 kwh sezon grzewczy [według ozc]
    pompa pow-woda atlantics10

  4. #8224
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał malux20 Zobacz post
    jeszcze z 2-3 miesiące sprzedawcy wyśmiewali mnie gdy mówiłem że koszt pompy w kraju są nierealne przesadzone nieadekwatne do stopnia ryzyka w działaniu , serwisowaniu
    a tu proszę 6 tyś netto tylko wtedy ile za montaż brać?

    a nie są to pompy do samej wody?

    widze że ciągnie wilka do lasu
    Bo to nie jest cena tylko okazja cenowa

    Ja na sprzedaży będę też chciał zarobić .
    Przy takiej cenie rynkowej ja bym kupował po 3000 zł.

    To pompki które fajnie zdają egzamin jako wspomaganie olejaków i węglówek .

    Te same pompki na jesieni sprzedam po 10000 zł+ montaż
    Tu była reklama....

  5. #8225
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał hydraulik_ Zobacz post
    Bo to nie jest cena tylko okazja cenowa

    Ja na sprzedaży będę też chciał zarobić .
    Przy takiej cenie rynkowej ja bym kupował po 3000 zł.

    To pompki które fajnie zdają egzamin jako wspomaganie olejaków i węglówek .

    Te same pompki na jesieni sprzedam po 10000 zł+ montaż
    masz wszelkie prawo zarabiać.
    czyli liczysz marzę na poziomie 100% na sprzedazy urządzenia ?
    Ty chciałbys kupować po 3000 promocja jest po 6000 na jesieni 10 000
    dobrze rozumiem ?
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

  6. #8226
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Źle rozumiesz
    Tu była reklama....

  7. #8227
    ELITA FORUM (min. 1000)
    andriuss

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-777
    Posty
    1.437

    Domyślnie

    Nauczcie się wreszcie - marża to udział zysku w cenie. Sto procent marży = zakup za zero. Przepraszam za off-top.

  8. #8228

    Domyślnie

    Cytat Napisał hydraulik_ Zobacz post
    Cel --Dokuczyć mikiemu
    Posłuchaj hydraulik... może Twoim celem jest bronić swojego ziomka Gołucha do ostatniej kropli krwi... ja tam tego nie wiem, ale wiem że moim celem na pewno nie jest dokuczanie temu Panu...
    ja tylko rozmawiam z innymi forumowiczami o jego dokonaniach a to nie jest dokuczanie - gdybyśmy poszli tym tropem to Pan Gołuch-Piękny dokuczył sobie sam, bo ani ja ani nikt inny nie sterował jego poczynaniami więc kuku zrobił sobie sam na własne życzenie...
    a jak Tobie jest tak bardzo przykro z tego powodu, że cały misterny plan w p..du (cytując klasyka) to podjedź do niego (nie raz zapraszał) i połącz się z nim w bólu, na pewno doceni ten miły gest z Twojej strony i może nawet zaproponuje Ci jakąś spółkę...kupicie parę daikinów po 3 tysie i ożenicie jesienią po 10 - czysty zysk...
    ...

  9. #8229

    Domyślnie

    Cytat Napisał chcialbympompe Zobacz post
    Wg moich obserwacji przy niskich temperaturach pompa odszrania się zbyt często (co około 35-40 minut). W oryginalnej dokumentacji Siemensa jest opis linii, w których można to zmienić. Nie mam jednak do nich dostępu w sterowniku Atlantic'a (pewnie jest z "poziomu programisty" jak go nazwałeś). Za to jest parametr, o który spytałem ale nie wiem jaki ma wpływ na pracę pompy.
    a przed zakupem nikt Wam nie powiedział że ten TYP tak ma? Te urządzenia tak pracują i nikt nie zmieni na dłuższe odstępy w defrostach bo by siadły....

  10. #8230

    Domyślnie

    Sławek daj, że spokój. Po co tyle tego jadu wylewasz, jeszcze na innych.

  11. #8231

    Domyślnie

    a nie zauważyłeś / łaś że po raz kolejny nie ja zaczynam te wywody?
    jeżeli ktokolwiek będzie mi wmawiał jakieś herezje to niestety, ale będę reagował...
    ...

  12. #8232

    Domyślnie

    Cytat Napisał hydraulik_ Zobacz post
    Dostałem info od Puchatka ,że daikin zrobił wyprzedaż pompek typ 6 i 7
    ceny od 6000 +Vat
    mimo całego szacunku, w jakim celu ta informacja? i czy to TY chcesz kupić , czy sprzedać, a może miki chce sprzedac Tobie w takiej 'promocyjnej' cenie... naprawdę nie rozumiem.

  13. #8233
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławek... Zobacz post
    Posłuchaj hydraulik... może Twoim celem jest bronić swojego ziomka Gołucha do ostatniej kropli krwi... ja tam tego nie wiem, ale wiem że moim celem na pewno nie jest dokuczanie temu Panu...
    ja tylko rozmawiam z innymi forumowiczami o jego dokonaniach a to nie jest dokuczanie - gdybyśmy poszli tym tropem to Pan Gołuch-Piękny dokuczył sobie sam, bo ani ja ani nikt inny nie sterował jego poczynaniami więc kuku zrobił sobie sam na własne życzenie...
    a jak Tobie jest tak bardzo przykro z tego powodu, że cały misterny plan w p..du (cytując klasyka) to podjedź do niego (nie raz zapraszał) i połącz się z nim w bólu, na pewno doceni ten miły gest z Twojej strony i może nawet zaproponuje Ci jakąś spółkę...kupicie parę daikinów po 3 tysie i ożenicie jesienią po 10 - czysty zysk...
    Aleś ty głupi .Ja mikiego znam z forum w tym sensie ziomek . Znowu spisek grupy przestępczej
    Właściwie skoro jakiś Gołuch powiazany z mikim jest zły to z tego wynika ,ze ja też może zmieniłem nazwisko i miejsce urodzenia.
    Tyś chyba och...jał

    Podajesz jakieś niczym nie poparte wyroki .
    Znasz umowy ?Fakty? czy relację innego takiego jak ty.?

    Wszystko przekręcasz -Daikiniy są po 6000 w górę i na jesieni można je będzie sprzedać po 10000 zL

    a teraz taniej
    Rozmawiamy tu o pompach może ktoś jest zainteresowany .Ja mogę sprzedać na Mazowszu i to mnie interesuje .
    Tu była reklama....

  14. #8234
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał hydraulik_ Zobacz post
    Źle rozumiesz
    Miałem własnie taką nadzieję ze się mylę.

    Cytat Napisał andriuss Zobacz post
    Nauczcie się wreszcie - marża to udział zysku w cenie. Sto procent marży = zakup za zero. Przepraszam za off-top.
    Marza to udział zysku w cenie i z tym się zgadzam
    100% marzy to : cena x + 100% zakupu x. tak ja to widzę - bynajmniej nie jest to zakup zero.
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

  15. #8235
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławek... Zobacz post
    ...Gołuch zarobiony jest... w końcu solidny wykonawca z niego
    Sławku wybacz - już napisałem wcześniej - było już cicho i spokojnie nagle wyskoczyłeś z tym postem i się zaczęło.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  16. #8236
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana-76 Zobacz post
    a przed zakupem nikt Wam nie powiedział że ten TYP tak ma? Te urządzenia tak pracują i nikt nie zmieni na dłuższe odstępy w defrostach bo by siadły....
    Tu nie decyduje czas tylko czujnik temperatury parownika.A ta temperatura zależy od zaszronienia.
    Niech ktoś opisze jak przebiega ten proces .Bo ja jestem stronniczy.
    Odszranianie nie może być zbyt częste (o dziwo).
    Musi być tyle lodu ,żeby spływająca woda oczyściła skutki poprzedniego defrostu.Trudne
    Tu była reklama....

  17. #8237
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    podałem prostą informację Daikin sprzedaje po 6000 zł

    I tyle nieporozumień, oskarżeń i podejrzeń

    Czy uważacie to za normalne
    Tu była reklama....

  18. #8238

    Domyślnie

    posłuchaj hydraulik, zaczynasz wkładać w moje usta słowa, których nigdy nie wypowiedziałem...
    g...no mnie obchodzi czy Ty zmieniałeś nazwisko, tego nie wiem i nigdy nie mówiłem...
    co to znaczy że podaję jakieś wyroki? (pomijając fakt, że ciężko zrozumieć co autor miał na myśli) od wydawania wyroków jest SĄD a nie ja i w kompetencje sądu wchodzić nie zamierzam...
    co do umów to ich nie czytałem, co do faktów to jest ich sporo i wystarczy je przeczytać żeby wyrobić sobie własne zdanie...

    proponuję żebyś rzeczywiście zajął się swoją działką czyli sprzedawał pompy a nie prowokował debaty o Gołuchu bo szczerze mówiąc mi też znudziła się już jego barwna postać co nie znaczy że nie będę reagował na zaczepki
    ...

  19. #8239

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Sławku wybacz - już napisałem wcześniej - było już cicho i spokojnie nagle wyskoczyłeś z tym postem i się zaczęło.
    masz rację, wyskoczyłem i palnąłem co mi ślina na język przyniosła, ale moim celem nie było wałkowanie na nowo tego tematu, niestety w niektórych odezwała się jakaś dziwna solidarność z uciśnionym nie wiadomo po co skoro jak sami twierdzą nie mają z nim nic wspólnego...

    a poza tym co takiego złego było w mojej wypowiedzi? przecież sam niedawno wszem i wobec oznajmił, że ma zapełniony już cały 2013 rok, no może jeszcze ze 2-3 terminy wolne znajdzie...
    Ostatnio edytowane przez Sławek... ; 07-02-2013 o 17:02
    ...

  20. #8240
    ELITA FORUM (min. 1000)
    andriuss

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-777
    Posty
    1.437

    Domyślnie

    Cytat Napisał f.5 Zobacz post
    Marza to udział zysku w cenie i z tym się zgadzam
    100% marzy to : cena x + 100% zakupu x. tak ja to widzę - bynajmniej nie jest to zakup zero.
    To o czym piszesz to narzut. Jeśli kupujesz za 10, a sprzedajesz za 15, masz 50% narzutu. W cenie sprzedaży jest 33% marży. 100% marży oznacza że 100% w cenie sprzedaży jest zyskiem. Przepraszam, że zwracam uwagę, ale gwoli ścisłości.

Strona 412 z 915

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony