dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie projekt RUMCAJS pracownia ARCHECO DOM DLA CIEBIE

    Ostatnio przeglądając strony z projektami, wpadł mi w oko projekt o nazwie Rumcajs z garażem. Jestem ciekawa co o nim myślicie? Może znajdzie się również ktoś kto już wybudował ten dom i chciał by się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Chętnie bym się dowiedziala czegoś więcej o tym projekcie.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Jeżeli nikogo jeszcze nie ma kto wybudował ten domek, to może jest ktoś kto chce go postawić ?

    Chętnie również wysłucham wszystkich opinii i spostrzeżeń na temat tego projektu.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomono

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    5

    Domyślnie

    http://grupamulti.pl/realizacje_budowy-w-realizacji
    na tej stronie znalazłem realizację, może tam coś ci podpowiedzą

  5. #5

    Domyślnie

    Ze strony pracowni: „KOSZTORYS NINIEJSZY JEST WYCENĘ SPORZĄDZONĄ DLA OKREŚLENIA SZACUNKOWEJ WARTOŚCI ROBÓT BUDOWLANYCH ….. ILOŚCI OBMIAROWE JAK RÓWNIEŻ ZESTAWIENIA MATERIAŁÓW SĄ ILOŚCIAMI PRZYBLIŻONYMI I UŚREDNIONYMI I MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ OD ILOŚCI RZECZYWISTYCH” a więc uważaj

    1.miejsce na szafę w wiatrołapie pod schodami jest umowne (skosy)
    2.drzwi wejściowe, drzwi do garażu niestandardowe (droższe) – wysokość 220cm
    3.stolarka wysokości 2,70cm też nie jest standardową wysokością → cena
    4.ze względu na niską ściankę kolankową potrzebna jest przedścianka. Należy zwrócić uwagę czy nie będziemy musieli siedzieć w wannie czy kłaść się do łóżka w kasku

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ellcia

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    1

    Domyślnie zapytanie

    Cytat Napisał ciekawski83 Zobacz post
    Ze strony pracowni: „KOSZTORYS NINIEJSZY JEST WYCENĘ SPORZĄDZONĄ DLA OKREŚLENIA SZACUNKOWEJ WARTOŚCI ROBÓT BUDOWLANYCH ….. ILOŚCI OBMIAROWE JAK RÓWNIEŻ ZESTAWIENIA MATERIAŁÓW SĄ ILOŚCIAMI PRZYBLIŻONYMI I UŚREDNIONYMI I MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ OD ILOŚCI RZECZYWISTYCH” a więc uważaj

    1.miejsce na szafę w wiatrołapie pod schodami jest umowne (skosy)
    2.drzwi wejściowe, drzwi do garażu niestandardowe (droższe) – wysokość 220cm
    3.stolarka wysokości 2,70cm też nie jest standardową wysokością → cena
    4.ze względu na niską ściankę kolankową potrzebna jest przedścianka. Należy zwrócić uwagę czy nie będziemy musieli siedzieć w wannie czy kłaść się do łóżka w kasku


    Witam

    Jakis czas temu zakupilismy z mezem ten projekt. Mam pytanie... Czy ktos rozpoczal juz budowe tego domku?? Moze jakies zdjecia z jego realizacji...??? Bardzo chetnie ogladne i wymienie sie opinia...

  7. #7

    Domyślnie

    Właśnie kupiłam ten projekt. Trochę czasu minęło od ostatniej rozmowy na forum, może ktoś zbudował ten dom?
    Pozdrawiam
    Magda
    https://www.domdlaciebie.com.pl/proj...razem,373.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony