dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie zakładanie nowych tematów przez jednopostowców

    taki pomysł nam sie zrodził. http://forum.muratordom.pl/showthrea...-quot-z-Bochni

    Moze to by troche powstrzymało plagę jednopostowców zachwyconych lub nie jakąś tam firmą. Co Redakcyja na to? Można to uzależnic od liczby postów lub czasu. Lub tego i tego. np minimum 20 postów i 3 miesiące.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    No właśnie, jakoś ostatnio strasznie się tego namnożyło, a przemycane treści czasem aż kłują w oczy

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar plamiak
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Jędrzejów (prawie)
    Posty
    1.237

    Domyślnie

    Moderatorzy...... może ..... by mogli ???
    Daikin Altherma III 8 kW
    Dom: 130 m2 ogrzewanych podłogówka.
    FV 5,3 kWp E-W
    bogusław:
    Podłogówkę można spokojnie włączyć do czynników usposabiających do wystąpienia a już z całą pewnością do spotęgowania choroby nadciśnieniowej.https://forum.muratordom.pl/showthread.php?75728-ogrzewanie-podłogowe-w-całym-domu&p=1541280&viewfull=1#post1541280
    Nawet najlepiej zrobiona podłogówka może w wielu przypadkach już istniejacych schorzeń układu krążenia bardzo zaszkodzić.
    post #79

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    zglosiłem juz parę postów do moderacji... leżę chory (tak jeszcze ze dwa dni) więc stałem się okresowo-społecznym-moderatorem.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jestem za - ale to do technicznych pytanie, jak to zrobić

    Jestem w stanie kontrolować pojawianie się nowych użytkowników na forach, gdzie "stacjonuję". Znam nicki ludzi i widzę od razu, gdzie jest ktoś nowy i w jakim celu ... Wycinam też reklamy debiutantów.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Jestem za - ale to do technicznych pytanie, jak to zrobić

    Jestem w stanie kontrolować pojawianie się nowych użytkowników na forach, gdzie "stacjonuję". Znam nicki ludzi i widzę od razu, gdzie jest ktoś nowy i w jakim celu ... Wycinam też reklamy debiutantów.
    No właśnie o to chodzi
    Czasem nowy pyta, bo nie wie, ale czasem pyta, bo chce coś przekazać, chce, żeby się wszyscy dowiedzieli o danym produkcie

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cieszę się coulignon, że pociągnąłeś ten temat. Wiele osób tu się zjawia na 2-3 posty tylko, żeby coś zareklamować lub "pomocy" bo mnie oszukali. Wcześniej gdy wszystko szło ok. to udzielanie się mieli gdzieś. Jak zostali oszukani to wszyscy pomóżcie Odzyskać pieniądze a potem.......pocałujcie mnie w dupę. Oni nic więcej już nie piszą

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ja bym najchetniej zabronił jednopostowcą pisania wogóle. ale wtedy zawsze byliby jednopostowcami. Więc dostrzegam pewne wady tego rozwiązania - he, he!
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar plamiak
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Jędrzejów (prawie)
    Posty
    1.237

    Domyślnie

    Wiesz, wielu naganiaczy "trochę się kryje", piszą nic nie wnoszące posty na zasadzie "kopiuj-wklej" i nabijają ich trochę zanim zaczną spamować. Takich automat nie wykryje, potrzebni są moderatorzy. Ja zgłosiłem się do Grupy Świętokrzyskiej - ruch tam mały, ja mam bardzo dużo czasu po zakończeniu budowy - pracuję na dyżurach...
    Daikin Altherma III 8 kW
    Dom: 130 m2 ogrzewanych podłogówka.
    FV 5,3 kWp E-W
    bogusław:
    Podłogówkę można spokojnie włączyć do czynników usposabiających do wystąpienia a już z całą pewnością do spotęgowania choroby nadciśnieniowej.https://forum.muratordom.pl/showthread.php?75728-ogrzewanie-podłogowe-w-całym-domu&p=1541280&viewfull=1#post1541280
    Nawet najlepiej zrobiona podłogówka może w wielu przypadkach już istniejacych schorzeń układu krążenia bardzo zaszkodzić.
    post #79

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    taki pomysł nam sie zrodził. ...

    Moze to by troche powstrzymało plagę jednopostowców zachwyconych lub nie jakąś tam firmą. ....
    Ja już jakiś czas temu o tym wspominałem ale ... pozostało bez echa:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...c%C3%B3w-quot-.

    Na pewno coś z tym trzeba zrobić.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Więc moża szanowana Redakcyja pofatygowała się i coś odpowiedziała??? I tak macie u mnie minus za popsucie forum. Chcecie mieć drugi??!!
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Więc moża szanowana Redakcyja pofatygowała się i coś odpowiedziała??? I tak macie u mnie minus za popsucie forum. Chcecie mieć drugi??!!
    Chyba chcą

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    yo!
    Też mnie to zasrawanie w nowych tematach wkurza czasem.........
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  14. #14
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dostrzegam ten problem. Nie wiemy nigdy czy chodzi o posty skierowane przeciwko konkurencji czy próbę znalezienia rozwiązania poblemu, szukanie informacji, szukanie ludzi również poszkodowanych... powodów umieszczania takich postów może być wiele. Pytanie jak odsiać te ze szczerą intencją i te inne? Może to jeszcze jeden powód by moderatorów na naszym forum było więcej?
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar plamiak
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Jędrzejów (prawie)
    Posty
    1.237

    Domyślnie

    Wyłapanie troli nie jest trudne, kiedy jestem w pracy mam mnóstwo czasu - otwieram kilka subforów na nowych kartach i widzę w jaki sposob ktoś chce zaistnieć na forum. Moderatorów brak - np. na "Ogrzewaniu" co jakiś czas pojawia się pytanie o dobór kotła - ludzie rzadko szukają istniejących tematów, najczęściej zakladają nowy. Nikt tego nie kontroluje i w ten sposób aby komuś odpowiedzieć trzeba albo napisać po raz setny to samo, albo linkować kilkanaście istniejących wątków.
    Daikin Altherma III 8 kW
    Dom: 130 m2 ogrzewanych podłogówka.
    FV 5,3 kWp E-W
    bogusław:
    Podłogówkę można spokojnie włączyć do czynników usposabiających do wystąpienia a już z całą pewnością do spotęgowania choroby nadciśnieniowej.https://forum.muratordom.pl/showthread.php?75728-ogrzewanie-podłogowe-w-całym-domu&p=1541280&viewfull=1#post1541280
    Nawet najlepiej zrobiona podłogówka może w wielu przypadkach już istniejacych schorzeń układu krążenia bardzo zaszkodzić.
    post #79

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony