dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 114
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 2270
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah Zobacz post
    regał na CD mnie ROZWALIŁ. od dziś marzę o takim, choć ja 3000 cd nie uzbierałam. ale dążę do tego
    a co na tych cds macie??? jeśli wolno zapytać...
    Monah, na płytach jest sporo gatunków. Oboje z lubym jesteśmy audiofilami (ja tym lepiej słyszącym, ale mniej dogmatycznym) i oboje kochamy muzykę, choć większość płyt należy do małża. Razem słuchamy jazzu, bluesa i muzyki dawnej (od średniowiecza do baroku). Małżonek skręca potem w kierunku muzyki współczesnej (Lutosławski, Penderecki...), a ja w rejony rocka i country. Jakoś się dogadujemy, choć Pendera może słuchać tylko, jak nie ma mnie w domu.

  2. #42

    Domyślnie

    o ja cię nie mogę, ale zabudowa na płyty!!!!! Magiczna, bo ogromna, i biała

    No i w końcu wiemy (prawie) jak wyglądasz, ludzie, oto mityczna DARCY - na jednym zdjęciu zarys postaci - oceniam, żeś szczupła i wyjątkowo zgrabna dziewczyna!!!

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Witaj Darcy - dziś wątek założony- dziś znaleziony! Kolejny PIĘKNY domek się tworzy - bardzo klimatyczny, elegancki a zarazem taki przytulny...
    No i jesteśmy krajankami (chyba) bo my co prawda budowaliśmy w Wawie, a Ty pod, ale przecież to rzut beretem. A w której okolicy budujecie, jeżeli można spytać?

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    No i jesteśmy krajankami (chyba) bo my co prawda budowaliśmy w Wawie, a Ty pod, ale przecież to rzut beretem. A w której okolicy budujecie, jeżeli można spytać?
    Okolice Nadarzyna. Katowicką na południe, czyli od Józefowa spory kawałek.

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Taka biblioteka to moje marzenie.. ale nie mamy na nią miejsca

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy Zobacz post
    Okolice Nadarzyna. Katowicką na południe, czyli od Józefowa spory kawałek.
    E... to całkiem niedaleko... Ale okolice tyż pikne

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarioAS Zobacz post
    Taka biblioteka to moje marzenie.. ale nie mamy na nią miejsca
    U mnie też nie było. Kazałam przesunąć w projekcie całą ścianę działową z wejściem do dwóch pokoi i łazienki. W ten sposób poszerzyłam korytarz i zmieściła się zabudowa. Mój dom to parterówka, czyli ciągów komunikacyjnych sporo, ale za to skosów brak. Aż żal nie wykorzystać tych hektarów ścian!

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    No własnie, mnie gubią te skosy .
    Tu skosy, tam okna, tam drzwi i wolnych ścian prawie wcale.
    Owszem, zrobiłam sobie mini biblioteczkę na ścianie między kuchnią a salonem, ale to był zły pomysł.
    Ostatnio edytowane przez DarioAS ; 20-01-2011 o 16:17

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Darcy,

    bardzo się cieszę, że załozyłaś dziennik I to chyba najszybciej rozwijający się z dzienników tutejszych...

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Darcy nareszcie jest Twoja galeria, melduje ze Masz stalego podgladacza - bloga odwiedzalam ale nie regularnie ale teraz to sie mnie nie pozbedziesz.
    Dom piekny -super komponuje sie z otoczeniem, wnetrza tez cudne, super jest ta sciana na cd, moj maz tez ma sporo wiec musze koniecznie pokazac mu Wasze rozwiazanie, my ciagle myslimy gdzie te plyty umiescimy i chyba dzisiaj wlasnie u Ciebie znalazlam rozwiazanie. Z prysznica bez brodzika Bedziesz zadowolona - zobaczysz, ja mam takie rozwiazanie w nowym domu i w obecnym mieszkaniu, jak dla mnie bomba
    no to czekamy na kolejne zdjecia

  11. #51

    Domyślnie

    Darcy pieknie!!! podczytuje twoj blog i ciesze sie na ta galerię tutaj bo mozna lepeiej pogadac i podpytac
    Dziekuje w imieniu wszystkich za Twoje spostrzezenia na + i na -, warto skorzystac z doswiadczenia innych!

    A ja mam pytanko w takim razie jakiej firmy masz bruk (bo pisałas ze jestes zadowolona) i z jakiej taras? nie pokazywałas go chyba?

    A tak wogole biblioteka (ta w holu) piekna!!!! i drzwi i kuchnia i wogole wszystko!)) nie moge tylko dojrzec tych listw przysufitowych? jakos mi umknęły. A przypodłogowe grewniane? czy jakie?
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  12. #52
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ragazza
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    839

    Domyślnie

    Darcy, PRZEPIĘKNIE!!! Niewątpliwie będę regularną podglądaczką, chociaż do bloga też zaglądałam

    Biblioteka, moje marzenie - świetna, a i pomysł z regałem na CD super, tylko jeszcze mi trochę brakuje do 3000

    Pozdrawiam gorąco!

  13. #53

    Domyślnie

    Darcy prosze pokaz hol. Po pierwsze bo drzwi sa obledne po drugie bo jestem bardzo ciekawa Twojej zabudowy we wiatrołapie (jesli takowa oczywiscie istnieje)

  14. #54

    Domyślnie

    Tu ja , syberia , pozdrawiam . Możesz na mnie liczyć

  15. #55

    Domyślnie

    Cześć Syberia
    Znam Cię z bloga Darcy
    Witamy w szerszym gronie dekoratorskich wariatów

  16. #56

    Domyślnie

    Joliska, witam u mnie i dziękuję!

    Anetko, Twoją galerię podglądam od dawna, dlatego bardzo mi miło, że wpadłaś do mnie. Mam nadzieję, że polubię ten swój prysznic, a moje opory wynikają jedynie z nieznajomości rzeczy.

    ragazza, dziękuję i witam u mnie. U Ciebie to ja jestem stałą podglądaczką. Biblioteka była także moim marzeniem i jestem wniebowzięta, że nareszcie udało mi się je spełnić! Marzyłam też o wyekspediowaniu płyt z salonu. Teraz znajdą miejsce w gabinecie małża.

    kacha.crac, mam bardzo fajną zabudowę wiatrołapu. Postaram się znaleźć jakieś zdjęcia, a jeśli mi się nie uda, to dodam next week - po sprzątaniu.

    Syberia, serdecznie witam! I niecierpliwie czekam na zawsze celne komentarze!

    psosin, bruk to kostka granitowa, ale nie wiem, skąd ją bierze firma, która robiła mi podjazd. Taras wykonała ta sama ekipa, tylko że na piaskowcu chłopaki nie znają się zupełnie, dlatego nie chcę podawać nazwy firmy. Zdjęcie wrzuciłam w skróconej kronice budowy na początku tematu, ale z bliższej perspektywy wygląda jak poniżej. Taras jest piękny, ale utrzymanie tego piaskowca w przyzwoitym stanie to jakiś dramat. Może piaskowanie i ponowna impregnacja pomogą.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2010.09.04..jpg
Wyświetleń:	1028
Rozmiar:	35,3 KB
ID:	39139

  17. #57

    Domyślnie

    Cześć , anja, może i jestem dekoratorskim świrem ... mam dużo zamysłów ale gorzej z realizacją ...:/ dużo mam prowizorki w moim mieszkaniu. Nie chce mi się kończyć bo mam zamiar budować. Pytanie do Darcy , piszesz że brama ma 4m , ile jej brakuje żeby była ok? bo ja mam na moim wybranym ( jeszcze nie kupionym) projekcie 4,3 ...wystarczy?

  18. #58

    Domyślnie

    Tak sobie pomyślałam... Gdybym podczas spotkań z ekipą od tarasu albo fachowcem od płytek wtrącała niezobowiązująco, że w wolnym czasie strzelam z kałasza i karabinów snajperskich, to może bardziej przykładaliby się do roboty...


  19. #59

    Domyślnie

    Darcy heheh dobre!!!)) strach sie bac!

    Hmm no własnie zastanawia mni eten piaskowiec, bo chcemy tez jasne płytki tarasowe... no i sie tak teraz zastanawiam...
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  20. #60

    Domyślnie

    Psosin, ja bym piaskowca drugi raz nie wybrała, bo nie chce mi się bawić w pielęgnację, impregnację... Dlatego jeśli się zdecydujesz, to wybierz firmę, która zna się na tym kamieniu. We Włoszech czy Francji co druga willa ma z tego taras, ale u nas
    a) warunki pogodowe gorsze,
    b) specjalistów brak.

Strona 3 z 114

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony