Cytat Napisał Lola 5 Zobacz post
AGata.
wszystko ładnie i fajnie byłoby miec to wszystko w umowie, i jeszcze znaleźć taką ekipę ktora by tego wszystkiego dotrzymała. Pewnie są takie ale są mega drogie.
Ta ekpia z która ja przymierzam sie do budowy to moi dobrzy znajomi z klasy, widziałam ich zakonczone budowy, rozmawiałam z ludzmi ( oczywiscie anonimowo nie przyznając sie ze znam ekipe bududowlana) i stwierdzili ze ta firma ( tj ci moi znajomi) są ok. ze sa zadowoleni. Mam z nimi wchodzic z kontrakt?
Zdaje sobie sprawde z tego, ze moze byc trudno. Co nie zmienia faktu, ze bede probowala znalezc ekipe, ktora spelni jak najwiecej podpunktow z tej listy.
Odwiedzilam strony internetowe niektorych firm budowlanych (polecanych w mojej okolicy) i maja te podpunkty wymienione. Czyli az tak egzotyczne oczekiwania to nie sa. Nauczona doswiadczeniem, wole zaplacic ciut wiecej, a spokojnie spac. Nie bede ciac kosztow i zatrudniac ludzi, ktorzy beda mi dyktowac warunki wspolpracy.
Nie rozumiem tego, jak ktos mi moze powiedziec, ze umowy nie podpisze.
A co do Twoich znajomych:
Skoro to sa ludzie, ktorym ufasz i podejrzewasz, ze jestescie w stanie nawiazac spokojna, uczciwa i owocna wspolprace, to czemu nie?
Ja nie znam takich osob i musze je wyszukac w okolicznych firmach budowlanych.