dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Prosił bym o Pomoc.

    MA na Imię Paweł, Zwracam sie do Panstwa znast, problemem.
    Prosil bym By mi go Państwo Przybliżyli jesli jesteście łaskaw.
    dziękuję za poświęcony czas.

    Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem forum i mam do Państwa parę pytań.
    mój problem tkwi w tym, iz uczę się wieczorowo w szkole bodowlanej kierunek "Technik budownictwa"
    gdzieś doszły mnie słuchy że po szkołach wieczorowych pracodawcy patrzą inaczej niż na dyplom szkoły dziennej, czy są jakieś szanse bym mógł rozwinąć "karierę zawodową" po takiej o to szkole wieczorowej, staraam się przykładac do przedmiotów zawodowych, wiem że rolę odgrywa doświadczenie.
    teraz kwestia co do Finansów, to pytanie może głupio zabrzmieć, ale pieniądz rządzi światem.
    czy jestem w stanie z takim Papierkiem technika budownictwa, o jakiees względne pensje w dobrych firmach....
    ZAŁOŻYŁEM TEN TEMAT, PONIEWAŻ CHCIAŁBYM BYM BY ODP JAKIS TECHNIK BUD, CO DO ZAROBKU, KIEDY ZACZYNAŁ CZY MIAŁ WIEKSZE PENSJE OD ZWYKŁEGO ROBOTNIKA NA BUDOWIE..??
    POPROSTU PROSZĘ O TAKA INF, NIE MAM SIE DO KOGO ZWRÓCIC ITD...
    (chodzi o to czy mogą one być wieksze od ludzi po szkołach zawodowych np murarz malarz tynkarz)
    aktualnie jestem w 2 klasie jeszcze dwa lata nauki przede mną, i myślę później nad geodezją też dwuletnie wieczorowe, czy poradził by mi ktoś czy papier geodety mogł by się przydac?
    jeśli już by mi się powiodło chciałem studiowac w kierunku geodezji.

    i znowu problem dotyczy studii wieczorowych, znowu spotkałem sie z tezą ze studia wieczorowe sa do nieczego bo ciężej znaleźć prace po nich niż po dziennych, i dlatego chciałbym zapytać czy wogole warto studiować wieczorowo, czy po takich o to szkołąch wieczorowych jestem w stanie rozwijać swoją karierę zawodową, chciałbym dostukac do papierka technika studia geodezyjne czy pomogą mi one w rozwoju kariery? chodiz o to ze chciałbym zacząć zarabąc przynajmnie j średnio i zapewnić godziwy byt rodzinie.

    nie mam sie do kogo zwrócić, prosił bym was o szczere słowa
    za wszelkie odp z góry dziękuje i pozdrawiam.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Witaj.
    Jeszcze daleka droga przed tobą , więc życzę wytrwałości i cierpliwości.
    Liczą się umiejętności , wiedza i chęć zdobywania wiedzy.
    Chęci masz, wiedzę nabędziesz a umiejętności przyjdą z praktyką.
    Życzę powodzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    dziękuję za słowa motywacji,

    chciałem się jednak dowiedzieć, jak to jest z tymi zarobkami?
    kiedy wejde na budowę jako świeżo upieczony technik (przeciętniak)
    czy pracodawca może, a nie musi dac mi większą pensję miesięczną niż przeciętnemu murarzowi, brukarzowi itp.
    chciał bym jak najwiecej zarabiać w mojej rodzinie krucho z kasą;/

    jeszcze jak to z tymi studiami, kiedy pojdę na wieczorowe studia po uzyskaniu dyplomu technika
    jakie kierunki w tedy mogę wybierać, chcę sie uczyć, i myślałem jeszcze w moijej szkole jest zaoczny 2 letni technik Geodeta,
    skończyć szkołe geodezyjną i i iśc w tym kierunku na studia.
    Co by mi Państwo radzili?
    prosił bym o jakąkolwiek pomoc kogoś wykwalikofanego poniewąż nie mam sie do kogo z tym zwrócić.
    Prosił bym o jakie kolwiek odp

    za poświęcony czas i wszelkie motywacje z góry dziękuje i pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    jeszcz raz chce podbić, prosił bym o jakiekolwiek rady..

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Małolat Zobacz post
    chciałem się jednak dowiedzieć, jak to jest z tymi zarobkami?
    kiedy wejde na budowę jako świeżo upieczony technik (przeciętniak)
    czy pracodawca może, a nie musi dac mi większą pensję miesięczną niż przeciętnemu murarzowi, brukarzowi itp.
    chciał bym jak najwiecej zarabiać w mojej rodzinie krucho z kasą;/

    jeszcze jak to z tymi studiami, kiedy pojdę na wieczorowe studia po uzyskaniu dyplomu technika
    jakie kierunki w tedy mogę wybierać, chcę sie uczyć, i myślałem jeszcze w moijej szkole jest zaoczny 2 letni technik Geodeta,
    skończyć szkołe geodezyjną i i iśc w tym kierunku na studia.
    Co by mi Państwo radzili?
    Widzę, że masz chęć do nauki i tak trzymaj Z tym technikiem geodetą myślę, że niezły pomysł. Zanim skończysz naukę w technikum, będziesz miał czas na podjęcie decyzji, gdzie i na jakim kierunku kontynuować dalszą naukę. Tutaj musisz sam podjąć decyzję. Ponieważ zamierzasz pójść do pracy do w grę wchodzi tylko szkoła wieczorowa lub zaoczna.
    Życzę Ci zrealizowania twoich marzeń

  6. #6

    Domyślnie

    no tak tylko nie uzyskałem, kokretnej odp.
    czy radzili byście Panstwo po ukonczeniu skzoły technika i ść zaocznie na tą geodezję wieczorową czy bezpośrednio na studia?
    mogę z dyplomem technika bud zrobic Geodetę na studiach
    jest wgl taki kierunek na studiach?.

    pozdrawiam.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Małolat Zobacz post
    no tak tylko nie uzyskałem, kokretnej odp.
    czy radzili byście Panstwo po ukonczeniu skzoły technika i ść zaocznie na tą geodezję wieczorową czy bezpośrednio na studia?
    mogę z dyplomem technika bud zrobic Geodetę na studiach
    jest wgl taki kierunek na studiach?.

    pozdrawiam.
    Jeżeli masz zamiar studiować geodezje to nie ma sensu robić technikom geodezyjnego. nie ma takiej potrzeby.
    Na studiach geodezyjnych jest większość po liceum mat-fiz lub ogólnym.

    Uczelnie sa;
    http://www.uczelnie.pl/nu.asp?p=618,14,26,43,15

  8. #8

    Domyślnie

    chciałem jeszcze zapytac?
    jesli chciałbym iśc bezpośrednio na studia po uzyskaniu dyplomu technika
    zrezygnował bym już z tej geodezji dwu letniej
    jaką naukę mógłbym dalej kontynuowac na studiach mając już dyplom technika
    -inżynier
    -projektant
    dali by mi PAnstwo jakieś opcje, i z czym taka praca sie wiąże ...
    Bardzo Prosze o Pomoc.
    Pozdrawiam.

    Jak Państwo myśłicie czy przydał bym mi sie PApier technika Geodety, do Dyplomu Tech bud?
    myślałem nad zrobieniem tej szkoły geodezyjnej wieczorowej ale to jak by nie było zmarnowane 2 lata, które mógłbym już spędzić na studiach, dokrztałcając sie w kierunku tech bud...
    czy jkakoś takoś nie znam się prosze o Podpoweidź.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Małolat ; 23-01-2011 o 12:14

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Małolacie,
    najlepiej będzie, jeśli z pytaniami udasz się na jakieś forum edukacyjne dla studentów politechnik / uczniów techników / szkół policealnych itp.

    PS. Nabijanie sobie licznika kolejnymi postami jest wbrew regulaminowi

  10. #10

    Domyślnie

    chciałem sie tylko dowiedzieć czy papier tyechnika geodety m,ogłby sie przydac do dyplomu tecxhnika bud.

    ewentyalnie o jakie kursy mogłbym sei ubiegac by mieć podwyższone zxarobiki.

    pozdrawiam,

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Małolat Zobacz post
    ewentyalnie o jakie kursy mogłbym sei ubiegac by mieć podwyższone zxarobiki.,
    chcialbys,zeby Ci dac cos czego nie ma...czyli przepis na zycie....
    sa murarze,ktorzy zarabiaja 10 tys i inzynierowie,ktorzy zarabiajacych tych tysiecy dwa....i odwrotnie....
    teoretycznie kazdy ukonczony kurs zwieksza Twoje szanse na lepsza prace...tyle teorii.....a praktyka z teoria nie musi miec nic wspolnego...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony