dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    fakt pozostaje faktem ze sprawy lambdy zalatwia nam ocieplenie wiec czy to gorna polka czy nizsza zawsze pozostaje ocieplenie, choc ja tez bym jednak sie skusil na lepszy material.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilski Zobacz post
    Nie wiem czy kupić gotową zaprawę ,czy może perlit i jakoś go mieszać z cementem ?Z tym ,że znowu nie znam proporcji jakie dawać i co dodawać do tego perlitu....I czy sie to w ogóle opłaci
    na pewno bym nie zalecal zadnych zapraw cieplochronnych bo to wydatek wiekszy niz klej a wspolczynnik mniej korzystny niz kleju!

  3. #23

    Domyślnie

    przy ociepleniu należy też pamiętać, żeby styropian nie był byle jaki. (chyba, że komuś to wisi). Nawet temat był o złych styropianach.

    A też odnośnie tego perlitu, to pytanie powinno brzmieć "Czy jest sens wydawania dodatkowych pieniędzy na dziwne dodatki do kleju, skoro i tak jest go 2mm?" Doda sie perlitu i nawet sie go nie zauważy. Bo rzecz jasna jak bk, to mówimy o cienkiej spoinie.

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Esiak
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Puszczykowo
    Posty
    5.095
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    rozdwojenie jaźni macie...?
    Lapisowo - dziennik
    Lapisowo - komentarze
    Tapatalk - Forum Muratora na Twoim smartphonie...

    Sprzedam skrzynkę elektryczną budowlaną w pełni wyposażoną...


  5. #25

    Domyślnie

    Jeśli zwykła gotowa zaprawa ma Cie kosztować3000 to kup klej cienkowarstwowy np kerakol. mnie na 200m2 murów wyszło kleju za 800zł.
    pozdrawiam

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krzysztof czajka

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Mława
    Kod pocztowy
    06-500
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kuba Dąb Zobacz post
    Ktoś budował napewno, bo by firmy inaczej nie było. I nie wieszajmy też psów na stronie internetowej, bo serwer zawsze może się sypnąć każdy. Nawet nazwa.pl się sypie co chwile. Co nie zmienia faktu, że gdybym miał wybierać też wybrałbym coś większego, jak np. solbet, o którym mówicie. Bo jakoś tak większe zaufanie mam. Trochę jak kupić buty na targu i buty w adidasie.

    Z tą stroną to zupełnie na marginesie wtrąciłem. Wiem, że strona chociaż wpływająca na wizerunek firmy w jakiśtam sposób, to nijak się ma do jakości ich wyrobów. Więc zapomnijmy o tym wtrąceniu

    A co do budujących z tego materiału to wiem, że ktoś z niego budował, ale bardziej mi chodzi o to, żeby ktoś się wypowiedział rzetelnie wypowiedział na jego temat. Ktoś kto budował i jest na forum...

  7. #27

    Domyślnie

    poza tym jezeli padlo hasło solbet, to kupic ich chemie i po klopocie.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Esiak Zobacz post
    rozdwojenie jaźni macie...?
    kto? ja? czy ja?

  9. #29

    Domyślnie

    niepewnie chodzilo mu o ciebie i ciebie

  10. #30
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jan_z_wolna
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    397
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    W odpowiedzi na pytanie w temacie.
    Klej, klej, klej......

    Ja mam Solbetu i jak musiałem kawałek ścianki rozebrać, to pękały bloczki, a spoiny były całe. Fakt, że wymaga nieco większej staranności przy murarce. Ale tempo pracy czy czystość stanowiska są kapitalne.
    DZIENNIK
    do zakończenia: gładzie, kafle, malowanie, tynk na elewacji i różne pierdoły


  11. #31

    Domyślnie

    jan_z_wolna bo jak cos jest do czegos przeznaczone to po co kombinowac i robic wg innych widzi mi sie. BK + klej, a dokladnosc, jak sie ma narzedzie to nie trzeba byc az tak skrupulatnum, grzebien rozprowadzi tak klej aby bylo dobrze.

    tez uwazam ze jezeli wymyslono (solbet) klej do bloczkow to z niego korzystac, nie krecic betoniarka zeby sie pobawic!

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krzysztof czajka

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Mława
    Kod pocztowy
    06-500
    Posty
    163

    Domyślnie

    no chyba, że ktoś lubi pracę przy betoniarze i traktuje to jako dobrą zabawę;P

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan_z_wolna Zobacz post
    W odpowiedzi na pytanie w temacie.
    Klej, klej, klej......
    krótko i na temat. Zmieniać to, to tak jakby dawać pomarańczy zamiast cytryny do herbaty.

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kuba Dąb Zobacz post
    krótko i na temat. Zmieniać to, to tak jakby dawać pomarańczy zamiast cytryny do herbaty.
    tez mozna tylko ze to nie ten cytrus
    nie ten efekt
    nie ten smak

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony