dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Michał322

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Łódź
    Posty
    2

    Domyślnie

    najlepiej od znajomego znajomego...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał322 Zobacz post
    najlepiej od znajomego znajomego...
    I to jest chyba najrozsądniejsze wyjście. Problem w tym, że nie każdy ma kogoś w rodzinie lub wśród znajomych, którzy korzystali z usług prawnika.
    Internet trochę pomaga, bo przynajmniej wiaodmo do kogo się nie zgłaszać, bo wyludza pieniądze, a sprawy do przodu nie pcha w ogóle.

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Aniela Aniela

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-002
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciejkoz82 Zobacz post
    Zdecydowanie warto szukać opinii wśród rodziny i znajomych, ktoś na pewno ma jakieś doświadczenia z prawnikami i może kogoś polecić. Z opiniami w internecie wiadomo, bywa różnie..
    Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą.

  4. #24

    Domyślnie

    niby tak ale często się zdarza że na takich forach nie mają racji, albo kilku ma sprzeczne opinie i się kłócą i ciężko cokolwiek wyuskać. poza tym moim zdaniem każda sprawa jest inna i raczej indywidualne podejście sprawdzonego prawnika by sie przydało, nawet jesli mialaby to byc tylko opinia, jedna z wielu. miałam kiedys podobny problem i szukałam w internecie porad, aż trafiłam na stronkę gdzie wyszukuje się specjalistów, bo również nie znałam osobiście żadnego prawnika. no i poprowadzili mnie aż do tego pana: MODEROWANO polecam w 100% bo dzieki konsultacji sprawa została sprawnie rozwiązana, a szukając na forach itp pewnie ciągnęłoby się w nieskonczoność . polecam raz jeszcze i zycze powodzenia
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 08-12-2015 o 06:26 Powód: Regulamin pkt 5.2.5

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mckom

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-203
    Posty
    10

    Domyślnie

    Może dodam coś od siebie w tej materii, jakiś czas temu współpracowałem przy bardzo ważnej dla mnie sprawie budowlanej z adwokatem z Katowic ma tam swoją kancelarię adwokacką na . Świetnie poradził sobie z moją sprawą, która zakończyła się dla mnie lepiej niż myślałem i z tego co pamiętam udziela darmowych porad prawnych w określone dni. Jeśli sam nie będziesz miał okazji skorzystać to przynajmniej komuś z czytających pomogę.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 23-05-2018 o 19:23
    Tu była reklama...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony