dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    kanapę sits.pl polecam ogromnie. użytkukę swoją od 2 tygodni i ja najchętniej bym z niej nie schodziła
    uważam że cenowo jest przystępna. oczywiście to zależy od wielkości, wybranych nóżek, wnętrza i obicia, ale mój kolos wyszedł taniej niż wszystko, co widziałam na ekspozycjach (a ponieważ sklep, w którym zamawiałam trochę dał d z terminem dostawy, to w sumie obniżyli mi cenę o 1,5 k hehe więc szafka pod rtv pewnie pojawi się szybciej niż przewidywaliśmy)
    Ostatnio edytowane przez duś ; 28-01-2011 o 14:16
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  2. #22

    Domyślnie

    Witam wypoczynek juz wybralismy, z firmy bugajski. Najprawdopodobniej w kolorze bialym wpadjacym w kremowy. Teraz pasuje wybrac jakis dywanik maly pod ławę, i lampy wszedzie, a to dopiero moja pieta achillesowa No sami powiedzcie jakie fajne lampy by pasowaly do takiego wystroju? Do salonu, do przedpokoju, na schody i u góry, w przedpokoju i pokojach tez nic nie mamy jeszcze.
    Piszcie tez inne propozycje kolorow scian dół -> schody -> góra -> pokoj.
    Licze na was
    Pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    z tymi lampami to ty sie nie zapedzaj - jak wnętrza nabiorą kształtu to wtedy urodzi ci sie jakiś pomysł. to w końcu dodatki, łatwiej je podporządkować niż do 1 elementu dopasowywać resztę
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Maszewski, pokaż tę kanapę...
    I uważajcie na tapicerkę - jeśli coś na wzorniku wygląda na biel wpadająca w krem, na dużej powierzchni - a u Was dodatkowo na białej podłodze - może się okazać kremem wpadającym w żółć

    Z lampami, jak pisze Duś, poczekaj, aż staną kanapa i meble. Panowie mogą pomieszkać chwilę z designerskim oświetleniem w postaci żarówek

    Kolory - zimne odcienie na schody i górę, z kolorem ścian na dole poczekałabym aż stanie kanapa. Wiem, to potrwa, ale ten łamany kolor może nie wyglądać dobrze na tle wybranego teraz koloru

  5. #25

    Domyślnie

    Dobrze w takim razie poczekam z lampami jeszcze chwile.
    A jakie macie na mysli zimne kolory, bo granatowy jakos mi sie nie widzi za bardzo, a tez nie chce calego mieszkania na szaro malowac.
    Juz wklejam zdjecie wypoczynku z bugajskiego, przemawia za nim to ze ma funkcje spania!, i takie drewniane podnozki ktore by pasowaly do forniru w kuchni jak i do ławy( ktora najprawdopodobniej bedzie taka drewniana, niska kwadratowa). Kolorem sie nie przejmuje, jesli ma byc bialy to bedzie bialy, obic jest do wyboru setki
    Wczesniej mielismy tez do wyboru ten czarny wyoczynek, ktory z wygladu mi sie bardziej podoba, ale niestety nie ma w nim opcji spania, i prawdopodobnie bedzie mniej wygodny. W sumie to jeszcze nie zamowilismy wypocznku wiec jesli uwazacie ze powinnam wziac ten drugi to piszcie, jeszcze to przemysle
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00402..jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	40465   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00403..jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	40466   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sydney..jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	16,8 KB
ID:	40467  

  6. #26

    Domyślnie

    czy kolor jest ciepły czy zimny nie przesadza barwa. są zimne zolcie tak jak są ciepłe oberzyny
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  7. #27

    Domyślnie

    A myslicie ze do tej podłogi u góry ( przypominam jatoba - drewno wpadajace w czerwien) pasowala by ciemniejsza zielen ? Np cos takiego do pokoju http://www.artstore.pl/wp-content/gf...a-scianie5.jpg
    A na korytazu i schodach bym widziala taki czerwony ciemny zacierany. Tylko ze patrzac z dolu by to chyba tak srednio wygladalo.

  8. #28

    Domyślnie

    wybralabym coś trochę ciemnuejszego, ale w ogóle - tak (przy takiej trwającego zieleni obawialabym sie ze z jatoby wyjdzie czerwień)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  9. #29

    Domyślnie

    A to zle ze bylaby czerwien? Tak mysle ze to moglo by fajnie wyjsc, gdyby cale mieszkanie bylo takie czarno-bialo-szare i ogolnie ciemne , a w tym jednym pokoju tak bardziej... kolorowo
    Cos tu male poruszenie ogolnie, ludzie.. aktywniej, aktywniej
    Pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    to juz kwestia efektu jaki zamierzasz osiągnąć. ja czerwonawych podłóg nie lubię, u siebie tez mam ciemna ale poszłam zdecydowanie w czekoladę. pewnie dlatego unikalabym wszystkiego co podkreślił czerwień
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maszewski Zobacz post
    A to zle ze bylaby czerwien? Tak mysle ze to moglo by fajnie wyjsc, gdyby cale mieszkanie bylo takie czarno-bialo-szare i ogolnie ciemne , a w tym jednym pokoju tak bardziej... kolorowo
    Można by próbować, ale podłoga na dole to storpeduje

  12. #32

    Domyślnie

    A jaki by ten pokoj mial zwiazek z dolem ?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony