dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 129 z 129
  1. #121
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Marcinekwpr

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Ursus/pruszków
    Posty
    1

    Domyślnie uwaga na mocowania wc

    Witam,

    u mnie też remont...

    też mam misę wc Breivis

    podczas montażu moi fachowcy uszkodzili mocowania (czarne plastiki z kontrą)


    ciekawe czy u was bedą mieli problemy a może już zainstalowany?


    pozdrawiam Marcin

  2. #122

    Domyślnie

    Niestety montaż tej misy jest koszmarny, mój mąż klął na czym świat stoi. Oczywiście podczas przykręcania śrub urwało się jedno mocowanie (właśnie takie ciemnoszare), udało się go jednak naprawić. Sedes więc wisi, ale drugi raz bym takiego nie wybrała, choć ładny...

  3. #123
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sija

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Ostrołęka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam natknęłam się na Twoje wpisy na forum, bo szukam płytek drewnopodobnych do salonu, przedpokoju, wiatrołapu i kuchni. Chciałam zrobić wszędzie w tych miejscach taką samą podłogę bo przestrzeń jest otwarta., I mam dwa pomysły 1. to paradyż maloe natural 21x98 mniej więcej

    Nazwa:  DSC_0771.jpg
Wyświetleń: 550
Rozmiar:  2,1 KB nie wiem czy mi się udało wkleić
    a tymi płytkami o których pisałaś Legni Natural. Z tego co wiem legni są mniejsze, co być może jest ich zaletą, ogólnie podobają mi się bardziej dłuższe płytki, bo bardziej przypominają drewno albo panele-chodzi mi o ocieplenie wnętrza. Boję się tylko że ten większy paradyż maloe będzie krzywy bardzo. Mój master od razu z góry mi powiedział że wszelkioe podłużne płytki są bardzo krzywe i najbezpieczniejsze są jednak te kwadratowe, jednak ja takich nie chce. Widzę że Ty zdecydowałaś się jednak na panele w salonie. Dlaczego zrezygnowałaś z tych legni. Proszę doradź mi co mam zrobić. Paradyż maloe aznalazłam za jakies 74 zł już z dostawą. te legni też sa w podobnej cenie.

  4. #124
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sija

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Ostrołęka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    15

    Domyślnie

    [QUOTE=Mariola Krawczyk;6848458] kiepskie te zdjęcie na górze, sorki

  5. #125

  6. #126
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sija

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Ostrołęka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    15

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0771 (2).jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	79,1 KB
ID:	316012

  7. #127
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sija

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Ostrołęka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sija Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0771 (2).jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	79,1 KB
ID:	316012
    o teraz mi się udało

  8. #128

    Domyślnie

    Witaj Sija. Proszę o wpisywanie pytań i komentarzy w "Komentarzach..", link w moim podpisie - tak jest czytelniej.

    Co do twojego pytania: to niestety prawda, że płytki w formacie wydłużonego prostokąta są bardziej krzywe, niż kwadratowe - ale z drugiej strony maja one imitować drewno, które też przecież nie jest idealnie proste, prawda? Poza tym odpowiedni sposób ułożenia (przesunięcie max o 1/3) eliminuje trochę ten efekt.
    Nie kładłam płytek w salonie i nigdy nie miałam tego zamiaru. Mam panele i bardzo dobrze sprawowały się zimą, podczas ogrzewania (podłogówka). Płytki po wyłączeniu ogrzewania są okrutnie zimne i nie zafundowałabym sobie tego w salonie - mam dwoje małych dzieci, które cały czas bawią się na podłodze.

    Płytki drewnopodobne mam w wiatrołapie (któraś linia Paradyża, nie pamiętam już nazwy - i są krzywe, łódkują) i w łazience na stelażu sedesu oraz na blacie pod umywalką (inne, droższe, ale i jakość bez porównania lepsza).

    Czy pomogłam?

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sija Zobacz post
    Witam natknęłam się na Twoje wpisy na forum, bo szukam płytek drewnopodobnych do salonu, przedpokoju, wiatrołapu i kuchni. Chciałam zrobić wszędzie w tych miejscach taką samą podłogę bo przestrzeń jest otwarta., I mam dwa pomysły 1. to paradyż maloe natural 21x98 mniej więcej

    Nazwa:  DSC_0771.jpg
Wyświetleń: 550
Rozmiar:  2,1 KB nie wiem czy mi się udało wkleić
    a tymi płytkami o których pisałaś Legni Natural. Z tego co wiem legni są mniejsze, co być może jest ich zaletą, ogólnie podobają mi się bardziej dłuższe płytki, bo bardziej przypominają drewno albo panele-chodzi mi o ocieplenie wnętrza. Boję się tylko że ten większy paradyż maloe będzie krzywy bardzo. Mój master od razu z góry mi powiedział że wszelkioe podłużne płytki są bardzo krzywe i najbezpieczniejsze są jednak te kwadratowe, jednak ja takich nie chce. Widzę że Ty zdecydowałaś się jednak na panele w salonie. Dlaczego zrezygnowałaś z tych legni. Proszę doradź mi co mam zrobić. Paradyż maloe aznalazłam za jakies 74 zł już z dostawą. te legni też sa w podobnej cenie.
    Sija, czy możesz podrzucić kontakt (moze być na priva) gdzie można kupić Maloe w dobrej cenie? dzięki

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony